/Friends

konečně bychom se rádi dočkaly,
aby bylo opravené /f :(
prosím, opravte to co nejdříve to půjde.
mick

Komentáře

• Ne nefunguje
  • co na něm nefunguje?
  • Například když někdy napíšeš /f tak tam máš neaktivní lidi, ale jsou na serveru. Ani po relogu to není v pořádku. Nejsem sám komu se to občas stává.
  • Idk, mi a dvě pětkovi to funguje bez problémů :D
  • Update: nejde mi přidávat lidi, hlásí že jsou offline. Takže nějakej problém bude no :/ 
  • Ale stávájící lidi vidím, jen ty nový nejde přidat.
  • Já někdy ani ty které mám přidané a když bych si někoho chtěl přidat tak by mě to udělalo to stejné co tobě.. naposled se mi toto stalo včera večer
  • Momentálně jakooo, se mi víc a víc častěji stává že mám 1 člověka offline ikdyž online je ale např. dnes mám offline všechny při tom s těmi lidmi kecám v msg tak jako? co je to za Update když to nefunguje už vubec?!!!
  • "update"... taky se mi to stalo....
  • Dneska zas, ale pomohlo odpojení a připojení k serveru překvapivě
  • Bezva... Teď /f nefunguje asi kompletně ( u mě )...  Mam všechny offline ( nvm jestli to je pravda ) a když chci napsat sam pro sebe hromadnou zpravu tak to hlasi Chyba...
    Nvm jestli to je jen u mě ale ten Fr fakt blbne poslední dobou...
  • Nejsi sám mě taky už tam 2 hodiny
  • Což znamená když budeme hrát třeba TW tak se skóre nezapočítá do guildy teď je na parkuru všechno 3x ale je tam zbytečně chodit..
  • A co třeba dostat mozek na správné místo ? Co třeba se podívat, že má vývojář problém se spravováním friendsu... stačilo by jen vyměnit plugin ale všechny friendy by ste stratili.
  • M1nef4nM1nef4n
    DeveloperSprávce fóra
    upraveno 25. February 2018
    Jeden z našich strojů neměl spojení se synchronizačním serverem, proto docházelo desynchronizaci online statusu.

Po nočním restartu by mělo být vše v pořádku.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.