Anjnin (divnej) pixel art

245

Komentáře

• Dneska byl crea 2 vážně rakovinotvorný... ale, jelikož zítra odjíždím, aspoň jsem zase postavila něco pořadnýho xd

Vodní, mírně retardovaný dráček

• postav Sušenku co žere sama sebe xd
  • @Zuno1Cze nn, pixel art je čistě 2D, asi by to nějak šlo, ale preferuju tenhle styl :D 

Tady je sušenka @Drzi

A tady lenochod:
    (Asi ho ještě předělám, na něco jako LENOCHODA jsem fakt připravená nebyla xd)

Odjíždím za pár hodin do zahraničí, takže klidně piště návrhy dál, ale dostanu se k tomu až za týden :D Děkuji moc za pochvaly! Btw, klidně dejte vědět, jestli mám fotky dávat do spilerů, nebo nechávat normálně. Ze zkušenosti vím, že když se nechají normálně, dlouho se to pak načítá. Hezký večer :)

• @pesekjan mám to tvoje tak z 40%, jelikož jsem tu tejden nebyla, a na prázdniny zase nebudu + je valentýnská soutěž, na kterou bych se teď ráda zaměřila, asi to trochu potrvá :D snad nevadí. Jo a, na čtyry slony na želvě... eh, takhle, čtyry sloni i želva tam budou, ale to je tak všechno :'D ještě jeden podobnej návrh a začnu tě za to snad účtovat :D 
  • pardon můj vůdče, takovej bůh zase nejsem ;-;
  • RedStoneManCZRedStoneManCZ
    AdminModerátor fóra
    Wow, sice se moc v takovému umění nevyznám, ale i tak si myslím, že máš opravdu talent.
    Krásné stavby. <3
    A příští by mohla být RedStone objímající logo gtčka <3 =)
  • upraveno 14. February
    @RedStoneManCZ děkuji moc, hodně to pro mě znamená  <3 stavět budu moct o víkendu, zatím jsem mimo hranice xd

@pesekjan stačí Ti to v mobilu? Jako koukej si toho vážit, donutit mě něco dělat o prázdninách je pěkně těžký :v 

(Děláno v aplikaci 8bit Painter)
    Ps: ještě jeden podobnej návrh a začnu Tě za to účtovat! :D 
  • upraveno 17. February
    @RedStoneManCZ tady to je, trochu míň detailní, tak snad je poznat že to jsi Ty :D Ještě jednou děkuji moc za pochvalu <3

http://www.imagehosting.cz/?v=2018021715.png (něco se pokazilo, nešlo mi to nahrát na forko... tak přes  odkaz to snad jde ._.)
    Stavba je na mém 3. pozemku, ID: 106, -39

btw @pesekjan ok, účtuju tě sumou.... jednoho tokenu! Jestli je to přílš drahý, můžeš si to vzít na splátky :P
  • Tohle jsem začala před týdnem, konečně čas to dodělat ^^

• RedStoneManCZRedStoneManCZ
    AdminModerátor fóra
    @AnjnaCZ nádhera a cute <3
    děkuji :)
  • Postav pokémona :D
  • Tohle je pro @CassiusClay , poprosil o to na crea :D 

(fun fact: musela jsem kicknout z pozemku Bodlíka, protože překážel při fotce, afk hajdalák :'D)
  • Tak, něco na popřání hezkého svátku <3 @lomister @Bodlikcz a @205nd_recovery , vše nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví, pepře, vodky, idk!

• @AnjnaCZ Já mam v sobotu svátek :D
  • BodlikczBodlikcz
    Moderátor
    upraveno 22. February
    Nepřestáváš mě udivovat, co za nádhery tu stavíš. :open_mouth: :cookie:
    Děkuju za tento fantastickej pixel art. <3
  • Krásné, díky moc :3 a na druhý svátek (29.6.) nám taky můžeš něco připravit :p :D
  • @CassiusClay sorry, z důvodu nemoci, shitty netu (dneska jsem stihla postavit dvě hlavy než mi to permanentně spadlo..) a obecné lenosti, vyber si kolem 5 lidí, sice bych to mohla udělat do tolika, ale nebylo by to hezky detailní jak chci. Takže tak, vyber si 5 lidí a napiš :D 
  • Konpletne dead internet... tak aspoň přes data sem nahraju něco random co jsem zkoušela na mobilu

