HS hráče FiliMAN - IceCube

HS - IceCube :cookie: :star: :open_mouth:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže niejaké info na začiatok teraz tu píše majiteľ FiliMAN a chcel by som vám predstaviť náš server náš server ma 4 časti RPG, Surival, Eventy, Shop (Hľadáme Pod- HS napríklad Hide & Seek) takže pôjdeme od začiatku
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RPG :trollface:

RPG čo to je? U nás RPG znamená bossovia. Na našom HS zatial najdete iba 6 bossov ale čím viac tu bude hráčov tým viac sa budeme ako Admin Team snažiť vylepšovať HS.
Prikladám foto:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Survival :dizzy:

Survival všeci poznáme foto ani nemusím dávať proste postav dom zasaď strom :D no proste chapete Suvival ako všade :lol:

Eventy

Eventy sútaže v ktorých hrajeme o premium, RANK BOSS (špeciálny rank boss iba na našom HS dozviete sa o tom 29.12 :wink: ), money, pozemky (špeciálne o tomto sa dozviete 1.1.2018 :wink: ), veci z najlepších bossov

Prikladám foto:
Event zóna ktorá je v príprave

Shop :open_mouth:

V našom shope sa nakupuje cez špeciálné meny na HS (IceBlock, IceCoin, IceToken, IceKredit). Fotky zo shopu ešte zverejňovať nebudem a tak sa môžete tešiť :blush:
Tak toto by bolo všetko o našom HS zatial je na servery White List ale nebojte za pár dní už otvoríme HS a budete môcť hrať :smirk:. A zajtra (28.12) zverejníme naše HS logo máte sa načo tešiť. To je už od nás všetko :).

-IceCube Team

Komentáře

• Takže dnes máme zverejniť logo, že ano :D tak tu ho máte: 

Dúfam, že sa páči :)

-IceCubeTeam
    Logo HS.jpg 38.8K
  • Len pre zaujímavosť logo robil hráč @pesekjan :). Ďakujeme @pesekjan :)
  • upraveno 28. December 2017
    Dnes sme stihli urobiť ešte jeden projekt schválne či uhádnete o čo ide :dizzy: 

-IceCubeTeam
    Premium.jpg 101.6K
  • upraveno 29. December 2017
    Dnes sme si mali predstaviť dalšiu novinku, že ano :D a to novinku RANK BOSS tak tu máte výhody

Tento rank získate 2x predĺžením HS

-IceCubeTeam
    Tajne.jpg 120.8K

Info

Takže, toto je Info k HS.

• 1. Otvorenie HS sa posúva na 5.1.2018 :/ Prečo? Jednoduchý dôvod dostal som AdBan neprávom dnes sme mali veľké plány takže to musím posunúť na 5.1 :/ SadStory :(
    • 2. Náš HS sa prepája s HS KoudyMine. Bude to vyzerať takto: KoudyMine sa premenuje na IceCube, Na mojom HS bude RPG, Na HS @Patrik_ManCZ / @Patrik_ManCZ123 (Neviem ktorý účet používa :D) bude normal surival, Takže sa vytvoria portály a budete môcť chodiť z jedenho HS na druhý, BOSS a Premium sa dávaju na obidve servery a keď niekto predĺži HS mne (FiliMANovi) tak dostane RANK BOSS aj na HS @Patrik_ManCZ / @Patrik_ManCZ123 (Zas neviem ktorý účet :D)
    • 3. INFO PRE AT : Kto ma post u mňa má aj u Patrik_Mana a kto ma post u Patrik_Mana má post aj u mňa

Určite nás poteší :+1: :)

-IceCubeTeam :heart:

@FiliMANik         ; Tento účet používám :hushed: 
  • Najednou, První já ted FiliMAN jak to bude dál?
  • @Salexan prosil by som iba kritiku na server alebo čo by sa dalo zlepšiť :)
  • @FiliMANik ahoj, tohle byla kritika, to že patrik furt něco přeměnuje jinak na hs bych nic nezlepšil je výborný :D
  • @FiliMANik pěkný logo z WEBU ;)
  • @Bullet1099 Áno z webu... Od @pesekjan keď si nájdeš odkaz tak to je tým, že google ukazuje aj obrázky z fóra :wink: :)
  • Wooooow toto sme fakt nečakali 100+ :open_mouth: už sa teším keď dáme preč WhiteList :open_mouth: 

-IceCubeTeam

• upraveno 30. December 2017
    Tak aby sme vam spravili silvestrovské prekvapenie otvorili sme pre vás Prirodu a Spawn dúfam, že sa zapáči zatial my budeme pracovať na najhlavnejšiej časti a to je BossLand určite sa máte načo tešiť :) :heart:

-IceCubeTeam
  • upraveno 1. January

INFO

Prebehol reinstall HS

Nábor : Je tu

Nová diskusia : Zatiaľ není
  • Dnes som rozmýšľal a napadlo ma založiť pre HS plug.dj ale keď som tak išiel po internete narazil som na dubtrack.fm tak ma zaujima čo by ste chceli radšej hlasovať môžete tu

-IceCubeTeam
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.