Oživení a zlepšení planetcraftu

Jak jistě všichni víte, aktivita na planetcraftu klesá a nikdo se o něj nestará.
Podle mě je to škoda, poněvadž planetcraft je dobrá a zábavná minihra.

Problémy a chyby planetcraftu:
1. Jak si vytvořit planety? 
- na spawnu se to nepíše, nedávno mě kontaktoval začátečník a ptal se, co se dělá na planetcraftu. Na spawnu tyhle informace trochu chybí. Informace nejsou na spawnu, ale u shopu.
2. Aktivita - aktivita je tu nízká, ale i trhy jsou už docela zanedbané. Stará soutěž na den dětí se úplně zrušila, výherci nedostali do teď odměnu!!!
3. Příkazy - na skyblocku je spoustu dobrých příkazů (/hlasovani /pocasi atd.), které zlepšují hru, ale na planetcraftu to chybí. 
4. Eventzóna - nepamatuji, že by tu někdy v blízké době byl nějaký event, je to tam úplně mrtvé!

Myslím, že problémů je tu více! Víte o nějakém? Napište ho pod tuto diskuzi!

Prosím o vyjádření A-teamu!

Komentáře

• Zítra budu s Montym, napište mi sem všechno co vám vadí nebo by jste chtěli změnit...  :)
  • Neboj se,všechni bude, snažíme se oč to jde
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    upraveno 28. December 2017
    Zdravím @MajnerPro ; Ráda bych Tě vyvedla z hned 2 omylů.
    • Na spawnu tento příkaz je, též se vše vyskytuje v /help

•  Pokud jde o soutěž na den dětí, docela mě mrzí, co tu uvádíš. Nad touto soutěží jsme s connorem strávili mnoho času a odměny poctivě rozdělovali. Na základě jediné diskuze, kterou si zde nalezl, není zrovna ideální soudit. Vytahuješ tu půl roku starou záležitost, kterou již není možné dohledat prostřednictvím logů. Předpokládejme tedy, že hráči byla odměna udělena do inventáře, nebo mu byla odcizena z planetek.

Příště si ověř informace, než dle nich budeš soudit ;) Více je již nutné se obrátit na connora (či Bodlika), kteří server mají nastarosti. 

Pěkný den :)

• @Rius_ na Halloweensky spawn nebyl nikdo schopný tam ty cedulky přidat  ;) 
  • Jn jeden čas to tam vůbec nebylo
  • Momentálně mám jako prioritu určený jiný projekt na GT, který ještě není veřejný, očekávám, že do měsíce bych mohl mít první verzi minihry a mohl bych trochu zvolnit a tudíž se i věnovat PlanetCraftu, musíte tedy ještě chvíli počkat  ;) 
  • @Flayovec Ahoj, díky, že alespoň někdo se tomu trochu věnuje a chápu, že máš mnoho práce a už se těším na novou minihru.
  • @MajnerPro díky za podporu, vážím si toho  :)
  • Já rád hrál PlanetCraft dokud se totálně nezničil..
    Takže souhlasím ;) 
    PlanetCraft chce nakoupnout ! Ne jak skyblock.. Více !!
  • Pochopte že Planetcraft im toľko nevynáša ako skyblock takže sa budú viacej venovať skyblocku. Aj keď podľa mňa je skyblock horší než Planetcraft. Je tu viacej možností jak sa zabaviť.
  • @DejviS7 nedáváme prioritu serverům podle toho, který více vydělává  ;)
  • Ahaaa tak každý to má inak
  • @DejviS7 takový parkour třeba vůbec nevydělává, tam nelze nic koupit  :D
  • Preto sa oň aj tak starajú ? :D
  • V poslední době dávám v chatu otázky ohledně GT a PLC  a nabízím za první správnou odpověď 10K - 20K money. Stojí to sice money, ale PLC potřebuje nakopnout. Děkuji Flayovcovi za pomoc   ;)
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.