Anni - Chyba v /help

• Kde se konkrétně chyba vyskytuje. (Například: "Forum sekce návrhy", "Server annihilation 3"): Anni
  • Datum a čas, kdy se chyba vyskytla. (Například: "23.8.2016 okolo 08:30", "Chyba se vyskytuje vždy, když..."): 16:15, 4.1.2018
  • Popis při jaké aktivitě se tato chyba vyskytuje.: Když napíšete /help a najedete na endstone, u 6. fáze je vojnasobne 
  • Váš herní nick (pokud se jedná o chybu na herním serveru): dinousek

Komentáře

• upraveno 12. January
    No.. dobrý.. 
    Zajímavý chlapče,
    nechceš obžalovat rovnou celý A-Team za: "podezření, má hrozně moc tokenů a úlomků a to má odehraný čas jen 7 týdnů..." -_- 
    Doufal jsem že každýho hráče nenahlásíš na fórum jen proto že má 2000 tokenů... -_- a doufám že tě z toho taková sranda brzy přejde.

-cairuss
  • upraveno 13. January
    @cairus pošli mi diskuzi, kde nahlašuji hráče za to, že má 2 000 tokenu... 
  • Ano ale nevím jak jí mám najít když je už asi 1 rok stará... A nahlásil jsi v ní hráče: xXJanXx... -_-
    Za to že obchoduje s tokeny a úlomky... -_-
    A proto to píšu v skoro každé diskuzi.

-cairuss
  • Nevím, proč to děláš, ale tím že budeš aktivní na fórum a je ti 11, tak tím se na helpera nedostaneš.. :) 

-cairuss
  • 1. Jediný kdo spamuje forum jsi ty
    2. Kde jsi zjistil(a) že chci být helper?
    @connor2251 dej mu prosím ban ._.
  • O tomhle právě mluvím... :D "@connor2251 dej mu BAN!" Neumíš někoho třeba vyrektit? Než napsat connor2251 aby mi dal ban? xD
  • @epicgamer_ a to jako nemám psát do diskuzí kde mě zmiňujete a nechat se zabanovat? Ne, chlapečku.. :D 

-cairuss
  • @epicgamer_ s těma chybama nemám žádný problém... Ale mám problém s tím že mě před 1,5 rokem nahlásil za to, že mám 2000 tokenů za 1 týden... -_- a přitom jsem žádné hacky neměl... 

-cairuss
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Děkujeme za nahlášení
Tato diskuze je zavřená.