A-Team

Ahoj, je to možná zbytečný dotaz, ale co takový hráč musí dodržovat, aby byl ve Staffu
Vybíráte si staff, nebo si stačí někde napsat a můžete ho dostat, nebo jak to máte? :)

PS: Prosím přesnou odpověď :)
- gejmík

Komentáře

• Ahoj @gamekeepers,

Keďby si stal členom AT na plugu, dostaneš ústne povedané pravidlá od Werwiho. Sú približne ako na serveri. Nejaké základné ti napíšem:

1. Hráča upozorniť, následne potrestať. 
    2. Pri niekoľkonásobnóm púštaní neprístupnej pesničky hráča zabanovať na 1 deň.

Nikto ťa samozrejme nekontroluje, či ich dodržiavaš. Pravidlá nie sú (pre staff) verejné, čiže hráči ťa môžu upozorniť, ale za tento zločin voči vyššej moci sa trestá perma banom (vlastná skúsenosť :smile:). ''Tvoji kolegovia'' ťa budú obhajovať a Werwiho sotva uvidíš na plugu. Keď sa do aktuálneho staffu dostaneš, musíš dodržovať tieto pravidlá:

1. Otravných hráčov, ktorí chcú zlepšiť komunitu, zabanovať permanentne.
    2. Obhajovať stálych hráčov, hoci porušujú pravidlá.

Staff si vyberá staff :D, stačí mať kontakty na nejakého člena a si tam :smile: (ako by sa tam Barunka ináč dostala :wink:). Čiže nemusíš žiadne slohové práce písať, stačí prehodiť zopár slov na TS.

Dúfam, že nebudeš ako tí, čo tam aktuálne sú. Stretol som tam len jedného (!!!) pracovitého človeka. Zober si od Nikol príklad :smile:.

PS. Dúfam, že moja odpoveď splnila tvoje očakávania presnej odpovedi :smile:.
    PS2. Premysli, či tam vôbec chceš ísť. Je dobré mať post a nič nerobiť, len je otázka, či sa oplatí strácať čas. Komunita je nepríjemná (urážajú nových hráčov) = malý počet ľudí. To, čo tam púšťajú sa nedá nazvať hudbou.

Anadolu09_PLSK
  • Somebody is trigerred
  • somebody once told me the woorld is gonna roll me...

• I ain't the sharpest tool in the shed--
  • Zdravím,
    Já se třeba do staffu dostala tím, že jsem znala Werwiho a Milousse a věděli, co jsem vůbec zač. :smiley: 
    Potom se mě vlastně zeptali, kdo na plug chodí a kdo by se choval slušně. Nabídla jsem jim tedy Pavla2630_CZ a 0marek0. A Pavel je do teď v staffu jak tak si vzpominám. Stačí kontatovat vlastně Werwiho a normálně ho požádat.
    A musím se pozastavit u Anadolu. :smile: 
    Opravdu si myslíš, že všechny jsme banovali permou? Ne, určitě ne. Banujeme jen vtedy, když někdo vytváří mutliacc, chová se vulgárně nebo dělá reklamu. Pokud o staffu nevíš absolutně nic, tak se prosím neozývej. Však si ani staff nebyl a píšeš tu slohovky. :smiley: 

-Moff
  • Ahoj @L_Zonna ;

Banujeme jen vtedy, když někdo vytváří mutliacc, chová se vulgárně nebo dělá reklamu. 

Zaujíma ma, za čo som dostal ban, budem rád, ak mi odpovieš :smile:.

PS. Ty si nikdy nebanovala permou. Teraz sa pozri na situáciu. Mám ti poslať screeny?

Anadolu09_PLSK

• Já jsem banovala permou. :smile: 
    Když ten daný hráč/troll dělal reklamu a choval se dost vulgárně. A já nevím, za co jsi dostal permu, protože už v staffu nejsem delší dobu a já plug nesledovala v ten moment. :smile: Můžeš zažádat o takovou otázku Elize, co ti permu udělila.

-Moff
  • Zdravim :)
    Jelikoz jsem staff na plugu, tak vam mohu nektere veci potvrdit, nektere vyvratit. Kazdy se do staffu muze dostat jinak, u clenu AT se staff dava na plugu automaticky. 

