kuba001cz okradá

Tento hráč mě okradl ,ukradl mi 3 spawnery (Iron golem,cave spidery,čarodějnice) poté říkal že nic neukradl.

Toto jsem já. Jestli okradl ještě někoho pošlete taky pro více důkazů.

Komentáře

• Mám tu ten obrázek/důkaz.
  • Vidíte máme 2 dukazy

• Prosím ať si to nějaký admin přečte opravdu chceme aby nam vrátil naše tři spawnery čarodejnice,cave spidery,iron golemy...prosím moc vás o to žádám

• co máme teraz udelat aby nám někdo veřil protože vím že kdybych řekla nepravdivou věc dostanu bun ale ona to opravdu pravda jinačí screeny nemame .

• a co mám teda udělat??

• on se tam ale prohackoval

• To jsou ale dobrý rady ale on se tam bugl a sebral to nevím jak to udělal.

• ale on se prohackoval chápeš?????????????????????????????????????????????????????????????????????????

• Rius_Rius_
    Moderátor
    Zdravím, v logu jsem nenašla jedinou zmínku o tom, že by hráč spawnery vykopal, nebo Tě o ně připravil pomocí tradu. Log též vypovídá, že se teleportoval na home nazvaný Tvou přezdívkou, jenže následně byl vždy zabit. Jelikož si tentýž den hráč stěžoval na stejný problém (okradení vámi), doporučím vám jediné. Všem. Nepovolujte planetky těm, kterým nevěříte a už vůbec ne člověku, kterého jste tentýž den údajně okradli, nebo s ním máte problémy. Tyhle spory si musíte vyřešit přímo s ním, A-Team v tomhle směru nemá jak zasáhnout. Více viz. @epicgamer_

Děkuju za pochopení, věřím v kladné dořešení mezi vámi ;)
  • Rius_Rius_
    Moderátor
    06.01.2018 17:54:33PlanetCraft jerlisizi(CMD) jerlisizi: /p add kuba001cz
    Bohužel pro Vás, tyto informace jsou dohledatelné a lhání Vám rozhodně k vrácení věcí nepomůže. Tím bych tuto situaci uzavřela, prosím o zdržení se dalších komentářů, vše je zmíněno výše.
  • my jsme ale ty veci vrátily!!!!!!!!

• on nám ty spawnery nevrátil
  • Neměli jste ho přidávat na plot, vaše chyba, dále se nevyjadřuje. Prosím o LOCK
  • @jureckova proste jste ho okradli (coz je zakazane) a pak jste si ho pridali na planetku a ted tady brecite ze vam neco ukradl 
  • jureckova ehmm :add na vlastni nebezpeci takze klid jo :D :D :hushed: 
  • Jezííš plačete kvôli 3 spawnerom. Kedy nám s Ukrajinou zmizli 10 tak si toho ani nevšimne.
    Začni chodiť do mobky zabijaj a máš to späť.
Tato diskuze je zavřená.