Kdo by mi pomohl z HSkem?

12346»

Komentáře

• @CassiusClay ; súhlasim ale co jsem provedl ja ?
  • Máš to vše napsané
    Důvod: neumíš gramatiku.
  • a pokud neumíš gramatiku tak si také myslím že máš menší věk než jsi v přihlášce dával.
  • @CassiusClay ; dislekcia gramatiky bude celý život a vek mam normalný a aj ma chces vyhodit tak mi po unbanu vrat kredity lebo se to da chápat jako využivanie
  • protože 12ti letý člověk by uměl umět gramatiku aspon na 99% ;)
  • Nedá.
    Jelikož jsi mi je dal a to se už nemůže vrátit ;)
  • A prosím už mi tady nespamuj komentáře ;) kdo tu dá přihlášku neuznám mu ji a tak už neuznám ani tvůj koment ;) když tak mi napiš v soukromé zprávy 

AdminTeam //lock prosím po druhé!
  • @CassiusClay vidno že neviš čo je dislekcia ale je mi to fuk dislekcia znamena to že mas problemy s gramatikov od malička ani nevieš ake mam realne problemy ale ty a tvoja gramatika je v poho ale moja ne a gramatiku viem od zakladu ale ten kdo ma dislekciu nevie na 99% gramatiku, su rôzne problemy a každi ma jine a ja mam gramatické problemy takže je mi jedno ci me chces/nechceš s AdminTeamu a toto chápem jako využivanie môjho času,investice a timto s tebou definitivne končim a maj sa ako chces ja ty nemôžem nadávat ja ty to len poviem nwm kdo jsi a neviem co si zač a nwm klk ty je, pozdname se jen s hry a vim že ja mam jedine dobre srdce a nikomu by sem nikdi neubližil ale to som odbočil každopádne hezky den

• AdminTeam prosím //lock
    Mám jinou diskuzi 
  • Jaj musím se zeptat jak víš že jsem žádné kredity nedal @DarkHark9865 ? Do serveru jsem sice dál jen 9 kre a dislekci mám taky ale když máš dobrého učitele jde to zvládnout 

• @JMjmJM ja jsem si to s Cassiusom napsal, tak to nekomentuj, napsali sme si do súkromnej správy, mam dobru učiteľku, gramatika ide naučiť ale prosim nestaraj sa do toho
  • upraveno 4. January
    @_London_CZE_ ; pozice které budete mít si vybírám já a jenom já! 
    @DarkHark9865 ; v AdminTeamu nebude a konec!
    @JMjmJM je Operátor ale co? moje věc ne?!

Bud rád že jsem tě povýšil @_London_CZE_ !

A pokud chcete odejít tak odejděte! mě to je fuk
  • upraveno 4. January
    @CassiusClay nekdi to vypada tak, že mas 5 rokov, lebo aj 5 ročný lepšie zvlada "SVOJ" server než ty,
    Dalej: v tom tvojom trapnom A-T kde je operator ktorý mi pripada že se do všetkeho stará by tam ani nemal byt, viem že odpišeš že to je tvoja vec, už nechcem mat nič s timto spoločného a kdo napiše že mam nejaku dislekciu nebo neco takého tak mu nebudu odpovedať, každi sa nenarodi dokonali, každi ma svoje zátrhi a svoje talenti nehovor mi že tebe všechno de @CassiusClay , @JMjmJM a timto už definitivne končim, a prestan spamovat //lock adminy ti to locknu, ted maju vela prace takže timto končim

-DarkHark

-timto nechcem nikoho urazit, je to jen môj názor, možete si o tom mysliet co chcete jen sem se vyjadril ku kommentom i tak Dakujem...

PS: Cassiusi jsi múdry a vieš viest server ale niekedi se chováš jako jeden môj bývali kamarád

• Neviem prečo sem vobec ešťe píšem, bolo to už minulí rok ale ako som si to tu čítal po 2 mesiacoch ja nemôžem z vás... @Patrik_ManCZ ;; Ďakujem, aspoň niekto to chápe
    @DarkHark9865 ; Myslim si že už si to pochopil celú túto diskuziu... a v skratke ťa vyhodil pre toto.
    " Máš problem teda v tvojom prípade dislekci a preto ťa vyhadzujem " dislekcia sa môže preťahovať aj do dospelosťi. ( Ja fakt neviem prečo sem píšem ale ako som si to čítal tak ja som nemohol sem nič nenapísať )

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.