PokeCraft IP

Zdravím již 1 měsíc se nemohu připojit na GT PokeCraft. Důvod pravděpodobně bude něco s IP protože když se připojím na GT Poke ta mi to hodí error s textem ,,Použijte IP / Use IP: gameteam.eu (Pouze originalky / Non-warez)''

Pokud se ale připojím na jinou wifi tak funguje. 
Nick: dadikzigiCZ
Pokud se připojím na origi účet tak to také nefunguje co s tím
Děkuji za odpověď

Komentáře

• Stačí dát 1x enter..
  • dík za radu ale potřeboval bych spíš pomoct s tím připojením

• Ahoj, 
    víme, čím je to způsobené. Pracujeme na nápravě. Až to bude opravené, napíši k tomu to příspěvku, že to již funguje.
  • díky @Krosta8 budu čekat 
  • upraveno 7. January
    Ahoj,
    omlouvám se za čekání.
    Mělo by to být opraveno, zkus to a dej mi prosím vědět, zda ti to jde nebo ne :)
  • upraveno 8. January
    Tento problém mám aj ja už od Júna (Června) a doteraz mi to nejde ( predchvílou skusil) :neutral: 
    http://forum.gameteam.cz/discussion/25552/pripojenie-na-server  ← moja diskusia

• Ahoj,
    bohužel mi to stále píše že se mám přepojit na mc.gameteam.eu
  • upraveno 8. January
    Ahoj,
    dal jsem vědět Montymu. Opět napíši k tomuto příspěvku, až se něco změní.

Každopádně pokud jste na tom serveru vlastně ani nezačali hrát, tak rovnou počkejte na spuštění nového Pokecraftu na verzi 1.10.2, který by měl být spuštěn koncem tohoto týden nebo začátkem příštího :)
  • Ďakujeme za tvoju snahu  :) ( já začal hrať už v auguste [ srpnu ] 2016 , á som Trenér pokecraft2 lenžé od 28. Júna [ Června ] hrám len keď som u svôjho otca )
  • No, není zač :) Já jsem stejně jen u této informace zprostředkovatel. 
    Každopádně po restartu  Bungee to bude fungovat, to znamená, že zítra brzy ráno by vám to mělo fungovat.
    Stejně mi ale dejte prosím někdo vědět, zda to již jde, nebo ne :)
  • @Krosta8 mam už to rozehrané ale klidně to začnu odznova pokud po půjde každopádně taky děkuji i za snahu ale snad mi to pojede na to rozehraném :smile: 
  • @Krosta8 ; moc děkuji za pomoc od včera to již funguje
  • Keby sa dalo ták  ti pobozkám ruku Krosta :smiley: 
    Velice ti ďakujem .
  • :D Jsem rád, že vám to funguje. Kdyby něco, tak stačí napsat :)
Tato diskuze je zavřená.