Zmizelé duše a kity

• Datum a čas, kdy se chyba vyskytla - včera a dnes
  • Server / minihra (nejlépe i číslo serveru) - SW pro 4
  • Používáte módovaný minecraft? Jaké módy? Optifine H8
  • Jakou verzi minecraft používáte? 1.8.8
  • Prostě mi zmizeli věci koupené za duše... včera jsem koupil 500 duší za 20 kreditů... dnes mi chybí věci z truhel? Ehm...

Komentáře

• Ahoj,
    Chybí ti duše nebo kity?
    Internetak.
  • Vše, co mi padlo z duší a truhel
  • Ahoj,
    Můžeš napsat přesný datum a čas nebo poslat log z Minecraftu? Dohledám si to případně sám.
    Takto to půjde zjistit těžko.
  • Ahoj. Datum a čas, kdy jsem tam hrál, nebo datum koupě?
  • Datum a čas koupě potřebuji. Jak jsem psal, klidně můžeš ten log, já se na to podívám. Případně nejlepší by bylo datum a čas koupě + poté čas, kdy jsi ze serveru odešel.
  • Ahoj.
    Zde máš odkaz na log: http://leteckaposta.cz/755048516
    Časy:
    [18:08:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Dirt Efekt
    [19:00:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Probiha transakce...
    [19:00:02] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nakup byl uspesny!
    [19:00:12] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Svetle Zelena Klec
    [19:00:21] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Furnace Efekt
    [19:00:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Gold Klec
    [19:00:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Lapisova Klec
    [19:00:46] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Cobblestone Efekt
    [19:00:49] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nemas dostatek dusi na otevreni Mystery Boxu!
    [19:01:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] Probiha transakce...
    [19:01:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nakup byl uspesny!
    [19:01:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Majakova Plosina
    [19:01:26] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Brick Efekt
    [19:01:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Creeper++ (TEAM 4)
    [19:01:48] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Log Efekt
    [19:01:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Zelena Klec
    [19:01:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] Nemas dostatek dusi na otevreni Mystery Boxu!
    [19:24:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Gratulujeme! odemkl sis predmet: Log Efekt
    Zde co jsem dostal.
    A zde, co jsem využil:
    [19:02:18] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Vybral sis predmet: Creeper++ (TEAM 4)
    [19:02:22] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Vybral sis predmet: Majakova Plosina
    [19:02:28] [Client thread/INFO]: [CHAT] [GT SkyWars] Vybral sis predmet: Furnace Efekt
    Jediné, co mám je Dirt Efekt....
    - Dr_Kousek

• Moc Ti děkuji, předal jsem to dál, uvidíme, co s tím půjde udělat.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 27. January 2018
    Ahoj.

Takto vypadá záznam při odpojení z minihry.
    Pro tento případ je důležité poslední číslo které ukazuje kolik hráč vydělal na daném serveru Tokenů.

22.01.2018 16:28:50 SkyWars Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (2342,14)

Zde je tedy vidět, že jsi na SkyWars při tomto připojení vydělal 14 tokenů. 
    Za kill jsou 1 -2 tokeny a za vítězství je 10 -13  tokenů.

V tomto případě je tedy jasné, že jsi buď jednou vyhrál a dal 1 - 3 killy, nebo jsi dal 7 - 13 killů
    Zde to tedy vypadá v pořádku.

----------------------------------------------------------------------------
    SkyWars jsou nastaveny tak, aby na nich hráč za killy dostával poměrně málo Tokenů, ale dostává i Duše které může v Mysteryboxu vyměnit za náhodné kity, které pak může prodat zpět serveru.
    Vše je nastaveno tak, aby jsi hráč vydělal v průměru to samé jako na ostatních sevrerech, tedy cca 500 tokenů za hodinu, ale za předpokladu, že použije duše a prodá to co mu padlo z MysteryBoxu. 
    ----------------------------------------------------------------------------

Jak ale vysvětlíš tyto záznamy které ukazují, že jsi na SkyWars vydělal tolik Tokenů?
    No to je právě důvod proč nemůžeš najít své kity, klece a efekty. PRODAL JSI JE!

Příklad:
    na Skywars jsi se připojil v 18:38:52 a měl jsi 3005 tokenů
    22.01.2018 18:38:52SkyWarsDr_Kousek(TOKENS_LOAD) Loaded tokens for Dr_Kousek (3005)
    Po  53 minutách jsi se odpojil a za tu dobu jsi vydělal 441 Tokenů
    22.01.2018 19:31:05 SkyWars Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (3446,441)

Kolik her stihneš odehrát za 53 minut když hra trvá cca 6 minut? 10. A za 10 her jsi nemohl killama vydělat 441 Tokenů.  Musel jsi tedy prodat nějakou klec! No zde jsme u tvého problému.

Jen namátkou vybírám některé další řádky z logu:
    22.01.2018 18:28:24 SkyWars Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (3005,250)
    22.01.2018 18:02:28 SkyWars Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (2755,210)
    22.01.2018 16:45:41 SkyWars Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (2513,171)

23.01.2018 19:01:36 SkyWars Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (4633,694)
    23.01.2018 17:59:05 CSGO Dr_Kousek (TOKENS_SAVE) Saved tokens for Dr_Kousek (3939,345)

Je mi líto co se stalo a jako útěchu ti posílám 10 Kreditů, ale berte to jako něco naprosto vyjímečného.  Za chyby které uděláte ve hře neneseme odpovědnost my. 

• Ahoj.
    Není možné, abych to prodal. Za 1. bych si to pamatoval a za 2. jsem v logu o prodeji nic nenašel, viz.: https://prnt.sc/i6e9mh (Log z download linku zde). Tedy se ty věci prodávají sami?
    - Dr_Kousek

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj

Vzhledem k tomu, že nejde o náš plugin a není v něm implementováno logování nákupů, neumím ti na tuto otázku odpovědět. Nicméně již jsem psal autorovi pluginu a žádal ho o řešení.

Více v tuto chvíli udělat nemohu.  Nezbývá než počkat na reakci autora pluginu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.