Mapa Annihilation Crystals

Zdravím,
nějak tak se mi v hlavě zmítala nová mapa na AnniC. Prostě jsem jen tak zkoušel improvizovat + jsem poprosil kámoše o menší podporu v buildu nové mapky. Nevím jestli by se vám líbila či ne, ale doufám, že sklidí alespoň menší úspěch a bude také dobře hratelná. Trochu jsem vzal představivosti již z hotových AnniC map a trochu si pohrál s představivostí. Není to nic moc v porovnání mapy, kterou právě staví @pesekjan, ale snad z toho něco bude. Dosavadní název mapky je GlassChaos. Pokud pro tu mapku navrhujete lepší název tak ho sem hoďte.

Zde už jen přikládám screeny mapky. (Stavěl jsem jí sice na HS, ale snad se to povede nějak okopírovat na místo pro AnniC mapku.)

Komentáře

• Ahoj, 
    mapa sa mi až tak nepáči.. radšej by som pridal trochu menšiu zmenu blokov.. zdá sa mi až veľmi presklená.. :smiley: 

-Peyo
  • @Peyotillo prosím ty mlč... Odjakživa se jen kritizujeme já a ty navzájem. A víš proč jsem to pojmenoval GlassChaos? To právě kvůli tomu sklu. A navíc je to pro hráče novinka, skleněná mapa.
  • Tady musím souhlasit s Peyotillem, na mapě je toho skla opravdu hodně a nevím, zda se to bude hráčům líbít
  • upraveno 1. January
    Ahoj..
    Tak ako zacat.. Pri stromoch sa mi nepáči to, že si jednoducho zobral sapling, bone meal a strom bol hotový. Skús sa s tým pohrať a vytvoriť vlastné stromy. Ďalej mi príde, že tá cesta je taká "symetricka". Skús aj tu upraviť aby to vyzeralo viac "prírodnejšie." "Doly" by som trošku zväčšila a ako máš pri nich tie Hay Bale, tak ich takisto uprav nech nemajú všetky rovnaký tvar. Tá budova (nvm čo to je) sa mi moc nepáči. Tá láva sa mi tam extra nehodí, a ak ju tam chceš mať, tak ok, ale menej. Takisto ti zvnútra vidno dirt. A to nerobí dobrý efekt. Takisto sa vyhraj s kombináciami farieb, a pridaj rôzne ozdoby atď.. hneď to bude krajšie. Čo sa týka skla, áno je to v názve mapy, ale predsa len ho trošku uber. Goldy celkom v pohode, stred tiež akurát mi príde hrozne malý. To je asi všetko. Neber to ako hate, ale ako radu ;)
    -Katarinka8
  • upraveno 1. January
    @Katarinka8 ; Jop docela s tebou souhlasím v několika bodech. A neberu to ani jako hate. Poskytl jsem ty screeny, aby jste viděli jak ta mapka + - vypadá a také, aby jste sami mohli dodiktovat nějaké ty úpravy a nedostatky. Ale nesouhlasím s tím sklem. Všichni říkáte, že je ho tam hodně. Ale podle původního plánu, mělo být vše kompletně ze skla. Úplně vše (kromě obnovitelných zdrojů). Čo se týče té budovy, tak ta tam byla postavena, aby to nebylo takové moc ve stylu free přírody atd... Pak by se to jen dalo nazvat Tropical2. Ohledně té lávy: Vím, že tam je vidět ten dirt. Ano i od svých 2 pomocníků, jsem dostal na to upozornění, ale je to taková drobnost, které by si asi tak někdo jen tak nevšiml, kdyby se řítil dolu zničit Crystal a také lávy je tam jen tak akorát. Souhlasím se stromy. Buildeři mi už připravili i vzorky těch stromů, jak bych je mohl upravit. To co bych řekl o cestě, to je tak skoro nepravděpodobné a jediné, co je nejvíce symetrické je střed... Ten je tak schválně, protože se mi u ostatních mapách vůbec nelíbí. Podle mě by bylo férové, kdyby měl každý tým stejně obtížný přístup k Dia jako ty týmy ostatní. Doly také možná trochu přeupravím a zkusím zapracovat i na zvětšení středu a přidám do něj i pár Dia navíc. Co více bych řekl ke sklu? Ano je ho tam docela dost a možná to roztroušené sklo v horních částech mapy je asi i moc. Ale ono to sklo tam je schválně. Má to totiž zvýšit nedostupnost lukům a TP lukům. Také to otevírá nové možnosti pro hráče, kteří si tam můžou postavit cestu a postavit třebas i menší úkryt.

