Komunita

Začalo to vcelku poklidně, přišel jsem na Skyblock a dělal jsem svoje věci a najednou někdo do chatu napsal, že kupuje AF (auto farmu) a já mu napsal, kolik mi za ni dá, napsal cenu která mi přišla až směšná, tak jsem se nepřímo, a tak trochu lehce provokativně zeptal, jestli lidem přijde ta cena normální a zvrhlo se to až v to, že jsem se musel bránit útoku 4 lidí najednou a pár dalších je povzbuzovalo, všichni psali dětinské věci typu: "Máš jednociferné IQ, za mnou stojí 5 lidí, mám VIP a ty ne haha." Kdyby mi bylo 10 a níž, tak bych se z toho i nejspíš rozbrečel (vypsal jsem od každého trochu), protože když do vás 4 lidi sypou, že jste malé díte (protože nikomu nenadáváte, píšete gramaticky správně a netvrdíte hovadiny), že máte IQ v řádech jednotek a že jste strašní idioti, že se přece AF normálně prodává za 25 kreditů, že za vámi stojí jenom vaše matka, teď musím citovat: "Zavolej na nás polici" a to bez jakékoliv provokace, stížnosti, nebo dokonce naznačení čehokoliv podobného a poté "Tak kde je?", "Čekám a policie ještě nikde". Pokud bych celou dobu nejevil totální nezájem a, jako by jakékoliv díte udělalo, psal: "nene, to není pravda... bla bla bla" Tak bych se ten útok vlekl do teď. 

Je neuvěřitelné, že i ve hře jako Minecraft, se najdou tací lidé, co by byli schopni klidně i dítěti psát takové věci a bylo by jim totálně jedno, že to díte (myslím pod 10-12 let), což ruku na srdce je alespoň 50% GT.

A nikdo s tím nic nedělá.

Komentáře

• upraveno 13. March
    Súhlas, typická komunita na GT. Zabiješ hráča na skywars a napíše ti : Si #### 
    Ďalej každodenné urážanie do rodiny, to je úplne bežné. 
  • Ahoj @Greytip!
    Naprosto s Tebou súhlasím. Na celom GameTeame sa nájdu Deti (10-15, pretože už nad 15 rokov sú väčšinou rozumný), ktorí ti zaščnú nadávať kvôlo blbostiam. Tak ako príklad uvediem aj ja, že na akomkoľvek Hráčskom Servery, kde som v AT nedodržiavajú pravidlá. Ak ich na to následne ja, alebo niekto iný upozorním, tak odpoveď je len typu: "A proč bychom nesměli?", "Vy ste kydi" (Schválne to píšem tak, ako to je). Chlapci a Dievčatá, nepripadá Vám to trocha smiešne a detinské? Predsa ľudia! Začnime sa správať ako civilizované ľudstvo a prestaňme sa správať ako Deti! Prečo sa nemôžete správať ako normálny ľudia! Gramatiku niektorých ľudí by som ešte pochopil, predsalen, niesme všetci dokonalý. Ale keď mi už niekto začne nadávať za to, že ho upozorním aby dodržoval pravidlá, tak to je už moc. Nieje to len na SkyBlocku! Je to roznesené všade, je to ako "VÍRUS". 

Ľudia prosím, začnite sa správať ako každý iný normálny človek! Nebuďte za s prepáčením, dementov.

Ďakujem,
    Groo
  • Ehmmm vy si znich něco děláte s kidíků ? .... stačí ignor trochu humoru a popřípadě je nějak vytrolit nebo smáznout argumentem na kterej nemaj co říci .... :/

mno jinak mi jsou celkem ukradený

-marekcesek
  • @marekcesek,
    tu ide o to, že už GameTeam prestáva byť čo bol. Ide tu o to, že rok čo rok sa tá komunita zhoršuje, hrá tu viac a viac detí, ktoré si jak myslia že sú husté tým, že začnú nadávať na tvoju rodinu, alebo začnú používať už dávno otrepané: "tvoje máma". Ignorovali sme to už dlho, začnime niečo robiť preto, aby sa to zmenilo.
    Som rád, že @Greytip začal túto diskusiu. Malo by sa s tým už začať niečo robiť.

Ďakujem,

Groo
  • Ahoj, z toho se dá normálně vymotat. Buď si vědom toho, že jsou to samé malé děti, které si myslí, že jsi ve stejné a nižší věkové kategorii. Prostě je máš poslat dop*dele a tím to hasne.

-Anon
  • Upřimě ? 90 % Jsou děti, které nevědi ani pravopis ani gramatiku to další jsou rozumější, kde je možnost se s nima bavit.. Ale komunita tu je příšerná, každý si nadává a je těžké jim vysvětlit, že nejsme psy, ale lidi.
    Internetak co se vkuse oháníš tím ,,potrestat je" kdyby to přezazilo hranice, tak by zakladatel téhle diskuze určitě screeny podal. Komunitu nezměníte, ne nezměníte. Protože polovina hráču hackuje a ackovací komunita je lepší než tá ,,legit" Všichni se jen ohání svýma věcma jako třeba, že umí pvp a dělaji trash series ale zober si komunitu hackeru, max. jsou pár lidí kteřý posuzují své hacky a nadávájí si ale 99 % Hackeru je normálních.
  • @SirDrusticaL Napočítal jsem 3 gramatické hrubky, pokud nepočítám překlepy.

Nesuď, nebo budeš souzen.
  • MiloussMilouss
    Retired
    Ahoj,
    vše jsem si přečetl a na všem je troška pravdy. Ovšem GT je server pro děti, a tudíž je třeba tento fakt vzít na vědomí. Dále prosím @Greytip ; , aby mě kontaktoval do soukromé zprávy ohledně toho incidentu, aby jsme to mohli dořešit ideálně trestem nebo domluvou hráčům, co se nechovají tak, jak se sluší a patří :wink: 
    Diskuzi lockujeme, jelikož se zde akorát hádáte a mluvíte vulgárně...

S pozdravem Milouš a EligA
Tato diskuze je zavřená.