Prima jede 2016 - Vyhraj roční VIP + 1 000 Kreditů

A je to znovu tady! Soutěž o VIP na rok a na vrch 1 000 kreditů probíhala vloni i předloni a měla, alespoň podle mě, obrovský úspěch. Letos Prima vyrazila do světa o poznání dřív a tak je tu i možnost vydělat si nějaký ten kredit a VIP v nečekaném čase.

Info na: 
http://mc.gameteam.cz/prima-jede-2016/
Nemáš oprávnění na zobrazení této ankety

Komentáře

• Škoda že Prima v našem městě nebude
  • Dávám 4ku - Ikdyž jsem si přečetl jen to ne , to druhé bych raději neviděl :D Takáto reklama ... Hmm :D 
  • V našem městě Prima taky nebude ._.
  • Nasem taky  :'(
  • Monty můžu se soutěže zúčastnit když jsem vyhrála v roce 2014 ?
  • upraveno 29. May 2016
    jo můžeš :wink:

Nevidím důvod proč by si nemohla  

ale nevím to určitě radši počkej na Montyho
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 31. May 2016
    @1Tomas11 ;
    Tvůj komentář jsem nepochopil. Pokud narážíš na to, že si tím chceme udělat reklamu, tak si zkus na webu http://mc.gameteam.cz/prima-jede-2016/
    přečíst info pro hatery.

@TheNatkaCz
    Jistě že můžeš.
  • @Monty70 Nejsem hater , na GT si sem tam rád přijdu zahrát :) Jen se mi nelíbí takový styl reklamy :/ 
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    @1Tomas11 ;
    Kdyz jsi totalni ignorant a neprectes si ani co ti Monty poslal, tak sem radeji nepis.
  • @Ondra852 Bohužel jsem si to přečetl ( Btw. Toto si nech , díky ... ) , stejně ale s takovou věcí nesouhlasím :) 
    - Jedná se ale jen o můj názor , nikdo ho nemusí akceptovat. 
  • ondra852ondra852
    DeveloperModerátor fóra
    @1Tomas11 ;
    Tak mi rekni v cem tu vidis reklamu, ktera se ti nelibi a pak muzes mit nazor jaky chces.
  • upraveno 31. May 2016
    Pokusím se, ale nic neslibuji

Možná tam můj nick bude, ale nevím v jakém městě, a  kdy, takže jen možná tam bude.
  • Mohl bych zkusit dostat to logo a nick třeba v diváckých zprávách tv primy?
    A mimochodem Prima bohužel v našem městě nebude.
  • Nechápu, proč Prima nebude u nás v Praze.
  • @junak8 ;
    Ptal jsem se ale akce není jako reklama,ale má nás dostat ven
    ;-) 
  • EligAEligA
    Moderátor fóraAdmin
    Naprosto přesně, @johnyshark ; ;)
  • upraveno 3. June 2016
    To je potom ale nefér že ta akce se pořádá na místech všude krom Vysočiny .Zatím jsem nikdy neviděl že by Prima byla na Vysočině.Jak se potom člověk má zúčastnit? OK Kdyby byla akce v Třebíči nebo Jihlavě(Tam často velké akce bývají) tak si tam dojedu autobusem a rodiče by ani o mě neměli strach.Ale takhle???Havlíčkův Brod není blízko těchto měst - Kolín,Hradec Králové,Olomouc,Znojmo,Havířov .Chápu že za to GameTeam nemůže ,ale měli by jste dát také nějakou soutěž,které by se mohli zúčastnit všichni.Takhle je hodně (několik stovek tisíc možná i milon) lidí v handicapu.Dejme tomu třeba fotografická soutěž (když už GameTeam nás chce dostat ven) - fotit něco s logem GameTeamu na určité téma.Nebo soutěž v podobě velkého eventu např.Olympijských her ve hře.

PS:koukněte se na anketu 70% lidí se nemůže zúčastnit ale chtěli by kdyby Prima byla v jejich městě.
  • To by každý šel před barák vyfotil by se s logem a vyhrál by ...
  • Pokud padne nějaký kreativní zajímavý nápad na soutěž tak si myslím, že by s tím nemusel být problém :)
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    @junak8 ;
    Ty u nás asi dlouho nehraješ co?
    Pokud by jsi u nás totiž hrál třeba více než půl roku, tak by jsi znal akce jako Vánoční cukrový pro GameTeam, nebo pokud by jsi u nás hrál rok, tak akci Vezmi GameTeam na dovolenou, atd.. 

Mrzí mě když si přečtu takto hloupý komentář, který GameTeam obviňuje z neférovosti a podobných věcí. Podle tebe by tedy bylo lepší kdyby jsme akci Prima jede nepořádali? Cítil by jsi se potom spokojenější? Docházej mi síly, dnes bylo těch naprosto zbytečných komentářů nějak nadprůměr.

Takže aby to zase někdo nevzal tak, že se k našim hráčům chovám nevhodně.
    Příště než něco napíšeš, se zamysli nad tím jak to píšeš a dej svým myšlenkám takovou formu, která nikoho (a hlavně mě) nevytočí doběla, protože my všichni se tu snažíme pro vás všechny dělat maximum a pak někdo napíše takovouhle pitomost a v podstatě tím naše úsilí a snahu sráží, což my všichni (ale hlavně já) cítíme jako urážku a znevažování naší práce.

Monty70
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    @johnyshark při některých našich velkých akcích ani nemusíte z baráku :). Stačí jen číst facebook, forum, sledovat alerty a nebo náš web. Akcí kdy do roka může hráč vyhrát 1000ce kreditů a několika měsíční VIP je u nás hodně. Takže nebuďte líní a šupky pročítat a vnímat svět kolem sebe.
  • upraveno 7. June 2016
    Ahoj @rosinka {o}  já nejsem líný asi jsi mě neochopila jenom  jsem  odpovídal na otázku a pojedu kdo by nechtěl,vyhrát ;)
  • @Rosinka ja nevím jak ostatní ale já facebook nemam a tak se o těchto věcech kolikrát ani nedozvim (o věcech co píšete jen na facebooku)  :(
    Martin02
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    @Martin02 ; však nemusíš být přihlášený, aby sis mohl zobrazit příspěvky
    https://www.facebook.com/GameTeamcz
  • Proč pořád nemám Helpera?

• Protože nejsi helper ? :D 
  • Ahojky pokusím se přijít. :)
Tato diskuze je zavřená.