Retardace - odebráni pluginu na portály mezi servery

Monty70Monty70
Moderátor fóra
Vzhledem k tomu, že jsou zde retardi, kteří musí všechno zneužít, tak jsem odebral z HS plugin na vytváření portálů mezi sevrery.
Plugin vám umožňoval propojit si na přímo HS s kamarádem, nebo si udělat portál například na Lobby, SkyWars, atd.
Rozhodně tu nebyl k tomu, aby jste lezli tam kam nemáte!

Pokud někdo záměrně vleze na server který má v názvu slovo TEST, tak je prostě debil který si nezaslouží mít přístup na GameTeam, natož pak vlastnit HS!

Poděkujte tedy hráči _Zippo a jeho našeptávači nwmcz

msg _Zippo: nechod tam monty se ptal jak jsem se tam dostal :dizzy: 
Oba mají 30 dní ban  a HS _Zipo byl na minimálně stejně dlouhou dobu uzavřen. Mám sto chutí ti to HS smazat aby jsi věděl jaké to je, když na něčem dřeš a pak ti to někdo rozmlatí!

Mám prostě plný zuby toho jak zneužijete každou skulinku aby jste mohli něco zničit.

«1

Komentáře

• To jako fakt jsou lidi tak blbý ? ._.

CandyCZ01
  • Hmm.... I mě psalo pár lidí ať to udělám ._.

CandyCZ01
  • upraveno 19. March
    Vždy jsem byl na vaší straně AT,ale toto je fakt vaše vina,měly jste vědět že to za něakou chvíli někoho napadne..A když tam dáte ten plugin co umožní přístup uplně všude tak jako... (WTF) 
    A když už tak jméno toho server dejte uplně nevím jak např: ahfs564sfetest
    Například a né jenom : TEST
    A nebo jednoduše : WhiteList
    (Woow)
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 19. March
    @Bullet1099 
    Co ty jsi za člověka?
    Tobě evidentně přijde porušování pravidel v pořádku viď?

Situace:
    Vykradou ti byt. Přijde policajt a řekne ti:
     No to se nemůžete divit, že vás vykradli, když jste neměli zamknuto, ale jen zabouchnuto. Je mi líto, ale je to vaše vinna.

Tak tohle je přesně tvůj přístup nedospělého!
  • Zdravím, Monty70 upozornění jako "nechoď tam monty se ptal jak jsem se tam dostal" je upozornění že tam nemáme co dělat. Líbí se mě jak to svádíš na mě a na _Zippo. Pokud vím tak jako hráč nemohu ovlivňovat co funguje a nefunguje v portálu a to, že pokud ti chce někdo něco napsat tak nechce čekat na forum a dá /player Monty70 a tím zjistil kde na serveru jsi, aby se to hned řešilo. To že je to nějaký zakázaný server nikdo nemohl zjistit... nemáme nadpřirozené schopnosti. Chápu že tě to naštvalo, ale nemyslím si že by se to mělo házet na nás. Další věc pokud jsou portály povoleny a nikde není napsáno kam se může a kam ne a rozdávat za to bany je taky dobré. To že jsem dostal ban za Multi Account tak se podívej na 50% lidí na GameTeam... . Myslím si že by jsi si měl dát pauzu a dovolenou, protože máš tolik práce že ti to nejspíše přetéká přes hlavu.

S úctou nwmcz
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 19. March
    @nwmcz ;
    Nerozumím ti.
    Co jsi nemohl vědět? Že server který má v názvu Lobby-Test není server kam by jsi měl chodit?
    Pokud jsi imbecil který toto nechápe a zároveň nezná 1. pravidlo GT, tak tady prostě nemáš co dělat!

Tato diskuse není o tom, jak jsem měl zabezpečit přístup k serverům. Ty portály byli záměrně otebřeny pro celé GT aby jste mohli svá HS udělat unikátními. Tato diskuse je o tom jaký jste nevděčný parchanti a jakmile vám člověk nabídne prst, tak mu sežerete celou ruku!

Já měl samozřejmně server zabezpečen, nic se stát nemohlo, ale prostě mě sere jak se snažíte vše ... (nenacházím slušné slovo)! Je to o vašem přístupu k něčemu co tu my pro vás připravujeme. 

Oba dva jste věděli, že tam nemáte co dělat, al ei přesto jste tam vlezli, no tak tady máte odměnu.

Další věc pokud jsou portály povoleny a nikde není napsáno kam se může a kam ne a rozdávat za to bany je taky dobré.
    Ty jsi věděl,. že tam nemáš co dělat!

