Fantasy Dům,+ Vodní Mlýn (Nedokončen!)

upraveno 28. December 2017 v Stavby
Ahoj!
Dnes jsem se s @pesekjan učil na Buildera!
@pesekjan mi říkal že ten první dům je nádherný..
Tak bych se chtěl zeptat i jiné kumunity ! ;)
A pokud se na toto dívá něaký builder,nebo někdo kdo dělá nábory na Buildera, tak bych se chtěl zeptat jestli na toho Buildera mám ;)
PS: Všechno jsem dělal ručně ;)
PS: Omlouvám se že ten první obrázek je nahoře ;)

Komentáře

• Nejsem žádný Builder ani nic ale mě se to osobně hodně líbí (y) :)
  • Ahojky,

moc pěkné! Ale inspirace je od Griana že? Ničemu to nevadí, jen jsem si všimla :D Možná bych udělala střechu ze dvou různých bloků, nebo trochu větší, přijde mi drobná vůči zbytku domu, ale to může být jen tím jak je to focený v noci :) Like!
  • @AnjnaCZ ;
    Děkuju za pochvalu,Ta střecha je celá divná protože asi takový je stav šťítu : 2 Malá,1 Střední,1 Velká
    Takže se stím blbě pracuje ;)
    Ano inspiroval jsem se trochu od Griana,ale jenom Základama ;) Jinak vše jiné Moje práce ;)
  • Ahoj, krasa, akorat bych odstranil modre lucerny z prvniho baracku, neni to moc pekny kontrast
  • Ahoj,
    no Bullete.. nevedel som že vieš takto super stavať.. vyzerá to úžasne..

-Peyo
  • Ahoj.
    @Bullet1099 .

Kde si to staval ?
    Nieje to nahodov  predca schema z netu alebo je to spravdy chematic ake tie staré spawny ? ?
    Tak tieš sa teraz chvastaš tim ? .  :o
    Inak pekné je to ak nieje to (Schematic či dar od pesekjana) .
    Lebo ako viem a bol som u teba na hs nič si ti nepostavil ale niekto iny (Schema Google) :hushed: .

Vieš lepšie je to robyť podla fáz ako ja moje stare projekty ne tak rychlo .
    A buildera neziskaš tak rychlo z paru stavbama nič dookola .  :/

-vladko3

• Pokud to neni mapa nebo schematic jak rikal @vladko3 Tak jsi novy artist 
  • Bullet to stavěl u mě na mém stavitelském serveru a sledoval jsem průběh stavby, takže můžu říct, že to schematic není. :)
  • Clay_czClay_cz
    AdminModerátor fóra
    Ahojky, dům se ti povedl, ikdyž v něm trochu chybí řád. Mlýn už se mi tak moc nelíbí, je to v podstatě kvádr splácaný z náhodných bloků a nahoře střecha (ta se mi líbí). Ze dvou fotek bohužel nelze říci, jestli na buildera máš nebo nemáš. Builder musí umět více, než postavit dům, důležitá je krajina a celkově mapa jako taková. Za ten dům palec nahoru :) 
  • upraveno 29. December 2017
    Ach dnešna doba ...

Pesekjan a bullet ste ako bratria ,vieš  preco lebo každy den ked som ta mal v f pred tyždnom furt si chodil na bulletov hs hned len ked si sa pripojil .
    Kedze moj priatel ta pozna pod menom Schematicman pesekjan vieš otom ? Lebo neustale použivaš schematic .

• Prosim mozeš predložiť dukaz ze to stavel u teba na tvojim ,,stavitelkém serveru" a jak to stavel ? Lebo každy si roby skeny a dukazy ..-
    Prájem pekny zvysok dna . .
    -vladko3
  • @vladko3 ; kdybys viděl kolik jsme toho s @pesekjan a @vlasasta postavily ty by ses posra* protože bys to nedal...
    Ajo nevím kdo chtěl stáhnout od @pesekjan stromy @vladko3 ; no ?
  • upraveno 29. December 2017
    @Bullet1099 .
    Tie stromi šmišacke schematic ktore su prestne na scheme stanke  ktore postavil hrač Ultimate_CZ.A vi sa nimi chvalite . Hambite sa.
    Nemam na to čas hadať sa .
    -vladko3
    /Do dneska si bol premna rozumny človek ale uš nesi bullet/
  • Vladkovo zlomené srdíčko;( Od dnešního dne mi říkejte schematic man... ;D
    Btw. vlado víš koho mi připomínáš? Corga, ale ten se alespoň změnil, nemusíš jak tupý osel (s odpuštěním) nadávat na vše, co by jsi nepostavil. Jakto, že ostatní hráči napíšou normální názor a clayka dokonce i kritiku a ty jen blbé kecy! Proč by měl překládat důkazy? Co to je za pitomost? Btw schéma používám, ano, ale to nic nemění na tom, že stavím tak 3x lépe než ty, a že to někam dotáhl, denně stavím za reálné peníze se svým teamem či sám. Měl by jsi na něčem zapracovat kamaráde, víš na čem? Na závisti... Zkus být někdy spíše přející než nepřející. Nechci tady vyvolávat zbytečný konflikt, tak kdyžtak se mnou jdi na ts a tam si to vyříkáme. Kdyžtak obcházení banu je trestné (původní účet vlado33). A připisuji tě na listinu Datlovců.
    -Peace :)
  • Nemá slov ;)
  • Pěkný, hodně se mi líbí ta střecha jak jsi jí postavil, nemám slov.
  • Inspirace od Griana, ale to nevadí i tak je to super.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.