Anjnin (divnej) pixel art

124

Komentáře

• Pochybuji, že by někdo využil na MC serveru třínohou ožralou vránu, ale děkuji :D Klidně až budu mít čas něco takového zkusím. @fl1k0 ;
  • upraveno 27. April
    aha ja že i stavat:DCaussiusclay
  • inač BEST pixelarty!!
  • išiel by si na creative 1?

• @fl1k0 na mc už moc nestavím, je to nepraktické plus můj špatnej internet, ale pokud kdokoliv chce, mohu postavit něco na přání v editoru i na crea. :)
  • SI BEST!!!!!!!!!!!!!!!!a internet to mam i ja zlej
  • Lidi, potřebuju nutně říct, jak moc je tohle cute na škále od... od jedné do pěti :D 
    Ale né, líná anjna konečně něco udělala a snaží se tvářit, jak měla moc práce c:

Knihovna
  • upraveno 3. May
    Úkol: Želva letící na drakovi :smiley: 
  • Nebojte, furt žiju...

A OMG KONEČNĚ JE TO HOTOVÝ, DĚLÁM NA TOM NĚKOLIK HODIN DENNĚ POSLEDNÍ TÝDEN, KURNÍK KONEČNĚ

A ani mě nezajímá, že je to zas tak velký! Tu máte knihovnu, peace!
  • Nádherný pixelarty, hotové muzeum z fora :D
  • No, tak máme takové mírumilovné časy, takže tady je pozitivní veselý obrázek :3 (ale fakt, já nevím ja kse to stalo že to dopadlo tak depresivně, to nemělo bejt, pomoc)

Knihovna
    Anděl.png 49.2K
  • upraveno 21. June
    ty pixelarty jsou moc zajímavý, třeba ta lebka. Já bych to v životě dohromady nedal. Zatím jsem zůstal jenom u pixelartů na klasiku. Tady jsou :D (Žádný veledíla ale času a peněz to žere hodně)

Ten druhý fotila Ariesa:
    To je ta co mám na profilovce xd
    Kvůli mapám mám rozlišení omezený na 128x128. Mohl bych mít i dvakrát větší ale to je straaaašně práce.
    (Co se týče kreslení fyzicky tak jsem antitalent. Ale je to s tím stejný jako s Cskem: někdy uděláš bullshit, někdy ultimátní play)
  • @josef141 děkuji moc za chválu, právě jsem se vrátila domu a moc jsi mě potěšil! :) 
    Tvojí práci na klasiku obdivuji, sama jsem začínala s MC, a to ještě creative, vím kolik to žere času. Takže velký respekt za to, že se s tím dřeš na klasiku <3 

Jen otázka, stavíš teda podle předloh? Není na tom nic špatně, jen se ptám :D třeba já jsem na předlohy mizerná, stejně si to nakonec udělám podle sebe, protože něco špatně spočítám a je to křivý xd ale rozhodně doporučuju pokračovat, pokud tě to baví, časem se třeba naučíš dělat svoje (pokud teda zatím máš tu předlohu), moc pěkné!
  • upraveno 22. June
    @AnjnaCZ: D
    No, právě to je ono, mám předlohy protože pochybuju že bych to dal z hlavy. Předlohy mám nahraný na Mega, teď momentálně nejsem doma takže je nemůžu poslat. V budoucnu bych chtěl udělat ještě Nika z Oneshotu: 
    http://www.xy1.cz/81gx
    Jinak na klasiku koluje víc obrázků, ale chtěl jsem ukázat ty svoje.
    Edit: co znamená tá profilovka v runách? 
  • @josef141 znaky jsou AAYA, prakticky jde o moje jméno ;) [ája]
    Předlohy jsou v pořádku, jak jsem říkala, taky jsem pár věcí dělala podle nich na začátku. Hodně štěstí se stavěním!
  • upraveno 22. June
    @AnjnaCZ : urob sansa,papyrusa,flowey,toriel a postavu za ktorú sa hrá v hre ak urobíš budem moc  štastný
    a keby sa dalo tak aj icecapa
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt icecap undertale
    (Toto:D)
    a postavy 
    sans
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt sans
    papyrus
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt papyrus
    flowey
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt flowey
    toriel
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt toriel
    toho za koho hráme
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt undertale
    veľa šťastia pri stavaní :smile: 
  • Ahojky,
    s Undertale mám vlastní zkušenosti, spíš se mu vyhejbám, jestli nevadí. Navíc teď do prázdnin nemám moc času, le gympl totiž učí až úplně do konce, +teď jsem se teprve vrátila z Anglie, takže nějaký velký kreslení se nedělo. Možná že se na něco vrhnu za tejden. Dík za pochopení ;)
  • upraveno 22. June
    Ok

• upraveno 23. June
    @fl1k0 ;
    Aaaa, máme tu fanouška Undertale :smiley: Já mám na klasiku stejnýho Sanse, akorát s megalovanský okem. Jinak @AnjnaCZ, proč se tomu vyhýbáš? Kvůli cringe komunitě? :D
  • No, dalo by se to tak říct, mám s UT fandomem poměrně temnou minulost :D Ale jde o to, že jsem dřív dělala hodně fanartů a podobných a bylo to... meh, hodně špatný. Spíš se snažím zlepšovat a posouvat v dělání vlastních originálních věcí než blbnout kvůli jedný postavě furt dokola :D 
  • Vysvětlí mi někdo, proč nejvíc inspirace dostávám kolem jedný v noci?... 

Knihovna
  • @AnjnaCZ proč přemýšlet přes den když můžeš dělat věci přes noc?
  • S UT komunitou mám svý zkušenosti, je to stejný jako s anime profilovkou - tvůj názor nemá v chatu žádný význam. Lidi mě občas odsuzujou i kvůli jménu, ale já sakra nevím, kdo to je Starlord ze Strážců Galaxie (ano, to 007 jsem si tam dal, abych byl "cool" a "edgy", ale to mi bylo asi tak 9, mějte pochopení :D)
  • Tak aby to tu zas moc neumrelo, má někdo nápad jak tohle předělat do pixel artu? :D 

(Jo, můj obrázek delanej ve škole když se nudim, tak si nevšímejte tech cmaranic okolo)
  • Radši nic, zůstanu u věcí co nemusím vybarvovat tři hodiny

• Udělej mi Hatsune Miku :))) 
  • @orelvazoun a to jako pixel art, nebo ručně? :D 

Btw se nudím jak něco a nejdnou dodělávám věci, co mi tam leží dva tejdny... já jsem produktivní, něco se děje, send help o.o

Knihovná
  • Anjno Mě je to jedno ale nejlépe pixel art  <3
  • @orelvazoun no uvidím, něco třeba vymyslím

A jo, slibuju, tohle je poslední netopejr, stejně mi ty křídla nejdou xd

(druhý křídlo se tam nevešlo)
  • skus to 3D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.