Oživení a zlepšení planetcraftu

13»

Komentáře

• @Flayovec děkuji, protože tohle mají všechy servery. Mohl by jsi také připomenout, že nejsou ani na anni!
  • Je mi líto, ale PlanetCraft zůstane tak jak je, není to proto, že by se na něj admin team vykašlal, i když to tak vypadá, snaha tu byla, ale jakékoliv pokusy měly krátkodobý účinek a PlanetCraft by zachránila jen razantní změna. To je asi vše co vám tak mohu říct  :| 
  • @Flayovec Takže ty změny nebudou? Žádný z návrhů neuděláš? No ja asi také přestanu na PLC, stejnak tam nemám věci.
  • Ne, nic z toho nebude  :( Je mi líto, ale vedení má pravdu, nikam by to nevedlo, kolik hráčů je na PlanetCraftu stálých 10? A ten zbytek se kazdy týden mění, nikdo tam nevydrží déle  :( Příčina je, ze PlanetCraft je lehký a tak ho hraji hlavně děti, ty u toho ale nevydrží... Momentaken nemohu nic více říci a vše záleží na dalším vývoji situace  :|
  • @Flayovec nemohu s tebou soushlasit. dříve jsi zastával zájmy hráčů a snažil si se planetcraft vylepšit, ale teď nejsi ten Flayovec kterého jsem znal.  :'(

Planetcraft R.I.P.

Zbohem
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    Všichni se snažíme zastávat názory hráčů, ovšem Flayovec netušil o spoustě dalších okolností, které aktuální změny neumožňují. Neberte to tak, že by se na PLC zanevřelo, jen potřebuje větší změnu a tu mu aktuálně nemůžeme dopřát. Proto se nechte překvapit, jak se celá situace vyvine a jaké řešení to přinese v budoucnu. 

Více nemá cenu to tu rozebírat, nebo házet na někoho vinu. Díky za pochopení  <3
  • Ok, takže okrádat se smí a půjde to, eventy nebudou, boostery také ne, skrátka nic.

To jsme to po té snaze o obnovení zase dovedli do konce! Super, výborné!
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    @MajnerPro ; vůbec netušíš, jak se věci mají. Eventy přece nelze pořádat pro 2-4 hráče, kteří by maximálně dorazili. Pokud jde o boostery, ani  s nimi to není jednoduché. Pluginy PlanetCraftu blokují některé ostatní.. zkrátka se kříží a není možné je zkombinovat. Bylo by tedy nutné předělat kompletně všechny pluginy a jak jsem psala, na to aktuálně opravdu není čas. ;) Tohle je však jen střípek všeho. Proto Tě prosím o trochu pochopení a zdržení se dalších komentářů.
Tato diskuze je zavřená.