HS-tigerzgaming, podpořte jinak náš Hráčský server skončí :( .

Prosíme všechny hráče/hráčky aby zašli na HS tigerzgaming a podpořili ho, pokud tam bude dost dní, můžeme se dočkat Boss-ladnu, A pro ty kdo přispěl bude mít větší šanci na přibrání do Admin-Teamu, který se koná 10.-15.prosince. Určitě přijďte. Těšíme se na vás ! Váš správce Bigleone a majitel  tigerzgaming.

Komentáře

• Váš HS neznám a nejsem jediný, proč sem nehodíte obrázky? Nebo výčet toho co tam máte?
  • I když tvůj HS vůbec neznám, tak jsem podpořil zakoupením nonstop.
  • Děkujeme, 205nd_recovery, proč se nepodíváš na náš HS, hledáme sponzory, kteří tam někdy byli. :)

• upraveno 6. December 2017
    Myslím si že každý majiteľ hs by bol rád za predĺženie, či non-stop. Hs nepoznám, čo tak sem hodit nejaké info? 
    Nemyslím si, že sa nájde veľa takých čo by z ničoho nič podporili nejaký hs na ktorom v živote neboli. Hs by si to mal predovšetkým zaslúžiť či uz výzorom, A-T alebo samostatnym "princípom " hs.. Keby to takto funguje, že napíšeš na forko nech ti predĺžia na alebo neviem čo, tak by toho bolo plné fórum.. 
  • Katarinka8, vůbec nechápu tvoji pointu tvého komentáře. Ale dobře pokud neznáš náš HS, tak by tě mohlo napadnout se tam zajít podívat a rozhodnout se jestli podpořit náš HS. Děkuji za komentář.
  • @Bigleone myslím, že se zde lidi spis snaží ti naznačit, že tímhle nezaujmes moc lidi. Já fakt nejdu na HSko, o kterým nic nevim :D Možná kdyby mi někdo řekl, co úžasnýho tam je. Ale takhle opravdu nebudu ztrácet čas ;)
  • upraveno 7. December 2017
    @Bigleone ;
    "pokud neznáš náš HS, tak by tě mohlo napadnout se tam zajít podívat a rozhodnout se jestli podpořit náš HS"  Aha takže vy chcete aby sme vám podporili server ale sami nieste ochotný dať sem čoby len malinké info o hs? Sorry, ale s takýmto prístupom to ďaleko s hs nedotiahnete :) A naozaj nemám v pláne podporiť tento hs
    -Katarinka8 
  • Katarinka8, tak sem nepiš tvoje komentáře! A ne neznám tvůj HS a nehodlám se na něj ani podívat, protože tady píšeš takovéto komentáře ! A říkám na posledy zajdi si na HS a podívej se tam ... to už ale nepíšu tobě katarinka8. Díky za tvůj čas sem něco psát! :) čau !
  • Víte co, ty vaše poznámky že ho neznáte mě nezajímají, prostě si tam zajdi a podívej se.
  • Za to já nemužu :)
  • Napiš svůj nick
  • Zdravím všechny, tady tigerzgaming. Nevím proč to tady Bigík píše, když asi to stejně nikdo nezaplatí. Budu moc rád za nějaké prodloužení nebo i za NON-STOP. Jo, bigíku příště to stačí napsat nějak jinak. Třeba sem hodit screeny nebo informace. Loučím se, čau -Vedení HS -tigerzgaming
  • TENTO HS NIKDY NEPODPORUJTE !!!!!!!!!!!!! TIGER RIKA ZE V ATEAMU SOU SAMI KOKOTI ! NEPODPORUJTE TO !!!!!!
  • A POKUD CHCTE ZNICIT NAROZKY TIGERZGAMINGOVI NAROZKY .... TAK MU TO NEPODPORUJTE !

BUDU SPOKOJEN

@Bigleone wtf ty si na drogách alebo čo? Z kadiaľ si zobral že sa máš pozrieť na môj hs? to by som nejaký musela mať.. neber drogy pls..
    A toto bol môj posledný komentár k tejto diskusii.
    -Katarinka8 
    xDDDD to nene, já nemůžu :'D 

Tohle je první věc kvůli který bych to HS i podpořila :D
  • KATARINKA napsala si to tam ... a sem kluk pokud nevíš XDDD

• aha sorry neumím číst
  • // ok tak ešte jeden.. 
    no to teda fakt nevieš.. -.- 
  • Nevím, sice nějaké ty kokoti v A-T jsou. Ale já nevím proč to tady píšeš. Navíc, Bigleone tvůj komentář je fuj fuj fuj. A já sem věděl napřed že HS skončí. Kdybych něměl debilní A-T. Už sem ho chtěl vymazat ale vy ste mi v tom bránili! TAK NEVÍM CO TU PÍŠEŠ! Byl sem na tebe hodný! Dal jsem ti s Moderátora hned SpoluMajitele! A ty se chováš takhle?! Ani Bigleone nechce zaplatit server. Nebo mi dát nějaké ty kredity na Prodloužení, nikdo. Nejlepší hráči v A-T -> @CakeGamer_SK , PandaGame, SNLP, a teď naopak ty nejhorší -> @Bigleone, JirkaJeHacker. 2 nejhorší hráči v A-T hrubky: JirkaJeHacker -> Grief, FreeBan když bylo 16/16 hráčů všechny zabanoval, @Bigleone -> Nadávky. Jinak, žádné narozky si mi nezkazil. Spíš sem byl šťastnej že sem se zbavil takového Debila. Nevím co to i do tebe už vyjelo. -tigerzgaming -Majitel HS -Vedení HS
  • @TigerHS ; kludni hormóny ak nechceš ban :) 
  • Já sem vklidu, jenom si nemůžu představit jakého Hráče sem měl v A-T :wink: -tigerzgaming
  • @TigerHS ; to neznamená, že tu môžeš nadávať..
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.