• @CassiusClay až v polovině vybarvování Milousse mi došlo, že jsem tam zapomněla dát Clay! Když vydržíš, možná jí tam přidám xd 
    (Děláno tentokrát v online pixel makeru, nešlo mi to navíc stáhnout, takže jen jako screen obrazovky ._.)

pro cass.png 51.8K
  • Zkus Sanse s trombonem :smiley: 
  • (Kuba nežárlí, don't worry ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Tady rychlovka z crea, drakorozený :3 děláno zatím co mikina s dvě pětkou psali fanfikce o Japerovi s revoltem. I přes to, že mi na tu postavičku několikrát přidělali.... ééh, ozdoby, se to nakonec povedlo :D 

(Kdo chce přečíst fanfikce, kuk do spoileru ;))
    Revolt&Japero
    Byl na foru Revolt a napsal Japerovi jestli se nesejdou v Teplicích. Sešli se Revolt mu řekl "Japero za tebou" a Japero "je TI SI TEN VOLTER!" Revolt mu rozuměl...Pak ho connor bannul a Japero "ČO ROBÍŠ TY....," Tak šel k revoltovi domů, bydlel v Bratislavským metru (kappa), veskutečnosti to byla Teplická vlačice noa? S japerem si dali rpvní pusu, a začali psát Gaitim, GayTÝM, gejmtým a s japerem byl revolt gucci gang. Revolt se ho proto rozhodl pusinkovat na čelo a potom si spolu lehli do postele....
     S japerem si lehli a lítali, japero to neměl tak nevědel si revolt rady. Pak přišel 205nd a řekl Japerovi "PŘEBERU TI REVOLTA VOE" Ehm nepřebral a Japero mu řekl "NE TYVOE! NECHCI TE NIGTI" A proto začal japero poslouchat mishu. Dali si pusu a zase šli randit v teplicích. Nojo život.
    --Copyright mikina 2017
    Anjna&Japero (za tohle dvě pětce vrazím nůž do zad)
    Jednou se Japero potkal s anjnou a pozval ji na večeři. Potom bylo tvrdý, ehmmmmmmmm, jezení řízků? a potom šli k japerovi domů. vše šlo "podle plánu" japero si napřed udělal kávu a pak ho anjna okradla a praštila láhví od vína. Nakonec se probudil v sadomaso sklepíku kde se doteď dějou velmi zajímavé věci mezi japerem a anjnou. END
    -copyright dvě pětka 2018, pokračování je na crea 2 18+, za případné zlepšení gramatiky se omlouvám
  • Dodělanej drakorozený i s dráčkem
    (příště zkusím toho sanse)

Takhle to vypadá, když staví meastro picasso bodlík a anjna se přidá. TOHLE je pravé umění <3
  • řekla jsem si že půjdu spát... ale tak nakonec tady je to, jak bych vypadala jako brejlatej drakorozenej xd
  • MiloussMilouss
    Retired
    @AnjnaCZ ;
    Omg♥
  • upraveno 3. March
    Potřebuju menší radu, kterej obrázek vypadá líp? Z hlediska celkovýho, složitosti, stínování... 
    http://www.imagehosting.cz/?v=shadowcat.png
    nebo
    http://www.imagehosting.cz/?v=reddragon.png
    Momentálně je moje wifi ožralá, sorry jako. :/ 
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    Jezis ty jsi sikovna :love: 
  • @AnjnaCZ ten první, jen bych to stínování trochu zesílil. Jinak super xd
  • Díky moc Rius +-+
    Jinak tady je něco pro sejra, už naštěstí mám lepší internet, třeba půjdu i na crea zas.

Kápě.png 27.8K
  • Udělej pixelart profilovky morta a pak mi to pošli a já řeknu že jsem to udělal sám a dostanu od něj pochvalu a budu jeho bff
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.