Pridať či nepridať? (to je otázka!)

Ahoj, som Fort_Moon a napadlo ma toto:

Verzia 1.0
Na HS je už veľa super funkcii, ale čo tak keby sa pridalo niečo ako odomikanie Chestiek (ako na Lobby GT)
a z chestiek by sa dostávali peniaze $ alebo ak je nainštalovaný CosmeticsMenu tak sa odomkne danný gadget, prevlek, efekt alebo mazlík.

Verzia 2.0 
Tiež nápad s chestkou, ale Majitel by si mohol vybrať čo dá do chestky (svoju HS menu, VIP, farby nicku atd.)
Chestku by si defeult/hráč kúpil napr. (Ak má HS svoju menu že Token...) za 20 Tokenov = 1x chestka (mystery box)

Blbé je to, že keď si niekto kúpi Premium, može dostať len celú skupinku (celé Emotikony, všetky mazlíky, atď) Mohlo by sa to získavať po jednom. Aj pre defeult aj pre Premium.
Bol by to typ pluginu. MysteryBoxEditor 
a váha by bola okolo 40/50/60.

Fort_Moon

Komentáře

• Nový plugin na HS 
    Mohlo by to byť dobré nie?
  • Je to len návrh na vylepšenie GTHS. Mnohým by to mohlo pomôcť
  • Ahoj, Cosmetics plugin už je :)
  • jj, ja viem ale nový plugin MysteryBoxEditor
  • Dobrý napad alebo zlý?
  • zly, zbitečne zatahovanie za 1. Montyho70 bez tak ma vela práce a ješte kdiby se drel na blbi plugin ktery by aj tak stal 60 vah pluginu lebo je moc op, zatahovanie servera: velke lagy a bugi a to by nikdo nechcel...

Dark
  • Když se plugin napíše efektivně, tak nelaguje :o
  • @Variodriver ;
    Dobře no... když se dělá efektivně tak nelaguje,ale ty snad umíš s Java scripty? 
    :D

Já tedy ne,takže Montyho a spol obdivuji!  <3  
  • Ahoj @DarkHark9865 !
    Skláňam sa pred tvojim pravopisom. Asi by si si mal poriadne rozmyslieť čo napíše pred tým, ako to urobíš. A radím ti taktiež pridať v škole, aby si si odtiaľ aspoň niečo odniesol.  ;)

@Fort_Moon ,
    Podľa mňa to je dobrý nápad, tiež som nad tým rozmýšľal. Mohol by sa plugin "DrafonFly" nahradiť tvojim zmieňovaným pluginom "MysteryBoxEditor". Plugin DrafonFly nikto nepoužíva (nie je vôbec užitočný) možno pár výnimiek (Deti, ktoré sa chcú zabaviť zaťažovaním HSiek). DrafonFly sám o sebe moc HS nezaťažuje, ale keď je nainštalovaný s inými pluginmi, je to pre HS dosť náročné (nejakú dobu som ten plugin skúšal).
    Ten tvoj nápad sa mi každopádne páči, mohlo by to byť zrealizované.

Ďakujem :)

-MrHugster
  • @LarsCars ;
    No, Javu se nějakou dobu učím, takže už jsem semtam něco pochytil :open_mouth: 
    A je rozdíl mezi Javou a Java Scriptem. Minecraft a jeho pluginy jsou napsány v Javě. JavaScript se používá na různé aplikace webu. Nejsou to však jediná využití těchto jazyků
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.