Mohli byste přidat kupon

Ahoj GAMETEAME.CZ mohly byste přidat kupon Prefix youtubera a kolik má subs protože mám HS a hráči se furt youtubera ptají kolik máš subs
a mu se nechce odpovídat

Komentáře

• Ahoj,
    píš tu.

-Peyo
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@_Block_Buster_CZ
    Protože se tobě nechce 2x za týden odpovědět kolik máš odběratelů na YT, tak po mě chceš abych do HS implementoval další plugin? Jinak totiž  počet odběratelů do prefixu nedostanu.

• Ahoj,
    pripsať to ľachké je, ale dáť to na ďalšie 1100 HS, tak to jednoduché nie je. Ešte k tomu Monty má teraz veľa iných starostí.

-Peyo
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 15. March
    Ahoj.
    @Variodriver 

Pokud prefixi dělá vlastní plugin který je dobře, objektovvě navržený, neměl by být problém to tam připsat o
    1. Jak mi dobře objektově navržený plugin pomůže vyčíst počet odběratelů, počet videí, počet shlédnutí videí, atd.. z youtubu?
    2. Plugin který se stará o prefixy musí být z principu věci napsán tak, aby bylo možné přidávat další prefixy, takže je vidět, že nevíš o čem píšeš.
    3. Prefix YouTuber v kuponech je. Uživateli _Block_Buster_CZ jde čistě o jeho lenost sdělovat svým fanouškům kolik má odběratelů.
    Prošel jsem si některé tvé starší diskuse na tomto fóru a upřímně ti musím říct, že je to docela masakr. To co dokážeš vyplodit je opravdu extrém.

Žádám tě tímto aby jsi se dalších debat, minimálně v této sekci, nezúčastňoval. Nejsi pro debatu žádný přínos a zkreslenými informacemi mateš ostatní hráče.

Děkuji
    Monty70
  • Jediné v YT víš mohl přidat Prefix YT a YouTuber
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.