To že jsem dostal ban za Multi Account tak se podívej na 50% lidí na GameTeam...
    Klasický argument malého děcka. On to dělal taky! Navíc ban jsi nedostal za multiACC, ale za zneužití bugu a za to, že jsi kryl _Zippa a jeho multiacc!

Myslím si že by jsi si měl dát pauzu a dovolenou, protože máš tolik práce že ti to nejspíše přetéká přes hlavu.
    Miluju když mi tu dělá psychologickou analýzu náctiletý.

Tímto diskuzi uzavírám.  Předejdeme tím dalším banům za schvalování porušování pravidel.

• Je dobré že každému říkáte  malé děcko a náctiletý když ani nevíte kolik člověku reálně je
  • @nwmcz někdo tak starej jako Monty má právo mít trochu nadhled. 
  • Len taký malý dotaz, ak smiem. Chcem sa len spýtať, či prišli na nejaký HS alebo na nejaký súkromný HS.
    resp. kam sa to vlastne dostali?
  • Ked skoda,Tento plugin som mal rad..Rad Som linkoval servery Cudzych ludi abych vedel,aka by bola jejich reakcia
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@205nd_recovery 
    Místo 1. jsem měl na mysli základní pravidlo. To jest DODRŽUJ PRAVIDLA SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ

• Proč jste ho odebrali? To je škoda...  :'(
  • upraveno 20. March
    Zrovna u Zippa bych to netipoval!
    Je to smutné že to hráči zneužívají, protože to bylo fajn si propojit HS!
    Hodně mě to štve a myslím si že Monty udělal dobře!

@205nd_recovery
    Proč shazuješ "Náctileté" ?
    Možná někteří nemají IQ 150, ale jsou tady i chytří "náctiletí"
    Mrzí mě, jak se v dnešní době chová internet.

@MajnerPro
    S tebou souhlasím. 
  • Prostě lehce..
    Monty ani Developeři jako Dakado nejsou kouzelníci. Kdyby hráči nedělali s*ačky funkce by tu zůstala. Jenže né, _Zippo si řekne "to chci vidět"... Já osobně jsem věděl že ten port tam jde, ale zkoušet to nebudu.. GT na něčem pracuje tak jim do toho nelezte.. Pak se divíte že máte ban. Monty tady dennodenně řeší problémy a pomáhá nám, a divím se že už se na to jako vážně nevykašlal protože mě by už odvezli do blázince.. já bych toto vše nezvládl, a nechápu jak to Monty dělá.. Tak si toho važte co vše pro nás dělá! 
    Já bych tu funkci nechal, ale kdyby toho tak lidi zneužívali tak bych jí také smazal..
    Monty to pojmenoval TEST protože.. proč ne? kdo by čekal že existujou takový d*bilové který by strkali pracky kam nemaj.. Ano není mi 20 ani víc ale tohle je prostě hovadina co lidi dneska zvládnou udělat.. Fakt tyhle lidi nemám rád.
    -Cyborg
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.-

@Variodriver ;
    Já zase nechápu jak někdo může něco napsat a nepozdravit při tom. Přesto tě zde toleruji.

Stále si všichni stěžujete jak je na MC špatná komunita a když se ji snažím vychovávat tak nechápete a protestujete?
    Zamysli se nad tím co jsi napsal. 
    Já měl server zabezpečen, nic se nemohlo stát. Nešlo o to, že by někdo mohl něco poškodit. Šlo o to, že si někdo vůbec dovolil na ten server vstoupit.
    Když ty jdeš kolem cizích dveří, tak zkusíš jestli jsou zamčené? A pokud ne tak vlezeš dovnitř?

Není to o tom zda byl server zabezpečen, ale o chování hráčů.

Monty70
  • Za to si zaslouží permu... Nebo alespon delší ban. Podle mě toto je málo.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@Variodriver ;
    Kdyby jsi tuto diskuzi četl očima a ne zadkem, tak by jsi se dočetl, že oba dva věděli, že zmíněném serveru nemají co dělat!
  • Zmaž mu to ! Zaslúži si to chová sa ako no ....

-FiliMAN
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@Variodriver
    Lidi jako jsi ty by neměli nikam nic psát!
    Ty se prostě chceš pohádat a nekoukáš kdo co psal.

Nazdar, za prvé, děkuji za profesionální jednání s hráči. 
    Přijde ti moje jednání vůči tobě neprofesionální? Chyť se za hlavu a zatřes s ní prosím, Třeba ti dojde, že píšeš nesmysly.

