Hewwit_CZ

2»

Komentáře

• Menší soutěž. První 3 co dojdou na náš server dostanou premium zdarma !! a k tomu mazlíka ! :)
    Těšíme se na vás :)
  • upraveno 30. December 2015
    Ahoj, mám pro vás novinky s mazlíčky a vypsané vše co umí !
    1) Mazlíčky si koupíte a ochočíte kostí ;-) 
    2) Když je mazlík člověk, můžete si ho obléct jak brněním tak hlavami ! =-O 
    3) Mazlík vás chrání před monstry ! + když je zabije vypadnou i XP !
    4) U mazlíčka si můžete zvýšit rychlost
    5) u mazlíčka si můžete zvýšit sílu
    6) aby jste po smrti mazlíčka nepřišli o brnění tak se jenom zastaví a brnění na něm zůstane
    7) Teleportuje a chodí za vámi ! Pokud to chtít nebudete klikněte na něj pravým :O 
    8) Když ho hcete udělat šťastným tak se s ním vykoupejte a on se pak efektně oklepe
    9) Chceš se s ním chlubit ? Děj mu steaka a budou z něj na 1 minutu létat srdíčka
    10) za malý příplatek si mazlíčka můžete pojmenovat ! 

Už máme 10 věcí z 10, a co by jste chtěli přidat vy ? Jak se vám tato věc líbí ? Napište mi to sem pod tento článek ! :-) 

• ahoj nechtěl by jsi dojít na server ? :dizzy: 

• upraveno 30. December 2015
    Děkujeme za 380 zhlédnutí ! 

• pesekjan proč nemáš taky svuj serverk
  • Skoušel jsem to... Měl jsem dobrý AT a i když jsme byli jen 4 ,ale dobrý server znamená i hodně hráčů... Server byl  někdy tak plný, že sem se tam ani nedostal... Na nakupování non stopu a prodloužení jsem tolik kreditů neměl... Non stop platili administrativní a má prodloužení, pak nám došly kredity a server skončil ... Kupovat kredit jsem nechtěl ,protože mi to za to jednoduše nestálo za to ... :-) 
  • Moc děkujeme za 500 zhlédnutí jste super fakt děkujeme !!  <3
  • Jsem moc rád ale i smutný že sem nahneval Hewwita :(.Jinak Ješte sem rád že sem mohl Helpnout s Kreditama :)

• V pondělí proběhne NÁBOR na Admina. Tak dorazte budeme se na vás  těšit !!
  • Ahoj tak jsem tu po dost dlouhé době a musím se vám přiznat stalo se toho docela dost :).

Náš server prošel restartem takže máme i nový spawn a docela mnoho nových věcí.

Tak se přijď podívat :)

• Zdravím máme zde pro vás video které by vás mohlo upoutat na náš Hráčskej server :).

Tak zde máte odkaz:

Doufám že se vám video líbí pokud ano Like po případně odběr :).

Budeme rádi když si uděláte čas a příjdete se podívat na náš hráčský server :).

• Velké upozornění náš server se zase vrací na scénu a bude bojovat o příčky mezi nejlepšími hráčskými servery !! :)
  • Ahoj...

KillerSlovakia neznám tě a na serveru jsem tě ještě neviděl takže není se o čem bavit :)

A ts nepotřebujeme jsme spokojeni s tím že máme roomku na GT ts :)

S pozdravem Heww :)

• Na serveru proběhl nový update ... Zde máte pár fotek z něho

Nový spawn...

Nový bossové a další...

A také nové doly.

Ale to není zdaleka vše... :) Na serveru je i více nových věcí questy apod... Proto nečekejte a běžte se kouknout na server!!!!

S pozdravem Kukycz. :)
  • upraveno 24. May 2016

====Novinky====

Změna AdminTeamu:

Vyhozeni členi: Kukycz
    Nabráni členi: NazdarekCZ

(Volné místo v AdminTeamu: Builder, Admin/OP)

Změna Světa:

Přidány Questy, nové dungeony ( reinstaloval se celý server )

Novinky:

Velké vylepšení PvP, přidáni bossové a dungeony, přistavěny secrety, nový spawn a udělán shop !

====Fotky====

====Dungeon====  >:)

====Spawn==== :smile: 

Tak toto by bylo prozatím vše, kdo by se chtěl účastnit tak na serveru probíhá soutěž o Premium, tak si přijďte zahrát a můžete vyhrát ! :star: 

• Ahoj, nechtěli by jste mi dát na vašem hs už unban? :D Myslím si že mi ban na rok stačil...
  • -------------------------------Novinky----------------------------------

Zdravím! Po dlouhé době přidám něco k nám na do našeho topiče :dizzy: 

Takže začnu od začátku :D Naš server prošel restartem.. Takže tam zatím moc nemáme ale to vůbec nevadí :) Na serveru pracujeme ! Server je zaměřen na SURVIVAL. A chtěl bych vás poprosit kdyby jste hned jak dojdete na naše HS nežádali o post v AT... 
    ;) Ušetří nám to spoustu práce :)
    PS:Fotky dodám potom :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Wow!
    Hezké :33
    Vy umíte pěkně stavit! :dizzy: 

-ScraffyYT

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.