Opět guildy - navrácení 200K Skóre za úkol

Datum a čas: Od resetování skóre
Server/minihra: server (guilda)
Nepoužívám módovaný MC
Používám verzi 1.8

Ahoj, než se smazalo skóre, tak moje guilda (PvPHardPvP) mezitím splnila úkol SW Winner II, kde byla odměna 200K skóre, ale tu odměnu jsme nedostali. Nešlo by dát mojí guildě těch 200K skóre? :) Citím se docela na nic, že jsme se dřeli a nic z toho ;)

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 25. January 2018
    Ahoj.

Skore bylo resetováni všem, takže nejsi nijak znevýhodněn.
    Navíc ti muselo být jasné, že se jedná o chybu a jako takovou jsi ji měl nahlásit.

Smazané skore se nebude nahrazovat.
  • upraveno 25. January 2018
    Možná jsi nepochopil dobře. Zkusím ti to vysvětlit....
    Začala 5. sezóna a my jsme začali plnit úkoly, které jsme mohli (SW) - nacházíme se v době, kdy se neresetovalo skóre (Skóre z úkolu se přičetlo ke skóre ze 4. sezóny). Jakmile jsme měli SW II, tak jsme si odměnu vyzvedli, jenomže nic... Nahlásil jsem to jako chybu (viz zde) a čekám, zda se to vyřeší. Najednou smažete VŠEM skóre, jako "začátek 5. sezóny" a nám se těch 200K samoozřejmně odstranilo. Je to neférové, protože ostatní guildy mohou NYNÍ splnit ten úkol a dostat skutečnou odměnu, zatímco my ne. A buďto jsem pochopil špatně tvojí větu, kterou zacituji: "Navíc ti muselo být jasné, že se jedná o chybu a jako takovou jsi ji měl nahlásit". Nepochopil jsem, co tím myslíš, protože já tu chybu NAHLÁSIL a taková chyba by se měla opravit. Netuším upřímně, jak, ale doufám že VY ten problém vyřešíte a dáte mojí guildě to skóre. Pokud ne, tak prosím o vysvětlení, né jen "Smazané skóre se nebude nahrazovat".... Díky
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Já pochopil o co jde.
    Šlo o to, že developer při nastavování sezony zapomněl vymazat skore z předešlé sezony, to se může stát, nikdo není neomylný.
    Než se na problém přišlo, tak x guild již mělo splněno x úkolů a v našich silách není vyzobávat které guildy mají splněno a které ne.

Aktuálně je na GT 23 709 registrovaných Guild. Uznej, že při tomto množství nelze dělat nějaké ruční úpravy. 

Takže je mi líto, ale tentokrát se budete muset snažit o trošičku víc.

• @Monty70 boli sme jedina guilda čo si ten ukol zobrala a teraz sú ostatne guildy "popredu" o 200 000 skore a ked sa nam tych 200K za ukol nevrati tak uz sa nemusime snažiť. Prečo? Je pravda že v sezone 1-4 boli 200K ziskat jednoducho. Boli ovce na SB a prison ake teraz je tazke ziskat akykolvek počet skore. Sme jedina guilda ktora sa stazuje ze prislo o to skore tak ostatne guildy urcite o to skore neprislo. A ako si napisal že ked ste na to prisli na uz x guild malo splnenych x ukolu. To je pravda ale mali splene ukoly na kredity a o kredity neprisli, len my o to skore. Prepac ze to nepisem z diakritiku ale som na mobily.  

Rišo
  • Dobře, chápu Monty, ale jak říkal Riso.. "boli jsme jedina guilda čo si ten ukol zobrala a teraz sú ostatné guildy "popredu" o 200 000 skore". Získat 200K v předešlých sezónách bylo lehké (SB - ovečky, Prison), jenže tohle jste už zakázali. :) Prosím, aby jste si svůj "rozsudek" ještě rozmysleli. :)
Tato diskuze je zavřená.