FiliMAN

Ahoj, som začinajúci jůtuber :smiley: a chcel by som vám predstaviť môj kanál kde hlavne budem točiť Let's playe a Gameplaye ale to je to isté :smiley: no tak vám tu dám odkaz na moje najnovšie video a skuste zhodnotiť tvorbu (Mikrák dostanem pod stromček :smile: )

Komentáře

• Zlepšil bych mikrofón a kvalitu videa jelikož to máš jen v 480p

Přeji hezký zbytek dne a Veselé Vánoce!
    -Koudy
  • Ahoj,
    jestliže chceš natáčet, měl by jsi na to mít dostatečný framerate. Kdybych měl mít 6 fps, rozhodně bych nikdy nezačal natáčet. Jestli ti dělá problém optimalizovat fps v Minecraftu, tak bych ti doporučil vypnout některé particles a nastavit si render distance na 4-8 chunks, nebo se podívat na nějaký podrobnější návod, kde se vše o tomto nastavení dozvíš. Pokud to dělá samotný natáčecí program, tak zkus zvolit jiný. Novější grafické karty od Nvidia umožňují natáčet přes ShadowPlay (Levý alt + Z). Dále bych ti doporučil třeba program Action nebo OBS. Co se týče kvality zvuku, tak je tam celkem šum.  (Vím, že jsi uvedl do diskuze, že budeš mít nový mikrofon.) 
    + bych rozhodně doporučil lepší program na editování (Vegas, Hitfilm, ...)
    Prozatím tvoji tvorbu hodnotím 5/10.
  • @Patrik_ManCZ ano viem mikrofon dnes pod stromček by som mal dostať a na PC to ide v 720p
    @Pavel2630_CZ Vegas som skúšal ale neišiel mi neviem prečo a ďalej sa nevyjadrujem lebo už vieš, že budem mať mikrák a nový PC :smiley:
  • @FiliMANik rozlišení videa je ještě docela dobrá (720p).
                        framerate je příšerný. Zkus to zoptimalizovat nebo si kup lepší komponenty do PC/Ntb.
                        Editace videa je nic moc, jednou tam bylo napsáno "ehm :D" a to bylo asi vše.. Zkus se naučit s editory videí a bude to lepší :)
    Za mě asi vše.. GoodLuck v budoucí kariéře.. ;)

• @FizzyBoss pozri si to ešte raz nebolo tam iba ehm :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.