na replice mi nefungují připojení přes příkazy - VYŘEŠENO

na replice mi nefunguje připojení přes některé příkazi /replica join arena1-20 napíše mi to že arena neexistuje a podobně je to i s cedulkama napíšu 1.[replica] 2.join 3.arena1-20 a když to potrvdim tak mi to na cedulku napíše error. jinak když se připojím pomocí /g a seznam aren tak se normálně připojim. byl jsem i u jiného hráče a tam to normálně fungovalo. nevím co stím.

Komentáře

• + jsem zapoměl dodat že se to stalo po reinstalaci serveru (a reninstaloval jsem ho asi šestkrát)
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 7. June 2016
    Hráč milan... nemá Hráčský server a já nejsem telepat, abych uhodl pod jakým nickem u nás hraješ !!!
  • Arény jsou takhle: 
    Arena1

Místo

arena1
  • omlouvám se monty70 nějak mi to vypadlo jmenuji se milan712001
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

1) Na replice mi nefunguje připojení přes některé příkazi /replica join arena1-20 napíše mi to že arena neexistuje:
    Máš tam chybu . správně to je /replica join Arena1  jména arén jsou s velkým A Arena1, Arena2, ta jsi psal arena1 atd.

2) 
    podobně je to i s cedulkama napíšu 1.[replica] 2.join 3.arena1-20 a když to potrvdim tak mi to na cedulku napíše error. 
    Stejný problém jako u příkazu!!! Máš tam špatně velký a malý písmena. Hlavně, že to v tutoriálu zdůrazňuji, že?

Takže vyřešeno. Chyba byla opět mezi monitorem a židlí.
  • XD Chyba mezi monitorem a židlí xD takhle jsem se dlouho nezasmal xD :D
Tato diskuze je zavřená.