Nový trade

Dobrý den,
už to je nějaká doba co byl změněn trade, takže by jsme mohli posoudit, jestli je opravdu vyhovující. Už tu bylo jedno fórum, ale nic se zatím neřešilo, tak se chci také k této problematice vyjádřit. Sice jsem rád, že admini přistoupili k nějaké změně, ale myslím že přechod k obchodování s věcmi za tokeny, kredity a úlomky není tak dobré, jak se zdá, sice chápu inspiraci ze skyblocku, ale tam se obchoduje s emeraldy, což je věc a na planetcraftu jsou peníze, s kterými aktuálně nejde mezi hráči obchodovat. Z 90% procent potřebuji obchodovat mezi hráči s penězi ve hře a s tokeny a kredity jen velmi málo. Prosím aby se k tomu vyjádřili i ostatní hráči, poté i admini a znovu projednali a nejlépe vrátili na původní trade. Myslím že spoustu hráčů se mnou teď bude souhlasit, protože se neustále setkávám se situací, on vlastně teď ten trade nefunguje a musím spoléhat na poctivost hráčů.

Přeji hezký zbytek dne Akro_CZ

Komentáře

  • @MajnerPro už skoro dva měsíce se čeká, až to ondra852 predela, ale bohužel toho má hodně v práci  :|
  • @MajnerPro je to normální dospělý pracující člověk, tohle dělá sám dobrovolně, nedostává za to peníze a živit se musí...je logické, že upřednostní placenou práci, navíc PLC není poslední dobou tak oblíbený, tudíž má jeho změna menší prioritu.
  • Už jsem ti to vysvětloval v PM...GT je jeden z největších MC portálů u nás a tudíž si nemůžou dovolit kdejakého laika, který programuje od včerejška a už chce být DEV. Myslím si, ze pokud Montyho kontaktuje nějaký kvalitní programátor a předvede mu své díla, pokud budou kvalitní, je velká šance, že ho Monty do DEV týmu přijme. Pokuď ale máš na mysli starost o ondru, tak ti řeknu, že na změnu trade má povolení jen on. ;)
  • @MajnerPro zájemců sice dost je, ale drtivá většina nemá zkušenosti s vývojem tak obsahlych pluginů jaké GT potřebuje, tato práce není pro každého  ;) Potom tu jsou ještě lidi, kteří si myslí, že developerovi stačí umět nastavovat pluginy, když tyto lidi nebudu počítat, tak zde neni žáden vhodný uchazeč. GT má nedostatek developeru a stávající developeři mají nedostatek času  :|
  • Hele chlapče ...podle čeho posuzuješ kvalitu DEV ? Podle svojeho postoje ? Opravdu se ti omlouvám, ale to není naprosto normální, i když jsi v lednu nazval Flayovce nejlepším developerem, bylo to podivné, jo, chápu, je to fajn člověk...to můžu říct vice, než všichni, ale pro GT v té době nic nezpracoval.
  • @MajnerPro trade muzem teoreticky předělat všichni, ale prakticky to nejde, jelikož ani jeden z developeru nemá čas  ;) Ono je super, ze je na internetu plno pluginů, ale ani jeden nemá vestavenou podporu pro GT API... 
Tato diskuze je zavřená.