Každopádně děkuji @Katarinka8 ; za to, že si to docela vše krásně shrnula a napsala co máš na srdci a řekla mi přímo o těch chybách. Uvidím co zmůžu a chyby zkusím minimalizovat.

P.S.: Já vím, nejsem tak dobrý builder jako pesekjan viz: http://forum.gameteam.cz/discussion/39065/minecraft-annihilation-mapa
    ale snažil jsem se improvizovat a zrealizovat sen, který se mi zdál a trochu ho oživit.
  • upraveno 2. January
    @TheMasterDefault ; Nemáš zač ;) 
    Každý má iný vkus, a ak sa ti to tak páči, nechaj to tam ale myslím, že malá úprava by neuškodila :) 
    Je pravda, že si ten dirt veľa ľudí všímať nebude, ale takto na screenoch je to tam dosť vidno, a potrebovalo by to odstrániť alebo niečím zakryť. U toho veľkého kríža, by som pridala  aj tmavšie sklo. (Medzi svetlo-zelené pridať tmavo zelene - ak by niekto nepochopil)  Takisto by som na mapu ešte pridala viac melónov a pumpkinov. Na niektoré stromy by som možno pridala pavučiny. :D  Do trávy by som ešte pridala iné kvety. A ešte taky dotaz. Kde sa budú spawnovať bossovia? :smiley:  
    -Katarinka8
  • @Katarinka8 tam kde jsou ty gold blocky ne? :D

• To mi došlo.. :D ale či máš presné miesto :D napr. ako je na mape Tropical :D 
  • Kup si brýle hej to tam nevidíš bo co? :D 
  • upraveno 3. January
    Aha, sorry už to vidím, ja som si myslela že to bude pri goldoch :D sry moja chyba :smiley: 
    (A inak okuliare už mám .-. :D
  • upraveno 3. January
    Tak tohle jsou menší úpravy. Zvětšen střed o trochu, vlastní stromy, doly upravené, modrý team má viditelnější barvu, farma má upravené balíky slámy, trochu dia přidáno na střed, gold blocky pro bosse mají cedulky :D a to s tou lávou je taky trochu upraveno
    @Katarinka8 doufám, že jsi už spokojenější :D 
  • upraveno 3. January
    @TheMasterDefault áno, hneď je to oveľa lepšie ;) 
    Ešte ma napadlo, čo keby si do dolov pridal ešte sem tam nejaké cobblsetone walls, cobwaby a cobblsetone slaby? :smiley: mohlo by to vyzerať dobre :D 
  • to už chceš moc :D Ale už by mi to mohl někdo z AT schválit, lebo se mi zmaže HS a je po mapě

• @TheMasterDefault ; no neviem neviem :D takto mi to príde príliš "obyčajné" :D 
  • @Wongell2251 to říkáš jen pro to, že neumíš stavět :D
  • Hele @Katarinka8 nekritizuj zbytečnosti, nebo si postav vlastní AnniC mapku :D 

• @TheMasterDefault ja nekritizujem. Ja hovorím svoj názor. A to nie rozdiel. Tak prepáč, že "kritizujem zbytočnosti", nabudúce takýto hriech nespácham. ;) 
    -Katarinka8
  • @Katarinka8 ;
    však v pohodě, ale 2x ty doly kritizovat nemusíš :D stačí, že jsem je předělal 1 ne? :D 
  • upraveno 4. January
    @TheMasterDefault ; áno, ale keď by to tak mohlo vyzerať lepšie, prečo to nespraviť? 
    A s tým "stačí, že jsem je pŕedělal 1 je?" heh.. ak chceš, aby bola nejaká možnosť, že by sa pridala na GT, tak nestačí 1 úprava.. Keď to berieš takto, že jedna úprava stačí, tak ok, ale ptm pochybujem, že bude nejaká šanca aby sa dostala na GT.
    //A naozaj sa tu kvôli tomu nechcem hádať..
    -Katarinka8
  • @TheMasterDefault a co takhle, aby ses nenavážel do Katarinky? Dává ti rady a máš to vyzkoušet, pokud ti to nepůjde nebo se ti to líbit nebude, klidně si to smaž.
    A teď samotný komentář k mapě

