Nový systém HS - sdělte mi svůj názor.

Ahoj.

Chci znát váš názor na následující plánovanou úpravu HS.

Varianta 1)
Z HS úplně odebereme minihry a budeme se věnovat pouze survival serverům.

Varianta 2)
Na HS budou i minihry, ale majitel by si je nemohl upravovat, až na stavění aren.
Nemělo by to ani přídavné pluginy a nedělali by se pro to aktualizace.

Důvod?
Umožnilo by mi to se více věnovat Survival HS a nemusel bych každý nově přidaný plugin testovat jestli to neudělá bordel na minihře, což by obrovsky urychlilo přidávání novinek na HS

Obě varianty mají ale své úskalí a to sice to, že bude kompletně předělán systém permissí což v důsledku bude znamenat, že současné HS buď zůstanou ve stavu v jakém jsou nyní, nebo si je majitelé budou muset po přechodu na nový systém reinstalovat, což pro ně bude znamenat novou mapu a nové nastavení HS.
Expirace, váha pluginů a nonstop serveru zůstanou, vše ostatní bude jako na novém serveru.

Dle mého názoru se jedná o krok správným směrem a to i přesto, že to pro několik HS bude znamenat WIPE.
Jaký na to máte názor vy?

PS: 
Možná by tu byla i možnost přenést na nové HS mapu.

Komentáře

• Ahoj,
    súhlasím s 1. Variantov, je to super nápad.

-Peyo
  • upraveno 26. December 2017
    Ahoj.
    Monty70 mne se tvoj napad pekne pači .
    { Varianta 1)  }
    Toto sa mi pači lebo viac ako 75% hs ma Survival klasik a na inych sa neda ani hrať  :D .

A kedže by bola nova mapa ohladom hs .

Ja stebov súhlasim bolo by to lepšie pre nás i pre teba .
    / Skratil som to čo netrebalo :D /
    -vladko3
  • Ahoj,
    aj ja súhlasím s variantou 1. Minihry sa aj tak na HS ani moc nehrajú.

- S pozdravom, BramboraSK :smiley: 
  • Taky souhlasím s variantou 1.
  • Dobrý deň,

Súhlasím z variantou 1. Pretože kdo si bude chcieť zahrať minihry môže si ich zahrať na gT portálu aj tak majú tam minihru na Hskach hideandseek a k štart arény je potreba min 2 hráčov vetsinou sa ti hráči nenájdu a každý sa tam pripojí zistí že arena potrebuje viac ako 2 hráčov a tak sa odpojí no survival môže hrať aj 1 online hráč.
    Za mňa varianta č.1

S pozdravom,
    stark501
  • Souhlasím z variantou 1. Protože ty minihry už skoro nikdo nehraje má je jen málo lidí takže 1

Salex
  • Souhlasím s variantou 1. HS s minihrami (skoro) nikdo nehraje a HS s minihrami je také minimum
  • 1. varianta mi připadá lepší. Byla přidaná minihra Murder.. 1. dva týdny to byl "trend" a pak popularita klesla a nic.. Populární SkyBlock HSka neexistují.
    -Taková drobnost, která ti hodně ulehčí práci je podle mě dobrá věc. Děkuji za nápad Monty :)

-Fizzy
  • Na jednu stranu jsem pro variantu 1, ale zase.. Nebude tu pak zbytečně moc všelijakých survivalů? Každopádně, novinky by byly super, hlavně aby šla přenést mapa.. Takže varianta 1, ikdyž z toho mám trochu strach
  • S 1. variantou souhlasím - sice jsem si nedávno vytvořil HS zaměřený na SB a nemám toho dost postaveného, ale přijít o to nechci, takže se chci zeptat zda by nešly přenést určité stavby).
    A s 2. variantou...-  No spíše ne, znám HSka co mají sestrojené minihry, ale komu se chce čekat až se naplní těch 20 slotů, aby se mohlo hrát, protože např.: v 5 lidech to je o ničem.
  • Souhlasím s 1.variantou
  • Souhlasím s 1. variantou.
  • Souhlasím s variantou 1

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    @Majner_Pro ;
    Nerozumím ti
  • @Monty70 ;
    Chce aby to zůstalo jak teď jenom byste měli přidávat více miniher..
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    @Bullet1099 ;
    Děkuji za překlad
  • Ahoj,
    Plně souhlasím s "Varianta 1)"

-Pentz
  • Ahojky,
    přikláním se k variantě - 1.
    -Anička
  • Prihlasim k variante 1 
  • Monty70Monty70