Blbne natačení pls pomoc

Kdyý chci natáčet Minecraft a natáčím s Bandicam tak ono to ukáže jenom ten obrázek minecraftu ale jdou tam jenom slyšet zvuky a tak i když tam je jenom obraz toho Minecraftu (jako by hlavní menu toho minecraftu) a sry že to tu dávám protože to je na natáčení na youtube i na něco jiného

Komentáře

• Ahoj , skúz si stiahnuť a craknuť Action! je to najlepší nah4avací prostiredok na videa
  • Pokud máš kartu od nvidie stáhni si ShadowPlay. Je free, nemá limit délky videa, nemá vodoznak atd.. i já ho používám 
  • Ahoj, @PigHero.

Pokuď máš Windows 10,
    můžeš zmáčknout "win (+) alt (+) R
    a už to samo natáčí, 
    určitě doporučuju, pak si ti můžeš ještě v nastavení něco málo upravit

• Ahoj
    Já osobně používán Fraps. Jeho výhoda je kvalitní záznam, ale bohužel žere extrémně mnoho místa na disku :neutral: 
    Vesměs ti doporučím, aby jsi prubnul všechny programy a zůstal u toho, který ti bude nejvíce vyhovovat :smiley: 

• Windows 10 nemám
    No a když natáčím frapsem tak se to uploaduje strašně dlouho
  • jinak mám Windows 7
  • no už mám teda ten natáčecí program Action i když já otevřu tu složku Action a kliknu na to video tak ono to zobrazí jenom nějáku notu jako obrázek ale jsou zam zvuky nevíte co s tím? Jinak to video v Action je v poho a může to být i publikováno na youtube jinak díky je to fakt super ten Action
  • A mám ještě jednu otázku:
    Jak dlouho můžu natáčet s free verzi? Jinak vím že se to zapíná a vypíná F9
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.