• AnniC na ostrovech mi nepřipadá jako dobrý nápad. Nevím jak tobě, ale já to nepodporuji. Abych to stručně popsal, jsi amatérský stavitel. Ber na vědomí "random" neboli "náhodně".. 
    • Třeba ta plocha z CoarseDirt je moc urovnaná, zkus udělat ten Random, že její okraje nebudou rovné. 
    • Stromy se ti povedly, ale máš je na každém rohu stř. ostrova, což je mínus. 
    • Dělej ostrovy větší, vypadá to lépe (pokud to dostatečně vydekoruješ). 
    • Když se podíváš zboku na ostro,v máš tam jednu vrtvu trávy a úplně rovnou. Přidej tam nejdříve Dirt a potom grass. A pak ten ostrov ještě zvětš, obleříš ho a nějak pokládáš blocky okolo ostrova.
    • A při focení screenshotů je podle mě nejlepší používat texturepack Faithful 32x/64x. Je to DefaultTexturePack s větším rozlišením -Doporučuji stáhnout a při focení zapnout.
    Vidím tam další chyby, ale pokud opravíš toto, můžeme se bavit dál. Doufám, že si z toho něco pobereš a snad se o něco zlepšíš. Hodně kritikuji cizí stavby, ale stavět také umím...

Screeny spawnu z mého HSka. (Plánuje se otevření)

• @FizzyBoss ;
    takže za:
    1) Nevím, jestli jsi blbej (bez urážky) nebo si nikdy nehrál AnniC. Ale všechny mapy AnniC, které jsou již vybrány ke hraní jsou udělány jako ostrovy. Kromě nether  to jsou spíš takové jakoby hory no... či jak bych to řekl
    2) Tu vrstvu hlíny tam mohu udělat a nekritizuj jen mě. Psal jsem přece, že jí stavím s Kamarádem a ostrovy mi udělal on. Já spíš dělal jen jejich dekoraci.
    3) Rozmístění stromů už vůbec nekomentuj. Všiml sis snad kde jsou stromy na Dinolandu? Skoro nikde.
    4) Proč dělat ostrovy zbytečně velké? Ty mé se od těch na mapě Tropicals moc neliší.
    5) O screenech vůbec nemluv... Dělání screenů vůbec nesedí do této sekce a k této diskuzi.
    6) Nenavážím se do @Katarinka8, já se s ní normálně bavím a beru vše s humorem, jsem dokonce i rád, že mi to kritizuje ona, protože to také bere v dobrém. A kdo si jako myslíš, že jsi ty? Její otec?

P.S.: Ze všech kritiků, co tu napsali svoje mi jako ona jediná nezkazila náladu.

• upraveno 6. January
    Tak se mapy nedočkáte no... Vypršela mi platnost HS... Ale mohl bych jí podle screenů postavit asi i znovu a z toho co mi utkvělo v paměti... Tedy pokud bych jí mohl postavit někde, kde by jí nehrozilo smazání časem...

A nebo bych také mohl postavit úplně jinou... Pokud by jste měli zájem... Nejsem sice profi builder, ale za pomocí kámoše bychom něco dokázali vytvořit.
  • @TheMasterDefault Postav to na creativu
  • Čau
    @TheMasterDefault Neurážej prosím ostatní, to je dobře že to bereš s humorem, ale tady @FizzyBoss Ti jen napsal kritiku, co máš zlepšit, a aby jsi si nemyslel že je to nějaká ponožka tak ti jsem poslal 2 screeny jak staví on. S kamarádem jestli má Notebook tak si můžeš s ním zahrát na serveru vytvořenou přes lan, takže to můžeš dělat i v singlu ( uloží se ti to tam ). Takový plus by bylo kdyby jsi to stavěl třeba i sám a pak to nesvádět na kámoše že udělal toto a toto, když se ti to nelíbí tak to snad předělej, je to WE ( World Edit ) Podle YT si to stáhneš a i dokonce v Singlu to budeš mít, takže ti to dá takové velké, OBROVKÉ plus že to nebudeš muset stavět rukama, a pak je tu možnost postavit i na Creativu, ale zde hrozí že nebudeš mít pokud nemáš VIP velkej pozemek.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.