W10 hráči

Normálně by jsem to sem nepsal, ale už na to nemám nervy. Na MCPE serveru jsou samí hráči kteří hrají na počítači. Vždit je to snad "Pocket Edition" ne? Když vás někdo kdo hraje na w10 spawnkilluje od 2 fáze skoro do konce hry, ještě k tomu má warriora tak se to fakt nedá. Mě nevadí, že tam hrajou na w10, ale když vás spawnkillujou v 2 fázi s warrem tak to vadí úplně všem. Třeba FourMan nebo Makky mi nevadí, protože ti tak nerushujou hned od začátku. Já vím, že to co jsem napsal je úplná blbost, ale jinak to nejde.

Komentáře

• Server byl teoreticky Pocket edition do té doby, dokud tato edice byla pouze pro mobily. Nyní nese název Bedrock edition jako celek. Takže i server je pro tuto edici Minecraftu. Chápu že windows 10 má určitě výhodu oproti pocket edition a proto tam taky jsou arény pouze pro pocket edition, ale i tak je otázku času, než to půjde obejít, protože s tím nic pořádně neuděláme. Warriora na anni zakážeme, nebo nějak zmírníme.
  • upraveno 27. December 2017
    @CreeperFace nemusíš ho zrovna zakazovať stačí když bude mit v Basic výbave drevenej meč nebude mit instaheal a bude mit jen 9srdicek misto 10 problém vyriešeny  :D nebo dej warriorovy cenu 5 000 tokenu pretože je to nejvic op kit a je nej levnej si stojí myslím jen 500 a @YourLupen za mne si vymyslis pretože pochybuju ze nekdo hra na PC s warriorem a jestli hra tak vás do Konce hry nespawnkilluje jednou ho zabiť musíte :dizzy: a jestli narazis na to co sme se 4pc hráči dohodli a spawnkillovali tak sme vsichni do posledného mnel scouta at môžeme zdrhat a počítam ze tebe to nasralo tak tu ted píšeš kraviny jako ze PC hraje s Warrem kdyz ma nekdo warriora a dáva op otočky tak je to na 95% controller :D ;) 
    -WeMaNiX  
  • Warra na PC hraju len niektory :D
  • Většinou ti,co nemají věci ve fázi 5 nebo když brání.
  • Chcem nahlasit jasny fly hack hraca: XxxGodhackxxX 

Pisal ze ked dostane ban ma dalsie 3 ucty tak neviem co s tym :anguished: 
  • Dostane ban.
Tato diskuze je zavřená.