@Anadolu09_PLSK Prosim, kdyz nevis presne odpovedi, tak jej radsi nepis. Nechci vyvolavat hadku na forum, ale to co pises, neni pravda. Sam jsi na plugu nikdy staff nemel a asi ani mit nebudes, takze nevim, co ti do toho je. Kazdy staff se ridi podle samozrejme pravidel a podle Werwiho, ktery mu sdeli, co a jak ma resit (alespon v mem pripadu). Absolutne nevis, jak jsem se ja na plug ke staff dostala. Pro informaci, ja s Pavel jsme jako jedini, kteri tam chodi pravidelne a jsou tam  kazdy den nonstop. Dreme jak kone kvuli vam, aby se tam vubec dalo chodit, nevladla tam panika, nehraly se pouze sproste pisnicky a hraci nebyli sprosti. Ani nevis, jake to je. Ty jsi perma ban dostal z duvodu neustaleho otravovani a povysovani, protoze jsi nam neustale kecal do nasi "prace" a choval se arogantne k hracum, ale i ke staffu. Musim ovsem potvrdit to, ze staff na plugu neni zadna legrace. :) . Hledat, jestli neni tato pisnicka az moc sprosta. Celit lidem, kteri te neustale "otravuji", ci pisou uplne blbosti.

Pokud chces byt staff, je dobre si udrzovat obrovskou aktivitu a nenadavat, ci byt ochotny pomoci, pak te nekdo doporuci a jsi na tom jeste lepe. ;)
    -Barunka05
  • Nepotrebujem sa pýtať Eliz, ja to samozrejme viem :D
    Pokiaľ by to niekto nevedel: Zakládanie diskusií s nahlásením (ja som si myslel, že sa aspoň posnažia trochu zlepšiť, potom som spoznal krutú realitu). Tým som otravoval AT a oni mi museli odpisovať na fórum. Keďže sa im nechce vôbec si plniť povinnosti, dali mi permu a majú svätý pokoj = všetci sú spokojní, dokonca aj ja :smile:.
    Ty si pracovala v starých dobrých časoch :smile:. Keby si videla, ako im padla navštevovanosť...
  • Ráda jsem pracovala pro plug. :smile:  Nepíšu, že ne. Ráda jsem to tam hlídala, ale pořád mi do toho někdo kecal a sypal mi pouze nenávist a jak to dělám všechno špatně. :smiley:  Ale nikdy jsem ty práva nezneužívala a taky jsem banovala, mutovala a upozornovala spravedlivě a ani mě ten Werwi nehlídal. :smile: Vždycky, když jsem si nevěděla rady, tak jsem vždy zaskočila za Werwim, aby mi s něčím mohl doučit a jsem za to ráda. :smile: 
    Teď bych se tam určitě nevrátila. :smiley: 

-Moff
  • upraveno 9. December 2017
    Ahoj @Barunka05,

viem presne ako si sa tam dostala, mám zverejniť screeny?
    Dnes ste dreli ako kone :D Dva kone za PC veľa nespravia :D

(žarty bokom :D)

Zhrnutie tvojho komentáru:
    1. Ja nič neviem, len nič si z môjho komentáru nepoprela. Presne som napísal, že Werwi povie pravidlá. 
    2. Písanie o tom ako makáte :smile:.

@L_Zonna Ty si bola najlepším človekom, ktorého som tam stretol. Ty si pracovala (!) a nechala si si poradiť. Proste perfektný člen AT-Plug, ktorý sa nedá nahradiť :smile:

Anadolu09_PLSK
  • @Anadolu09_PLSK to samý můžu říct já, shrnutí tvýho komentáře:

1. A-tým je línej a banuje za názor omggggg
    2. Do Staffu se dostaneš jen kvůli dalšímu staffu
    3. Chcete screeny?

A náhodou, dva koně za PC, to by bylo zajímavý :P (jokes ftw)
    @AnjnaCZ mňa nezabanoval za názor (prečítaj si vyššie).
    Ja som napísal o aktuálnej situácii. Veľmi som nenadával na AT, len som mu radil.
    Áno, poprosím si screeny :smile:. Môžu byť aj tie 2 kone :D

