Lucky-Craft - Nábor // Diskuze pro přihlášky

LC - Nábor - Předčasný

➤ Ahoj, jelikož já sám mám málo času, tak i hodně lidí píše abych udělal nábor dříve, dobrá tady ho máte..

➤  Na jaké pozice se bude konat Nábor LC?

➤ Helper - 1x
➤ Stavitel/Builder - 2x
➤ RSM - Redstone Master - 1x - U této pozice nemusíte znát příkazy na danou pozici, zde stačí znát opravdu hodně dobře s Redstonem a jeho obvody! Pokud budete vědět i nějaké základní příkazy, poslouží to jako výhoda.
___________________________________________________________________________________________________________________________

Jaké jsou podmínky? - 

➤ Věk minimálně 14 , Optimálně 15,  Doporučený 15 a více
➤ Znát a umět s příkazy pro danou pozici, příklad: Builder musí umět s WE
➤  Váš herní nick
➤ Něco málo o vás
➤ Jak dlouho trávíte u MC? 
➤ Jak dlouho už hrajete MC
➤ Pokud by jsme měli vybrat právě tebe, tak proč?
➤ Tvoje reálné jméno
➤ Máš u nás zakoupené Premium, pro lepší chod HS?
➤ Tvůj e-mail!!
➤  Level na GT

___________________________________________________________________________________________________________________________

Co se stane, když budeš vybrán?

➤  Kontaktujeme tě na e-mail a také ve hře.
➤ Zeptáme se tě na několik otázek, pokud odpovíš správně = Gratulujeme!
➤ U některých, se může udělat i pohovor na TS!
➤ Pohovory na TS3 dělají většinou ti, kteří chtějí pozici RSM - Redstone Master

➤Přihlášky pište prosím do této diskuze!! AT vám na ně odpoví zde! Děkujeme!

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ Lucky - Craft 2017 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Komentáře

• to je fake protoze zaprvi nemas prava na serveru ani na strankach a server by nechtel po lidech jejich realne jmeno

• Jak nemůžu mít práva na serveru, když jsem HS založil? :D stránky nemám, píšu pouze na forum různé novinky apod. Reálné jméno není povinné napsat.
  • upraveno 14. December 2017
    @PeterF05 Ahoj, Je tam napsáno Herní jméno ne Realné jméno pokud tam je Realné jméno moc se omlouvám

-Salexan

Dobře přiznávám je tam Realné jméno moc se omlouvám :) 
  • 1. Vek: Mám iba 13 (vo februári 14), ale za pokus nič nedám
    2. Príkazy na helpera: napr. /tp /vanish /hskick /hsmute <- tie má helper narozdiel od premium (niekedy /fly, /gamemode, WorldEdit)
    3. Meno v MC: pavuk598
    4. Niečo o mne: Gramatiku ovládam na 100%, zo SJ mám samé jednotky (viac v otázke č. 7)
    5. Ako dlho trávim čas pri MC: Denne hrávam MC asi 3-7h (HSčka asi 2-4h)
    6. Ako dlho hrám MC: Skoro 2 roky
    7. Prečo by ste ma mali vybrať: Pretože som aktívny hráč, ktorý sa nebojí presadiť svoj názor a stať si za ním, rád pomáham hráčom (aj ich rád trestám za priestupky), ale aj AdminTeamu, ktorý potrebuje pomoc.
    8. Moje real meno: Identita zachovaná. :D
    9. Podpora HS: Bohužiaľ nie, ale keď budem mať KRE, tak zakúpim.
    10. Môj email: mentox.finallio@gmail.com
    11. Level na GT: 83
  • Žádám, aby byl hráč potrestán a to nejlépe IP banem!!!

Prosím o vyjádření hráčů a A-teamu!

