Anjnin (divnej) pixel art

Hezkého Silvestra,

jednoho večera jsem se na crea dozvěděla, že prej vypadám králíček. Tak co Anju nenapadlo? Postavit na žádost anime králíčka :D Je to čistě z fantazie, žádný YT, žádný návody, google obrázky. Proto to vypadá tak hrozně xd
Budu ráda za nějakej rozumnej feedback pokud možno, moje "stavění" je jeden velkej pokus omyl občas :D 

Stavba je na crea 1, ID: 109, 74, majitel já
screeny ve spoileru
sreeny 

«1345

Komentáře

• Krasa, tak ztichni:))) <3
  • @poppy345 děkuji moc :'D Ale třeba na Coki nemám :D tohle je moje první pixelvěc takovýchle rozměrů xd
  • SirMartinCZSirMartinCZ
    ModerátorModerátor fóra
    upraveno 30. December 2017
    jelikož mě k tomu někdo dokopal a někdo si to moc přál... c:

Tak trošku hodnocení od absolutního amatéra, co všechno fláká a umí jen otravovat s hodnocením... nebylo to tady už párkrát? :vvv

Uši:
    Jedna z věcí, která se mi na pixelartu nejvíce nelíbí... dle mého málo bíle, když jsi tam dala tak málo, tak tam nemusela být vůbec. Navíc se mi k těm uším moc šedá dle mého nehodí. Takže... celé bílé nebo vůbec... Navíc... ty uši... to je čelenka? :'D

Vlasy:
    Vlásky máš moc hezky stínované, nejsou odfláklé... zde nic, co mohu vytknout....

Tvář:
    Oči se jsou krásné, líbí se mi... :'D Nos mi přijde nic moc... moc jednoduchý... a to růžový... taky nic moc... Celkově mi hlava přijde menší... a trošku až moc symetrická...

Od krku po pas... včetně rukou:
    Krk je také fajn, stínování se povedlo... teď k šátku... hezké stínování a hezká modrá... stužka? Dále ruce.... Jak jde z obrázku vidět, nechtělo se Ti patlat s prsty... ale to mi taky ne... :'D mě by nenapadlo nechat ruce schovat za sukni a s těmi prsty bych se patlal... Chjo...  ( ._.) Ten zbytek máš fajn... stínování mi přijde zde trošku horší, působí to na mě trošku jinak... jako kdyby se potila... :'DD

Sukně:
    Zde bych spíše uvítal červenou sukni s modrými proužky, ale i tvůj motiv se mi líbí... zároveň jsem to nečekal... Co dodat... jsem rád, že není rovná.

Nohy:
    Punčocháče (spisovné slovo?) se mi také líbí, možná bych trošku ubral té červené. Jak jde vidět, nechtěla jsi se patlat s boty nebo chodidly, což mě trošku zamrzelo. :/

Shrnutí:
    Lépe bych to nepostavil... stavba se mi moc líbí, až na pár detailů, které lze ignorovat. ^^
  • @SirMartinCZ :P jsem ráda žes to napsal <3 

Jen tedy ke kritice, za kterou jsem moc ráda:

Uši: jop, čelenka, bez ní to vypadalo strašně divně jak jsem já a pár dalších lidí viděli xd A jop, s tou bílou máš možná pravdu, jen jsem jako u zbytku chtěla nechat tradiční stínování třema barvama, uvidím jak to vypadá bez ní :D u barvy nevím, bylo by fajn kdyby ještě někdo řekl, s bílou se strašně blbě pracovalo tak jsem udělala kompromis xd

Hlava: na obličeji musím zapracovat, to rozhodně :joy: Naprosto jsem nevěděla jak mám sakra udělat nos s pusou. Jinak to růžový je součást anime stylu v jakým to bylo schválně stavěno, bo kubíček... :D 

Sukně: znovu říkám, nevím jak by to s tou barvou bylo, vidíš, červeno-modrá mě vůbec nenapadla :'D můžu zkusit, díky!

Boty: to samý jako s nosem a pusou, naprosto jsem nevěděla jak na to :joy: mám to na listu věcí co se musím naučit, znovu děkuji :)

Trika a spol: mi se zrovna stínování toho trička líbí nejvíc, ale jop, holt MC bloky způsobujou že to vypadá oproti zbytku jinak :'D jsem ráda za upozornění, příště se na to zaměřím.
    Btw ta stužka, to maj takový ty japonský školačky :'D

Jsem moc ráda že se ti to líbí a že jsem tě dokopala mi napsat kritiku :joy: Tohle je pro mě jako když se slepej učí hrát na housle, strašně mi tvoje pozorování pomáhá c:
  • Další pixel art, tenhle je menší a byl i rychlejší, ještě na něm možná něco změním.

