mapa na cs:go

ahoj připravil jsem si pro vás novou mapu na cs:go 
je v takovém vojenském duchu  
na jedné straně je  ambasáda a na druhé domy odkud jedou tanky s teroristama a chtějí jí dobít 
ID pozemku je  -12:-112 
server GT  creative server 2 
těšim se na vaše  reakce  
děkuji za váš čas 
:-))

Komentáře

• Pokud by se tahle mapa přidala, tak to by bylo skvělý :D 
    Za mě je to pěkný
  • Ahoj. 
    Mapa je moc pěkně navržena a mě se také líbí. Vytkl bych jen to, že na tom náměstí, a i na jiných místech je to takové prázdné.  Doporučoval bych tam něco ještě přistavět (vylepšit). Přesto začátek máš moc pěkný. Jen tak dál :smile: 
    Damárek

• ahoj vyzerá to moc dobre hoci pridala by som ešte niečo vonku na námestí ale inak super :)
  • ahoj  dodělal jsem to náměstí  a okolní domy 
    tady je menší vylepšení 

• snad  to bude ono :)
  • Ahoj, staváš úžasne, máš to nádherné! :D
  • jo to už je lepšie :)
  • stavba mapy je už  na 99% dokončená ted už  si hraju jenom s bloky 
    pokud by jste ještě viděli chybu kde by jste něco přidali nebo naopak ubrali nebojte se a napište to sem do komentáře 
    budu rád za každý komentář :) <3
  • Na tem screenu bych dal pryč ty creepery a dal bych tam steve headku. to bude omnohem lepší
    . uvidíš =) jinak pekný
  • Zdravím.
    Pěkné. Jen nevím, jestli by bylo dobré nechat přístupné celé budovy. Možná by bylo lepší, kdybys zpřístupnil pouze nějaké a ne celé a třeba ještě přidělal nějaké  úkryty, podchody a tak :). Dále jsem tam nepostřehla žádná místa, vyhrazená na plant bomby a nějakým způsobem označené spawny pro hráče. Bylo by dobré to tam dodělat! 
         Říkám to z pohledu hráče GT CS:GO, ale z pohledu hráče, který Cs:Go nehraje bych si asi ještě trochu pohrála s "pozemky" kolem domů a prostorem. Teď to trochu vypadá jako bys udělal silnice, mezi nimi vyhradil prostory a na jednotlivé z nich plácnul domy. Nápad na mapu dobrý, jen ještě přidat nějaké ty vychytávky :smiley:.

-Luck
  • ukryty jsou v zemi  jsou těžko vidět ale jsou tam 
    a přístup do budov je celkem omezen  u těch velkých budov třeba nejde proskočit okny protože za nima je bariéra  
    místa na plant bomby jsou  dobře označená cestou na ostatních budovách jsou šipky kudy mají hráči jít 
    a místo na položení je taky označeno 
    označení spawnu pro hráče tam taky je  jsou to ty bedroky 

na fotkách to není moc vidět  protože by to bylo moc fotek ale pokud by ses koukla  na pozemek a sama si to tam proletěla  tak bys to tam našla 
    pokud chceš klidně tě tam portnu 

děkuji za komentář :) 

• Ahoj,
    je to moc pěkné, ale moc velké.
    Mohl by jsi to zkusit nějak zmenšit ;) Mluvím z vlastní zkušenosti z CS:GO.
    Hráči by se na mapě naháněli moc moc hodně dlouho a stala by se tak nehratelnou. Nápad pěkný :) 

Hezký den 
  • ale ono to nejde zmenšit :( 
    já to postavil tak aby to bylo takové přirozené a ne namačkané 
    pokud bych to mel zmenšit musel bych ubrat baráky a to se mi nechce protože pak by to nebylo ono :(
    pokusim se s tím něco udělat ale nevim jak to dopadne 

j vím taky hraji cs:go 

díky :) 
  • @Best_FalconZ Stačilo by, kdyby jsi omezil prostor pro hraní a tím mapu 'zmenšil'. Mapu jako takovou můžeš nechat tak, jak je :)

• já už  mapu zmenšil o jednu řadu domu 
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.