Reklama - Forum

reretewter
Forum
18:17   13.1.2017
reklama.jpg 214.5K

Komentáře

 • ElizabethphoebeElizabethphoebe
  AdminModerátor fóra
  Zdravím,
  vyřešeno.

  Hezký den
 • Dobrý deň,

  @Elizabethphoebe môžem sa spýtať prečo reporty za reklamu nemažete ? Pretože tak je tá reklama rozširovaná a jasné že si minimálne 60 hráčov všimne tu diskusiu a cca 5 sa na ten server pozrieť pôjde a tak GT stráca hráčov.

  S pozdravom,
  stark501
 • ElizabethphoebeElizabethphoebe
  AdminModerátor fóra
  Ahoj,
  v tomto případě byl hráče kompletně "odstraněn" (ban + smazání komentářů), ale pokud myslíš i jiné diskuze, kde jsou nahlášení i jiní hráči, tak my, jakožto Helpeři či Moderátoři, nemáme práva na to to mazat. Smazat to může buď ten, kdo to nahlašoval do hodiny, kdy to ještě lze upravit nebo až někdo s vyššími právy a to kdyby si dělalo, tak by to bylo opravdu těžké uhlídat.
 • Dobrý deň,
  Hráč do hodiny aj keď to chce zmeniť tak to zmazať nejde keď to dá niekto Upraviť tak iba upraviť keď do toho nič nedá tak to píše "chyba požiadavka: Tělo" takže hráč keď sa založiť diskusiu jedine ju premeniť na napr Prosím o zmazanie a do těla napíše . Jedine tak alebo požiadať admina aby to zmazal v Tom prípade som sa už ocitol nech to zmaže no admin je mu to je jedno neodpisuje ... V tejto diskusii njak nechcem ublížiť A-T. I tak díky za odpoveď.
  Je možnosť že by zmazal screen. (Dôkaz) Už my nemusíš odepsat :)

  S pozdravom,
  stark501
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.