PS. Chudák zakladateľ diskusie bude kukať, koľko sme mu naložili na prečítanie :D
  • 100% souhlasim s Anjnou. Asi nechapes. "Drit jako kun" znamena tvrde pracovat, ci jak ti to mam vysvetlit. Poprela jsem to, ze jsem se na plug dostala tak, ze jsem mela kontakt na nejakeho z nich. Samozrejme, ten kontakt jsem mela, ale probihalo to uplne jinak. :) Taky si muzu shrnout kazdy komentar, ale je to uplne zbytecne. Nenapsala jsem, ze nic neumis, ale jde mi o to, ze ty jsi staff nikdy nebyl, takze nevis, jake to je. ;)
  • :D
    Aj ja pridávam :D
    @Barunka05 spokojná? :D

• @Anadolu09_PLSK Vidis. Staff mi domlouval Freyr z jeho vlastni vule. Ja nikomu nepsala :)

Každopádne, dostala si sa tam kvôli známosti. Je jedno, či si ty napísala, alebo on. On zbadal známu, preto si povedal, prečo by nemohla byť v AT-Plugu, keď sa poznám so všetkými? :smile:
  • Protože byla aktivní každej den a věděl, že je zodpovědná?
    Hoďte mě do obrazu co se zde děje? 
    Anjna, buď rada, že ho nepoznáš. Horšie človeka nepoznám. 

PS. Náhodou, nie je hlúpy. Vybavil Barunke post a teraz môže porušovať pravidlá :smile:.

PS2. Barunka, máš na zodpovednosti náštevnosť?

PS3. Prestaňme písať, zakladateľovi diskusie bude toľkoto komentárov stačiť :smile:.
  • Myslím, že stačilo ty vaše války mezi sebou. Pokud se neumíte normálně shodnout, tak není nadále co řešit a zbytečně spamovat diskuzi blbostemi. Všichni, co byli ve staffu sem napsali a napsali co a jak. 
    Pokud si ale chcete ještě něco sdělit, tak existují PM. A neházejte na sebe tu špínu, špiníte si spíš sami sebe.

-Moff
  • @Anadolu09_PLSK Je to tvuj nazor. Pro nas ostatni je to fajn clovek. :) Pokud myslis, ze muze porusovat pravidla, tak to neni pravda. Uz mnohokrat dostal mute a parkrat i ban. :) Navstevnost spis ne, o tu se stara Werwi.
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    upraveno 9. December 2017
    Všem přeji hezký dobrý večer,

Z adminského postu zde s dovolením objasním pár věcí..

- Nejsem si vědoma, že bych na našem plugu banovala někoho na permu, ani Tebe tedy ne (Z další konverzace je možné, že se nejedná o mne ale Elizabethphoebe - to by asi situaci vysvětlilo)

- PlugDj je asi nejníže postavená část portálu GT, pokud jste si všimli, ze strany serveru není propagován, tedy ano je to tak záměrně --> Komunita se tam Tvoří sama, kdo chce ať tam čas tráví.. Lidé s právy jsou vybíráni z lidí, kteří tam čas trávit chtějí, o pozici mají zájem a zároveň zvládají vystupovat na určité úrovni

- Pokud chceš práva na plugu a myslíš že splňuješ body z minulé odrážky, požádej někoho z momentálně aktivních lidí s právy, jestli by nezvážili Tvé navrhnutí na post Werwimu --> Můžeš tak učinit i sám, ale je to cesta horší.. Werwi se stará o spoustu dalších věcí než plug, proto je lepší, aby jsi byl domluvený s aktuálními členy - pro Anadolu - ano, je to o "kontaktech"! <.. clap clap> Přece nedáme práva někomu, o kom nic nevíme ... Mnoho tu objasnila ve svém prvním komentáři L_zona

- Ve výsledku mám chuť teď tu diskuzi smazat, ale po tom, co jsem naťukala do mobilu snad celou odpověď, Vám raději popřeji (a poprosím!) o MÍR a dobrou noc..
Tato diskuze je zavřená.