Blbecek s minimapou

upraveno 25. December 2017 v MCPE
Ahoj @CreeperFace mam tu jedneho blbecka ktory ma minimapu a zabija invisi pomocou minimapy atd. Uz ma to sere kazdy ma minimapu. Jeho nick je: makky a nejake cisielka to presne neviem @FourManx @GEnd_CZ prosim napiste ten nick presne lebo si ho uz nepamätam. 

Komentáře

• Petonov,

- ziadost o preverenie ci potrestanie nie je podla predlohy
    - chyba ti dokaz, tam by si to vsetkym ulahcil, pretoze by si zachytil cas, nick a aj priestupok ...
    - tvoje nahlasenie je viac urazkou hraca ako jeho nahlasenie, daj si prosim pozor na vyjadrovanie. Je nam jasne, ze ste znevyhodneni, ked hrate proti podvodnikom. Ale nenechajte sa vyprovokovat.

Nie som si ista, ci sa tvojim nahlasenim/urazkou bude A-T zaoberat. Bez nicku, bez dokazu ...
    Ak zachytis nabuduce nieco podozrive, urcite to nenechaj tak a nahlas to :), podla predlohy.

Pekny den
    Ariesa 
  • Ahoj, souhlasím s @Ariesa pokud nemáš žádný důkaz, tak nevím proč to tu dáváš. Pokud o tom nějaký helper ví, už má hráč ban.
  • upraveno 25. December 2017
    @FourManx ma ban?
  • @Petonov Nemá,jednou jsem k němu šel s invisem nebo schovaný a nezabil mě,dělá to jen to že on je strašně dobrý v bránění a zabije každého :D

• Přece jenom invis potion neznamená neviditelný. Pořád jdou vidět ty bubliny.
  • Prepacte za tuto diskusiu.... Ked sa da kludne ju vymaz @CreeperFace :smiley: 
Tato diskuze je zavřená.