Nadávání do rodiny

2»

Komentáře

 • upraveno 13. January
  @matula70CZ Ti kteří říkají že jim je 15, a přitom jim je 11, tak je považuji za "Retardované".

  -cairuss
 • @cairusss za a) http://forum.gameteam.cz/discussion/39942/obchazeni-banu-hazeni-spiny-na-hrace
                         b) nci o mě nevíš tak tu neříkej blbosti a hodně lidí ví kolik mi je a slyšeli mě i mluvit 

 • @matula70CZ Jo, jasné.. takže ty neznáš "xXJanXx, Mada__CZ, 186106" teda jestli jsi znal.. protože jsi se mnou Brual_PvP, ItzMeMichal hrál furt Annihlation.. a pak jsem dostal IP  ban.. z důvodu: "Má 2000 tokenů za 1 týden" ... 

  -cairuss
 • @cairusss ItzMeMichal tu ani nehraje :smiley:.A brual má ban a ty tu na něj hážeš špínu a nadáváš na AT že ti neumějí dát unban tak potom proč by ti ho měli dát.


 • @matula70CZ ; Už tu ItzMeMichal nehraje? :D 
  A neházím na nikoho špínu, jen říkám že connor2251 není normální admin.

  -cairuss
 • upraveno 14. January
  Zdravím,
  Je to vyeditovane dôkaz je ten že naraz hento do chatu napísať nelze Když napíšeš napr "ahoj" 1 krát a pak to napíšeš 2 krát tak už ti to napíše nespamuj alebo niečo takého.... Napíšeš tam čas včera prečo tam nenapíšeš v kolik ? Jen zdržuješ A-T aby prohledal celý log z toho dne ... Je to vyeditovaná správa.
  Naprosto nemôžné to napísať zbytočné tu zdržuješ A-T a spamuješ forko blbostiamy+ máš už 3 nicky. Na 1 Nicku založil dizkuzi z menem jsou hacky zakázané pro vsechny ?
  http://forum.gameteam.cz/discussion/39919/jsou-hacky-zakazane-pro-vsechny a tam píše že či admin Team môže používať cheaty na čo mu to asi bude keď má právo na creativ a aj vanish... Naprosto to nedáva zmysel tie konverzácie čo zakladá.

  S pozdravom,
  stark501
Tato diskuze je zavřená.