CraftíkCraft

CraftíkCraft

Ahoj, já jsem CraftikCZHD majitele hráčského serveru CraftíkCraft!

Chci vám zde napsat novinky serveru a plánované věci!

Novinky: Na serveru byly navýšeny sloty na 7 lidí a byl prodloužen! Nyní je náš server na 81 dní! Ale samozřejmě ho budeme pořád více a více prodlužovat!

Vytvořili sme Webové Stránky serveru kde si můžete zařídit unban, vyplnit nábor, nahlásit hráče co porušuje pravidla apod. Náš web: craftikcraft.webnode.cz/

Plánujeme minihry, nový spawn, Eventy, navýšení váhy prodloužení a nonstop na serveru!

INFORMACE: Když se připojíte na server tak uvidíte před sebou cedulku kde je kit DailyReward. Když půjdete dál tak uvidíte název serveru a Free věci!

Na levo od vás sou warpy, na serveru máme i Sumo na které se dostanete pomocí příkazu /warp sumo. Na pravo od vás je velmi důležitá věc a to pravidla, ale ta sou i na našem webu. Když se podívate za sebe, tak vidíte náš malý AdminTeam, proč říkám malý? Protože je opravdu malý, proto je nábor stále otevřen, opět na našem webu. 

Také mám já jednu otázku na vás až příjdete na Server. Mám nechat Bosse nebo mám odstranit bosse ale přidám plno jiných věcí. Nemohu se rozhodnout tak to nechám na vás :) Fotky bych vám poslal ale nějak mi nefunguje klávesa print screen a nechci žádný program zapínat, vždy to trvá opravdu dlouho, tak se podívejte na server sami :) Hezký zbytek večera.

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.