nicolas_SK

Nudiš sa tak pojd si zahrať na moj hracky server kde su dobre minihry aktivny A-team su tam viacej warpou než 150 mame tam super PvP arenu a dobry HSshop výhodne obchodovanie a vyhodne premium ktore ma spustu vyhod a tiež nove upravene doly atd..

Komentáře

• nemám přístup je tam totiž whitelist a píše se tam že ti mam napsat o vstup na server tak prosím odepiš. mc_systemovka
  • @mc_systemovka koukni se na datum posledního příspěvku
  • @peribuild jeho server jen tak neskončí chodí tam spoustu lidí. takže mu hs prodlužují a navíc kdyby mu zbývalo pár dní prodloužím mu to mám na to dost kreditů ;)

P.S. @nicolas_SK dali jsem portál s tvým serverem na náš server zombiejak4 (nemusíš souhlasit se spolupráci ) portál si tam necháme za pomoc dopadení jednoho hackera , který nám zničil spawn tím že si dal záhadným způsobem SP a pak si dal SP i na tvůj server. tvůj AT se postaral o nahlášení hackera GameTeamu :)

-McLimeCZ :)

• @nicolas_SK Už jsem několikrát na tvém HS byla a je fakt super ;) Mimochodem fakt skvěle postavený spawn a ty ostatní warpy. Přeju hodně štěstí aby vám nikdo nezničil spawn

-_Ice_Dragon_
  • @peribuild kdo to byl ? o kom mluvíš

A s tebou souhlasím též si myslím že nicolas není nejlepší Majitel tím nechci naznačit že sem lepší jo!

• Vždyt nemáš IPBan

• Tvůj nick : ?
  • upraveno 11. November 2016
    Bany z HS njsou videt na banlistu pokud se nemilim
  • upraveno 12. November 2016
    Ok tak hned mě nemlat já se jen zeptal
    Jen jak si psal tak na nicku : peripsen 
    žádnej BAN nemáš :)
  • taky luk čo mam sa volá peripsen !
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.