stracené kitty a kredity při nakupu skywars solo 50kreditů

dobrý den chtěl bych oznámit že mi zmizely skoro všechny kitty a duse v hodnotě 50 kreditů prosím o vyřešení tohoto problemu a o uhradu me ujmy

Komentáře

• a to koťátko? (napsal jsi kitty)
  • Kde je kotě? áha tady je! Moc cute  o:)

• Stalo se mi to stejné před nějakou dobou ....
  • InternetakInternetak
    Developer
    upraveno 21. February 2018
    Ahoj,
    Ano, zmizeli ti kity a duše, ale tím, že tu napíšeš, že ti zmizeli fakt nic nezjistíme a nevyřešíme.
    Napiš přesně čas, den, server a další potřebné informace.
    Příklad:
    Dne 1.1.2001 v 15:30 jsem si zakoupil duše (99999 za 500 kreditů) a poté jsem si za ně vytočil v Mystery Boxu nějaké kity. Když jsem dne 2.1.2001 v 11:20 přišel na SkyWars Team 1, tak jsem žádné kity neměl. 
    Můj nick: Internetak.
    A nebo se zkus podívat na předlohu a napsat to podle ní.
    Internetak.
  • @Internetak ani předloha to nevyřešila... řešil jsem ten samý problém a prý že jsem je "prodal".... tak děravou paměť nemám ;)
  • dne kolem 15:32 za 50 kreditů koupil 1250 dusí dne 21.2.2018 stal jsem u truhly a tak řečeno gembloval jsem s mystery Boxy dostal jsem tam asi 5 rare kitu a trails říkal jsem si super dal jsem si jednu hru musel jsem s nalehavých sprav odejít odpojil jsem se tedy kolem 15:36 jsem se odpojil ze hry po asi 30 mintách jsem se připojil jdu za skywars solo server1 podívam se ať si mužu vybrat jaky kit se mi bued asi hodit a kity nikde  můj nick: KrimsonRed
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.