Za druhé, jak konkrétně si to hráči měli zjistit že tam nesmí? 
    Takže naposledy. Oba dva věděli, že tam nemají co dělat. To není nějaký můj dohad, to je fakt zjištěný  z logu jejich komunikace, ale proč ti to vůbec píši?  Ty si stejně budeš tvrdit svoje. 

Ty jsi klasický prudič který si praním negativních komentářů léčí své pošramocené ego a zneužíváš mojí tolerance a snahy odpovídat i na ty největší pitomosti co píšete.

Už prosím nic nepiš. 
    Za příští komentář kde mě budeš napadat, tě vystřelím. 

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@Variodriver 
    Je to přesně jak jsem psal.
    Ty jsi prostě človíček který si musí něco dokazovat tím, že píše stížnosti a prudí. Nikde za tebou není vidět žádný výsledek tvého konání dobra, jen děláš zle a zdržuješ od práce lidi, kteří se snaží dělat něco pro ostatní  (pokud se pletu a taky konáš nějaké dobro pro ostatní, tak se prosím předveď).l

Na tom že je dotyčný imbecil nevidím nic urážlivého. Je to vyjádření stavu jeho mysli, které prokázal svými činy.

A co mě úplně nejvíc vytáčí je ta tvoje samolibost se kterou sem píšeš. Naprosto cítím jak se snažíš být "spravedlivý"  a přitom si neuvědomuješ, že děláš jen potíže které nikomu neprospějíé a mě zdržují od práce kterou bych mohl věnovat hráčům kteří si to zaslouží.

Až budeš pro lidi kolem sebe dělat alespoň tolik co já, tak teprve pak budeš mít nárok na poznámky typu: "děkuji za profesionální jednání s hráči". Do té doby si své hloupé poznámky ulož hluboko do podvědomí. Nemáš ani ponětí co vše pro komunitu dělám a tvé výroky jsou pro mě více než urážlivé!

Prosím již nepiš. Opravdu mě donutíš tě vyhodit. Já na takovéto nic neřešící debaty opravdu nemám čas.
  • upraveno 28. March
    @Variodriver uvědom si s kým mluvíš......  Uvědom si že za 1.  Můžeš dostat ban na forum (Urážení A-T)
                                                                                                    2. Je jedno jaký plugin (Bud' rád za každý plugin co tam daly)
                                                                                                   3. Ten název taky není moc vhodný....
    A to je vše

Přeju krásný zbytek dne HackerBoss
  • Vario, nechci kritizovat, ale tohle je jako nakopnout do zadku ředitele, a stěžovat si, když tě pak vykopne... nebo strčit ruku do krku kobře a pak se divit, když tě sežere ._.
  • člověk: jediný živočich, kde pud sebezáchovy zmizel (viz výše)
  • To je fakt skvělý, že takové lidi ještě existují. Hodilo by se jim lekce chování. Pro některé majitele HS serveru to byl skvělý plugin ale jelikož tu jsou takové lidi tak už to fakt moc dobrý plugin nebyl. Děkuji moc těm co to zavinili 
  • Ahoj,
    @Variodriver *PS

-Peyo
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 2. May
    Ahoj.

@Variodriver 
    Vzhledem k tomu, že sis mé předchozí varování nevzal k srdci a evidentně jsi nepochopil o čem tato debata je, konám to, čím jsem vyhrožoval.

Opravdu nemám čas na top číst tvé stále dokola ty samé komentáře!
    Ban.

• @Variodriver2 ;                  
    Víš že i tohle je docela obcházení banu, asi je lepší řešit diskuzi, která je dávno vyřešená (plugin odebrán), než řešit důležitější věci? Provozuješ nějaký větší server na Česku a Slovensku? Ne? Chápeš jak je to časově i finančně nákladné? Na serveru jsou MNOHEM větší problémy než tady tenhle problém. Nech to být.  

• upraveno 8. July
    Začnem takto ja som si nikdy nedovolila ublížiť hociako GameTeamu takže ani tebe Monty

Je to veľká škoda že si to odstránil ale už sa nedá nič robiť ale ja ťa aj chápem proste tu stráviš toľko času aby to tu všetko fungovalo je mi doslovne jedno že ti je toľko koľko je ale tie hodiny ktoré tu stráviš pluginovaním alebo renováciou /lobby hej alebo napr. Creativu viem pomáhajú ti aj iný ale ti z toho robíš najviac dosť ťa chápem z tochto .. je mi to ľúto ale ľudia nerobte doslovne hovadiny lebo takto to dopadne ban nechcem riešiť .. a to je moje vyjadrenie 

S Pozdravom Grilík ❤
    Užívajte si hranie

Tato diskuze je zavřená.