Win10 hraci

Ahoj, docela mě štve, že na minecraft PE na gameteamu hrají i pc hráči a je jich tam víc než PE hráčů. Na gameteamu PE hraju už nějaký rok a taky to nějak umím, ale proti pc Annihilation ani nic jiné hrát nejde a taky nevím, proč jste odstranili PE only z anni1 ... A tak žádám o PE only aspoň na jednom anni aby si tam taky někdo podobný jako já mohl zahrát, znám jich dost co si taky stěžují. 
«1

Komentáře

• Ahoj,na Anni je stále více hráčů na androidu / controlleru než na PC.Jinak se dá obejít i tu cedulku PE only,když funguje.
  • upraveno 3. January
    Anni1 se vždy sekne, a proto tam nikdo nehraje...některým PC hráčům se na anni1 připojit nejde. Alespoň by se jejich počet snížil :/
  • Anni 1 Je zabugovany proto vzdy spadne a nikdo tam nehraje na anni pe only se de dostat na "PC" i legal ne a to tak ze si das klávesnici a mys k tabletu a tahle tema ze byla jiz napsana vic krat a nevede to nikam tak prosím nespamujte forum 
    (P. S.  @martinkkk je lepšie ze sou tam PC hraci pretoze kdyby je na PC jen Ateam tak by byli dominantni a neslo by tam hrat takhle je to trochu vic vyrovnany :wink:
  • @WeMaNiX Pravda,ted se nestane že jsou všichni hráči na PC v jednom teamu.

• @FourManx stačí jeden hráč na pc co má warra a si RIP i když máš op věci je jedno ze je tam oe víc ale pc je op a patří tam kde jsou jen pc na minecraft.
  • Ked tak by mohli dat na win 10 ze pvpcko by bolo ako v minecrafte 1.9 a na PE by nechali to co teraz je :blush: 
  • Tak by to bolo ferove :smile: 
  • @martinkkk i tak dam si klavestnici a mys k tabletu a mas smulu  :p a peto kdyz udelam tohle nepomuze ti ani 1.9 jedinej kto by z toho vytezil by sem byl ja uz by mne pc nezabil  :D
  • @Pet0nov  njn ale stejně by bylo PE only lepší btw @WeMaNiX  proč mi nejde dát myš na USB ? ._.
  • Mas ji vadnou  :D
  • Nepis prosimta kraviny :D 
  • To bolo na londyna
  • Podle mě to vyjde stejně nastejno. PC nebo MCPE... jelikož když si vemu v potaz to kolik procent z MCPE má zapnuté cheaty, je mám pocit lepší hrát proti PC hráčům. Krom toho mají PE hráči rezervované servery. Někdy si říkám že by nebylo od věci přidat servery pouze pro hráče na PC.
  • @GamakCz  na gtpe teď už háčky nikdo nemá možná nějaký jedinec ale do mcpe pc nepatří i když je to Java edition a proste i když je někdo noob nebo někdo nějaký PVP master tak to proti těm pc nemá šanci já bych ty pc zrušil úplně nebo jim udělal arénu jen pro ně kde by PE nebohli.
  • Na w10 sa nedaju dat hacky nie?
  • @Petonov Ne a @martinkkk tak je nejlepší aby jsi na tu arénu nechodil,zrušit se úplně nedají,už to tak udělali oni.
  • upraveno 6. January
    @martinkkk proč bych měl dělat arénu kde by hráči co hrají na mobilu nemohli? :D přece pokud nechtějí hrát s PC hráči mají server kde naopak nemohou hráči na PC, tak pokud chtějí hrát proti PC, proč bych jim měl bránit :D
  • @CreeperFace  kde je ta aréna  kam pc nemůže? Na anni žádná neni... 
  • @FourManx  ne, na anni jedná některé pc můžou a btw nikdo je nehraje protože jsou zalagovane a vy na to ******
  • anni1 jsou naprosto stejné jako anni3, akorát na ně nemůže windows 10
  • To není vůbec pravda

• No to tedy je,na Anni1 nemůžou PC jen ti co to dokážou obejít.
  • Si ce nemám  nic proti pc hráčům ale uš mě taky štvou android VS pc je jasný kdo vyhraje: pc proto že má lepší ovladatelnost a hratelnost
  • upraveno 8. January
    Kto ma problem kupte si win 10 ediciu a neplackajte tu uz nam kvoli vam nam zrusili warriora :disappointed: 
  • upraveno 8. January

@Petonov Moje slova :D

• @Pet0nov  @FourManx vy si jdetee hrát tam kde jsou všichni na pc a my si budeme hrát tady na PE vy máte svoji hru a my PE hráči mame svoji hru tak se nám do ní nepleťte kdyz máte vlastní (minecraft ) a btw jediný kdo tu pláče si ty a to protože nemáš na to aby si porazil hráče kteří jsou taktéž na pc jako ty tak chodis sem na gtpe .
  • martinkk na GTPE si chodí navyšovat ego na pe hráče například na manapvp by byl four noob .
  • upraveno 9. January
    @sta3r10 Jsem noob ale nestěžuju si když mě někdo zabije :) Tebe nemá cenu řešit jak jsem za tu dobu zjistil  :D Ego si nezvyšuji,nemůžu za to že mi nadáváte když vás párkrát zabiju  ;)
    Jinak @martinkkk Je zajímavé že tu nadáváš a teď na mě,zda se mi že je to jenom kvůli tomu že nejsem s tebou v teamu a že tě zabíjím,nemylim se?Nevšiml bych si,že by jsi někdy nadával třeba na spoluhráče,kteří hrají na PC  ;)
    Kdyby nebyli PC tak tam budou controllery a zachvili si budeš stěžovat na ně :) 
    Hráčů na PC přibylo a ještě bude,s tím se musíš smířit a jinak máš Anni1 které funguje a tam budeš mít odeme klid  :D
    Že tam nikdo nechodí,to už je pochopitelné, plní se většinou Anni3 a proč asi :wink: 
Tato diskuze je zavřená.