Pozvánka na moje resky!

upraveno 24. January v Klasik
Ahoj, dnes si chci udělat reklamu, na moje (ehm, ehm) resky. První reska je zaměřena na jídlo, a ostatní.

/res tp Kravy
Na této resce se naleznete na spawnu, ze kterého vyjdete do prava, a pak rovně. Zde můžete získat nebo koupit: kůžy, houby (muchomůrky), steaky a nebo je sami získat! (Houby u mě jdou jen koupit.) Fotky z resky:Je zde také osm spawnerů krav, z toho jsou 3 muchomůrkové krávy.

/res tp Pigman

U této resky, se ocitnete na takové plošince, a před  váma se ukáže obrovská Pigman XP farma. Nachází se zde 23 výšková budova z černého skla. Je zde 21 spawnerů (Poděkujte zJames že mi to vyměnil za 263 kre. :D) Expit se na farmě můžete jak dlouho budete chtít, samozřejmě z goldů, které z toho dostanu, udělám otevírání Sector 3 klíčů. Dnes bylo otevírání cca. v 17:30. Pokud bude další otevírání, budu vás informovat u diskuze. Také nějaké foto :D PS: Chci velmi poděkovat hráčce NataliiBlack, která tu strávila přes cca. hodinu a půl, expením a zabíjením. :P

Pododám, že obě resky jsou moje, a nejedná se o žádnou past, či trapku, díky za přečtení a budu se na Vás těšit ve hře.

-MenT2007

«1

Komentáře

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.