Pozvánka na moje resky!

upraveno 24. January v Klasik
Ahoj, dnes si chci udělat reklamu, na moje (ehm, ehm) resky. První reska je zaměřena na jídlo, a ostatní.

/res tp Kravy
Na této resce se naleznete na spawnu, ze kterého vyjdete do prava, a pak rovně. Zde můžete získat nebo koupit: kůžy, houby (muchomůrky), steaky a nebo je sami získat! (Houby u mě jdou jen koupit.) Fotky z resky:Je zde také osm spawnerů krav, z toho jsou 3 muchomůrkové krávy.

/res tp Pigman

U této resky, se ocitnete na takové plošince, a před  váma se ukáže obrovská Pigman XP farma. Nachází se zde 23 výšková budova z černého skla. Je zde 21 spawnerů (Poděkujte zJames že mi to vyměnil za 263 kre. :D) Expit se na farmě můžete jak dlouho budete chtít, samozřejmě z goldů, které z toho dostanu, udělám otevírání Sector 3 klíčů. Dnes bylo otevírání cca. v 17:30. Pokud bude další otevírání, budu vás informovat u diskuze. Také nějaké foto :D PS: Chci velmi poděkovat hráčce NataliiBlack, která tu strávila přes cca. hodinu a půl, expením a zabíjením. :P

Pododám, že obě resky jsou moje, a nejedná se o žádnou past, či trapku, díky za přečtení a budu se na Vás těšit ve hře.

-MenT2007

«1

Komentáře

• upraveno 24. January
    V 25.1.18 - 18:00  se bude konat druhé otevírání sector klíču, kolik jich bude prozatím  nevíme.
    Pokud máte jakékoliv otázky ohledně resek, napište do diskuze.
  • Za necelé dvě hodiny začínáme!
  • Začínáme za chvíly! Máme prozatím 10 sector3 klíčů!
  • Táák, druhé kolo máme za sebou, příští bude asi za 3 dny.
  • No wáu kámo sektor 3 klíííče no neke :OO
  • @MajkysCZE Máš problém? Chci udělat  lidem radost.
  • Poděkujte hráči MajkysCZE, poslal mi zdarma 300k, nevím sice proč, ale díky moc <3 <3 <3
  • Dnes opět v 18:00 se  budou otevírat S3 klíče. :)
  • upraveno 27. January
    Ahoj, přínáším novou, užitečnou resku!

/res tp Jeskyne.vlci
    V této resce máte možnost, ochočit si jakéhokoli pejska, ale 1 pravidlo, nenechávejte je tam, psi co tam budou ochočený, a  který seděj, budou uhořený, takže si je ochočte, a rovnou si je vemte sebou. :D Fotky přidám, až to půjde. c: Je tam 1 spawner. A kdyby někdo byl tak hodnej, a dal sem 1, 2 fotky, byl bych mu vděčný. xd

• upraveno 27. January
    S3 klíče nebudou, důvod je, že máme hodně málo.
  • V úterý 17:00 budou S3 klíče!
  • upraveno 28. January
    Nová subzona!
                                                                            /res tp Jeskyne.oceloti
    V této resce si můžete ochočit ocelota. Je tu i rybník, na chytání ryb. Zde je fotka. http://forum.gameteam.cz/uploads/editor/uc/8n0l98tmns0d.png

• Z důvodu že nemám moc čas, otevírání přesouváme na čtvrtek 17:00.
  • Dnes rozdám dvoum hráčům sector hoe, ale musí si ji zasloužit.
  • @MenT_2007, jak to děláš obdelníky s tečkama vevnitř  ? 

• upraveno 29. January
    Hlasujte co byste chtěli radši! Hlasujeme do čtvrtka!

---> http://www.strawpoll.me/14958069 <---

• Hlasování dnes ukončíme, mám už chuť něco postavit. :D
    Vyhráli Iron Golem a Zombie!
  • Reska Pigman byla přejmenovaná na xp22 !
  •                                                                  /res tp xp22.pigman
    Reska, na xp, a také na money. Nějaký den, vyhlásím otevírání s3 klíčů. Je tam celkem 21 spawnerů. Fotka: http://forum.gameteam.cz/uploads/editor/ah/owbqg49ze7g7.png

/res tp xp22.zombie

Jedná se o 30ti spawnerovou xp farmu. Je výborná na peníze, proto doporučuji vzít sector hoe a jít to tam zabíjet. Dá se na tom hodně dobře vydělat. Fotka: http://forum.gameteam.cz/uploads/editor/1i/1jvn9sbqj8co.png
                                                                  /res tp xp22.ig
    Na této resce se dá lehce a zdarma získat železo. Jsou tam 2 spawnery na Iron Golemy, stačí počkat, než se golem zabije, a vzít železo. Fotka: http://forum.gameteam.cz/uploads/editor/51/cpyolcvb75dw.png

• Okej, jsem tu zas.
    Dnes se Vás chci zeptat, jestli chcete udělat "mini hlavičkový shop", pokud chcete, napište mi ve hře do msg "ANO" nebo napište sem do diskuze. :)
  • Shopík nebude, protože přidali /hdb pro vip. :/

•                                                Soutěž o 1 pigman spawner!
    Ahoj, ode dneška, do úterý probíhá soutěž o 1 pigman spawner.

Jak ho můžu získat? - Udělej si resku, a postav v ni stavbu, na téma "Příroda", vyhrává stavba, která se mi bude nejvíce líbit.
    Potom napište komentář ve tvaru:

Jméno ve hře: (vaše jméno)
    Jméno resky: (název vaši resky)
    Inspiroval jsem se / Neinspiroval jsem se

Odměny:
    1. Pigman Spawner a moje památková hlava
    2. Diamond Echo Pickaxe a moje památková hlava
    3. Sector Hoe a moje památková hlava

Je povoleno se nechat inspirovat, ale NESMÍ SE KOPÍROVAT!!!

Pravidla: Nekopírovat stavbu ostatních, pište sem jen, pokud máte dostavěno, stavba musí být ve vaší resce, ne nikoho jiného.

Hezký den, a hodně štěstí. ;)

• Looks pretty good. Zkusím něco vyplodit :P
  • Soutěž se ruší, nikdo se nepřihlásil.
  • Když se přihlásim jako jediný tak vyhrávám automaticky?
  • Ano, můžu udělat další soutěž jestli budete chtít.
  • Joooooo :p
  • Mám na Vás otázku, chcete aby se provozovalo dále otevírání sector klíčů?
    Otevírání bych psal sem do diskuze, a mohlo by to být po 5/10.
    Pododám, že pokud chcete aby jich bylo více, a musíte být afk, napište /res tp xp22.xp <---
    A můžete afkovat. Čím více tam budu já/hráči, tím více jich budeme mít.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.