Názorovka - i s oprávněným obviněním :)

Jo, opravdu názorovka. To že někteří členové GT AT jsou fakt nepříjemní se trvdí už dávno... a je to pravda.

Možná, pokud hrajete SW na GT, tak asi znáte mapu "Cinska". Mimo to, že je to poměrně hezká mapa a dobře se mi na ní hraje, je to také mapa, kterou postavil @TonCZ. Ten ovšem byl vyloučen z adminteamu a Rosinka mu řekla, že jeho stavby nebudou použity (GT na to vlastně ani nemá právo btw)

No jo, jenže mapa stále je dostupná a jak na SW Solo, tak na SW Team si ji můžete zahrát. Jak je to možné, když všechny stavby byly smazány, nikdy neměly být použity a 100% nechcete nic od takového člověka?...

Asi už vám došlo co tím chci říct....  ale dobře, říkáte si "no jo, tak stačí Rosince napsat a oni se o to nějak postarají"... jo, to se taky stalo, a tento přístup mě donutil tuto diskuzi napsat:

Jako vážně tohle dokáže svéprávný člověk bez problémů napsat? Bez zamyšlení-se jakou to napsal blbost?

Zde se opět ukazuje to, co se dlouhou dobu o GT říká - dost lidí je v AT... zkrátka špatných, GT už není to co býval...
Jen bych rád připoměl že toto není neodůvodněné obvinění, máme zde přímé důkazy a ukázku případu (pro lidi jako M1, Rosinka atd.)

V diskuzi byl použit reálný příklad @TonCZ a za materíály(screeny) díky :)

Komentáře

• Wow.. nebal si sa to napísať. Už len za to Like
  • upraveno 13. February
    Yoyo
  • Tone, dvě pětko, miluju vás,  ale nehrajte si na Lupe s tím "zejtra mam Ban za názor" pls
  • RosinkaRosinka
    AdminModerátor fóra
    Zdravím,
    je zajímavé, že jsi nenapsal Tony co jsi provedl a proč se GT otočilo k tobě zády. To, že se zapomnělo na mapu na SW, co jsi stavěl, se v tak velkém množství staveb může stát...Každopádně mapa hráče baví, sám jsi to psal a i Tvůj kamarád tu píše, že je pěkná..., tak v čem vlastně vidíte problém?  I ty Tony jsi mi napsal, že si v celku rád, že se mapa použila, však sem pošli celou tu konverzaci... Vaše názorovky na naše fórum nepatří, ale tohle mi tu v celku nevadí...nestydím se ani za to co sem naspala a nemám pocit, že bych byla nikterak nepříjemná k člověku co se snažil poškodit GT...

S pozdravem Rosinka
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Jo, opravdu názorovka. To že někteří členové GT AT jsou fakt nepříjemní se trvdí už dávno... a je to pravda.

Absolutně nechápu co má tato kauza společného s tvým tvrzením, že je admin tým nepříjemný?!
    Buď o pozadí kauzy nevíš absolutně nic a v tom případě ti nepřísluší se k ní vyjadřovat, nebo o pozadí víš, ale záměrně jsi neuvedl co k rozchodu vedlo! V obou případech je na pováženou jestli takovéhoto hráče na GameTeamu chceme!

A nyní k vlastnictví map.
    Zkusili jste si někdy přečíst obchodní podmínky se kterými jste souhlůasili při registraci na server?! Evidentně ne!
    Mapy jsou majetkem GameTeamu a nikdo nemá právo požadovat jejich odstranění!

Vytáčí mě k nepříčetnosti když se tu někdo otírá o lidi kteří pro vás připravují server. Místo toho aby jste jim byli vděčni jen držkujete a přiděláváte jim práci.

Takže asi takhle. 
    205nd_recovery  Přidávám si tě na svou černou listinu! Pokračuj v nesmyslných diskuzích, nebo špinění GameTeamu a končíš!

Monty70
Tato diskuze je zavřená.