Děkuji a přeji hezký den.
  • Ahoj @pavuk598 , když ti bude za mesic 14 a podal by jsi znova prihlasku, tak bych te prijmul. Diky
  • ➤ Věk: 15 let.
    ➤ Ucházím se o helpera. Příkazy: /res, /tpa, /tpaccept, /tpdeny, /tptoggle, /tp, /sethome, /home, /spawn, /pvp, /heal, /setwarp, /hsmute, /hskick, /fly, /v.
    ➤  Nick: _London_CZE_
    ➤ Něco málo o mně: soukromé!
    ➤ Jak dlouho trávíte u MC? 3-7 hodin denně.
    ➤ Jak dlouho už hrajete MC: 3 roky. Z toho 2 roky mam origo.
    ➤ Pokud by jsme měli vybrat právě tebe, tak proč? Chci radit a pomáhat hráčům, nálákávat hráče na váš HS, mutovat za reklamy, nadávky atd. a kickovat hackery. Myslím, že jsem celkem schopný.
    ➤ Tvoje reálné jméno: Vojta
    ➤ Máš u nás zakoupené Premium, pro lepší chod HS? Ne, ale klidně můžu zakoupit :).
    ➤ Tvůj e-mail!! london.cze@gmail.com
    ➤  Level na GT: 63. Na starém nicku 71.
  • ➤ Věk: 14 
    ➤ Znát a umět s příkazy pro danou pozici, příklad: jasné
    ➤  Váš herní nick : BBenjii
    ➤ Něco málo o vás: jsem retard
    ➤ Jak dlouho trávíte u MC?  až moc
    ➤ Jak dlouho už hrajete MC   až moc
    ➤ Pokud by jsme měli vybrat právě tebe, tak proč?  proč ne
    ➤ Tvoje reálné jméno Benjamin
    ➤ Máš u nás zakoupené Premium, pro lepší chod HS? není zakoupené
    ➤ Tvůj e-mail!! seger.benjamin@email.cz
    ➤  Level na GT 62
  • ➤ Věk 15
    ➤ Znát a umět s příkazy pro danou pozici, příklad: umím stavět z WE už jsem stím pokrořilejší.
    ➤  Váš herní nick Lolhacker007
    ➤ Něco málo o vás Ahoj jemnuji se Adam mám pevné nervy jsem klidnej rád stavím a pomáhám.
    ➤ Jak dlouho trávíte u MC?  2 až 3 hod.
    ➤ Jak dlouho už hrajete MC 5 let.
    ➤ Pokud by jsme měli vybrat právě tebe, tak proč? Protože si myslím že když jsem šel poprvé na LuckyCraft myslel jsem si že na něj budu docela dobře umět stavět :)
    ➤ Tvoje reálné jméno Adam
    ➤ Máš u nás zakoupené Premium, pro lepší chod HS? nemám zatím ne :)
    ➤ Tvůj e-mail!! filet123@post.cz
    ➤  Level na GT 64
  • Zdravím, @_London_CZE_ ; nepřijal jsem tě z jednoduchého důvodu - Jelikož jsem hodně na foru, je to pro mě skoro jako druhý FB tak jsem koukal že máš vlastní HS a že chceš post i u jiných HS. Přihláška zamítnuta!

@BBenjii ; - Nepřijat
    @Lolhacker007 - Pokud se hlásíš na buildera doraž na HS.

• Jenom chci upravit ten lvl. Mám na tomto nicku lvl 74. Nevím, proč je tam 63.
  • @_London_CZE_  takže a ví o tomdle @CassiusClay ; ??? že se hlásíš i na jiné servery?
  • Počkat... Já tu přihlášlu napsal jinak! Kdo to přepsal?
  • @gemy754 pokud budu stíhat jeho server, tak nevím, proč by mu to mělo vadit.
  • @gemy754 ;
    jeho poviností je být na HSku aspon 2-4hodky +
    a to zatím zvládá jinak by mohl jít pryč ;)
  • Prosím nekomentujte tuto diskuzi, patří pouze pro zájemce k naboru na nás HS.
  • ➤ Věk 14
    ➤ Znát a umět s příkazy pro danou pozici, příklad: umím stavět s WE už jsem stím pokročilejší.
    ➤  Váš herní nick BBenjii
    ➤ Něco málo o vás Ahoj jemnuji se Benjamin mám pevné nervy jsem klidnej rád stavím a pomáhám.
    ➤ Jak dlouho trávíte u MC?  2 až 3 hod.
    ➤ Jak dlouho už hrajete MC 1 let.
    ➤ Pokud by jsme měli vybrat právě tebe, tak proč? Protože si myslím že když jsem šel poprvé na LuckyCraft myslel jsem si že na něj budu docela dobře umět stavět. 
    ➤ Tvoje reálné jméno Benjamin 
    ➤ Máš u nás zakoupené Premium, pro lepší chod HS? ano mám 
    ➤ Tvůj e-mail!! seger.benjamin@email.cz
    ➤  Level na GT 62

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.