Postava je inspirovaná postavou z filmu, ale znovu platí, bez předloh, návodů či kopírování :D (a tak nějak to furt vypadá anime i když nechci, help)

Stavba je na crea 2, /p visit AnjnaCZ 5

(toho deep nápisu si nevšímejte, anjna objevila citát)
  • Včerejší pixelartování xdd
  • To by byla hezká grafika do nějaké pixel hry
  • aww, děkuji :D
  • upraveno 8. January
    Tvůrčí krize, tak jsem udělala postavičku z Night in the woods (je to fakt jen rychlovka, takovej zabiják času, trvalo to sotva hodinu takže žádný umění)

crea 2, /p visit AnjnaCZ 3, bez návodů a kopírování

• Večerníček o mačičke so žltými očami? :D
  •  <- toto vlciku :D
    image.png 54.3K
  • Další pixel art, spíš na procvičení barev a tak... měl to bejt epic drak, dopadlo to jak ještěrka s autismem xd

• upraveno 11. January
    @AnjnaCZ Nic proti ale vypadá to jako já když dostanu svůj "Autistický záchvat"

OliverOGreen

• @AnjnaCZ jak dlouho třeba stavíš jeden takovýto pixel art???
  • @matula70CZ to záleží,  když je to něco jednoduchýho bez detailů a stínování jako ta kočka,  tak asi hodinu až dvě. Když si s tím dávám práci, tak klidně 4 :D ale mám to rozdělený do víc dnů, v jednom to nestihnu kvůli času. Tak se pak blbe počítá skutecnej čas. 
  • ok děkuji ti za rychlou odpověď :lol: 

• ,,..třeba na Coki nemám" 
    ... Já ti dám ,,na Coki nemám" :sweat: 
    Vždyť je to úžasné ! :heart: :star:  Nesrovnávej to se mnou.. Protože to , co jsem stavěla jsem stavěla podle předlohy.. 
    Ty jsi to postavila sama tak , jak jsi to vymyslela což u tebe hodně obdivuji. :star:

Je to moc pěkné :heart: ^-^ 

-Coki :cookie:

• Update autistický ještěrky

btw Coki, stejně stavíš skvěle, i když to bylo z předlohy <3 

fun fact: v době focení těhle screenů tam dole skákal Bodlík
  • PS: tohle je starší pixel art pro morta, dávám ho sem kvůli archivaci, nedostatek místa takže mažu pozemky. Tak ať je to někde uložený. 

(děláno podle předlohy, takže to neberte jako regulérní věc)

• Další celkem rychlá věc kupodivu, trvalo to hodinu cca. Chtěla jsem udělat něco s lebkou :D 

• Trochu něco propracovanějšího... inspirovaný mojí postavou ze skyrimu 

• Stavíš Dobře ! :dizzy: 

• Konečně se uzavírá klasifikace a já mám čas dělat něco jinýho, než propadat depresi z mýho průměru :p 
    Mám tu pár spíš menších věcí najednou.
    Btw @BadGril_2 děkuji mockrát :) 

• Tak tohle už je fakt hodně dobrý. Palec nahoru :)
  • +jsem dodělala tu kočku (lidi z crea ví), ale asi to tam dlouho nezůstane :D 

• Vlk co měl bejt liška co měla bejt vlk. Dvě hodiny... asi 
    Děkuju hráčovi kubasa127 za půjčení pozemku! :)
    @Kukukula děkuji moc :3 

• Vyzerá to zaujímavo.
  • <3 Pro Martina <3 
    Tohle mi dalo zabrat, asi jako ten králíček ze začátku :D ale snad to stálo za to. Martin už to měl slíbený dost dlouho ode mě, tak tady to je ^^

Stále děkuji hráči kubasa127 za pozemky. Stavba je na crea 2, /p visit kubasa127 3 ;)
  • @pesekjan tady šéfe!
    (doufám že to za to stálo, dělat želvu by mě fakt nenapadlo xd)

• A co ten můj květák? :( Jinak super xd
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.