Informace o novém PokeCraftu Reborn 1.10.2

Krosta8Krosta8
AdminModerátor fóra
upraveno 8. January v PokeCraft
Ahoj,
jak jistě spousta z vás již zaregistrovala, tak nějakou dobu se připravuje nová verze PokeCraftu na verzi Minecraftu 1.10.2.
V tuto chvíli vám toho zatím moc prozrazovat nechci, ale můžete se těšit na Mega Evoluce, mnoho remodelací a animací. 
Samozřejmě také přibude spousta nových Pokemonů až do nejnovější generace 7.
Nová verze bude již za plné podpory od developerů samotných Pokemonů, takže bugy by již měly být všechny aktivně opravovány.

Oproti verzi 1.7.10 se tedy můžete těšit na mnoho vzhledových změn a hlavně na Mega Evoluce.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně nového serveru, tak je můžete psát přímo k tomuto příspěvku a budeme se snažit společně s @DiamondCruss a případně dalšími alpha testery na ně odpovídat.

Hodně z vás se jistě bude zajímat o to, kdy bude spuštění serveru. V tuto chvíli to ani my sami nevíme, protože čekáme na vydání velké aktualizace, která obnáší opravu spousty chyb a nových Pokemonů.
Předpokládáme spuštění koncem tohoto týdne nebo příštího. O aktuálním průběhu vás budu informovat v této diskuzi.

Přikládám také pár obrázku, ať se můžete podívat: https://imgur.com/a/xdVxt

Komentáře

• Těsíme se ! (:
  • Ahoj, dnes nebo zítra by to mělo vyjít? :lol: 
  • Krosta8Krosta8
    AdminModerátor fóra
    @Lukes113 Jak jsem psal na začátku, bude to koncem tohoto nebo příštího týdne. Já to bohužel nijak neovlivním. Čekáme na vydání Pixelmonů 1.3
  • Krosta8 tento nový pokecraft bude úplne iný ako tento na 1.7.10 ? Myslím ako modpack lebo mne tento na verziu 1.7.10 furt padne keď sa mi donačítajú módy tak ma to hodí naspäť na technic launcher. Dúfam že to bude oveľa iný aj v tomto.
  • Zůstanou mi pokémoni?

• upraveno 14. January
    FaRuCZ toto bude novy pokecraft 3. Pokecraft bude dnes nebo pristi nedeli?  Dnes uz asi ne. 
  • Krosta8Krosta8
    AdminModerátor fóra
    @epicgamer_ ; Doufejme, že bude. Prý je to optimalizované oproti předchozí verzi. Nedokážu ti přesně říci, zda ti tento půjde, když ti nefunguje ten starší, ale předpoklad větší šance, že ti půjde spustit, tu je.

@FaRuCZ Jak ti psal Lukes, bude to nový server, takže pokud zůstaneš hrát na starém PokeCraftu, tak o nic nepřijdeš. Na novém Pokecraftu bude hrát každý od začátku :)
  • děkuji za splnění přání. 
    tohle byl dobrý tah. podle mě.
  • @Krosta8 mám ešte otázku. Na tento nový PokeCraft bude úplne nový modpack? Že či si bude treba stiahnuť iný.
  • Ahoj. Modpack bude už zítra?
    Nebo máme ještě čekat do soboty/neděle?

Hezký den.
  • Až bude tak bude,mohou se vyskytnout nějaké problémy a muže se to zpozdit.
  • Krosta8Krosta8
    AdminModerátor fóra
    @epicgamer_ Ano, úplně nový modpack, který půjde stáhnout přes Technic Launcher.
    @Lukes113 Objevily se problémy v Pokemonech ohledně vytížení procesoru. Procesor má vytížení 102% jen když se zapne server. Musíme počkat na opravu, protože v tomto stavu není možné ten server spustit, bohužel.
  • ahoj chybu chapu ale kdy asi tak vyjde ten modpack jen abysme meli predstavost
  • Krosta8Krosta8
    AdminModerátor fóra
    @Zambonos Ahoj, jelikož je Pixelmon mod nestabilní, tak ho raději ani nevydávám jako modpack pro single player, protože vytěžuje zbytečně příliš procesor i při spuštění single playeru.
  • Ja mam herni PC Za 50K Me to nezatizi :D
  • @Krosta8 ahoj bude v novém pekecraftu stejné mody jako na tomto pokecraftu co ted funguje nebo nějaký odeberete a nějaký zas přidáte 
  • @Krosta8 jo a mohl bych se zeptat budou na serveru 3 nový trenéři nebo zůstanou ti stejný z #1
    jestli ne tak bych se rád přihlásil :) 
  • Krosta8Krosta8
    AdminModerátor fóra
    @sektr2880 Ahoj, některé mody pro tuto verzi nejsou, takže některé jsme museli "odebrat" a některé přidat. Jedná se ale o minimum změn.
    Budou noví a někteří ze současných dostanou práva na novém také. Až se server spustí, otevřeme nábor :)
  • @Krosta8 děkuji za zodpovězení otázky :) 

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.