-_-

bol som na bosovy a hadzali na mnabossa ... ked som sa isiel odportovat boss ma sthol zabit s full pr4 naj mecom a echo krompacom.veci si zobral hrac loter1505 a predaval ich .. ziadam o trest pre hraca a nahradenie veci ... medzi vecami som mal aj pekka sword keby bolo treba screen ako ich predava tak napiste dakujem CornPoP_SK

Komentáře

• Dobrý den to nemuselo být schválně.

Nejsem členem A-T

OliverOGreen
  • bolo to schvalne :dizzy: 

• Bez dôkazov nič nedosiahneš.
    -Katarinka8
  • kto povedal ze niesu dokazy ?? mam screenshoty :dizzy: 
    prikladam
    https://beta.ctrlv.cz/Fo2s
    file:///C:/Users/cash%20gen/OneDrive/Pictures/Sn%C3%ADmky%20obrazovky/2018-01-04%20(7).png
    file:///C:/Users/cash%20gen/OneDrive/Pictures/Sn%C3%ADmky%20obrazovky/2018-01-04%20(8).png
    file:///C:/Users/cash%20gen/OneDrive/Pictures/Sn%C3%ADmky%20obrazovky/2018-01-04%20(9).png
    file:///C:/Users/cash%20gen/OneDrive/Pictures/Sn%C3%ADmky%20obrazovky/2018-01-04%20(9).png
  • tu sa priznal ze mi ich zobral chat medzi MNOU [CornPoP_SK] a loler 1505

• file:///C:/Users/cash%20gen/OneDrive/Pictures/Sn%C3%ADmky%20obrazovky/2018-01-04%20(11).png
  • Bohužial mne to napísalo pri posledno screene že "súbor sa nenašiel"

-matto
  • @CornPoP_SK "Kto povedal že nie sú dokazy?" 
    Keby ich sem dáš hneď, nič také nepíšem. Pridal si ich až potom, tak sa nečuduj že som to tam napísala.
    -Katarinka8
  • Majk0_Majk0_
    Moderátor
    upraveno 4. January
    Zdravím,
    Toto je téměř neřešitelné.. U každého bosse je riziko smrti, tudíž s tímhle musíte počítat, bez ohledu na to, zda-li to bylo ůmyslné či ne.
  • Majk0_  ide o to ze ten hrac ho na mna posielal zamerne niekolko krat a ja som nemal sancu sa stihnut odportnut ...
    mam hraca natoceneho ... niesom si isty ale zda sa mi ze mal ka .... rislo mi ze sa tocil video poslem zatra alebo to mozeme vyriesit na ts rychlejsie efektivnejsie a jednoduchsie dakujem

CornPoP_SK

• CornPoP_SK, fajn. Ak máš video, daj na web a linkni. Ak má hráč KA bude potrestaný. Nerátajú však s tým, že veci dostaneš naspäť ... k bosslandu patrí aj rôzna taktika ... Team, alebo práve likvidovanie súpera  :/
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.