Retardace - odebráni pluginu na portály mezi servery

2»

Komentáře

• @BlockPlacer Ahoj ! Monty neurobil najmenej ;) nezabudni že urobil GT ,programuje, pluginuje s Adminmi ;) 50 percent neurobili Ondry,M1neF4na tak 30 percent 40 percent je stažený a 30 percent Monty sú vyrovnaní :)
    S Pozdravom Grilík <3
    Užívajte si hranie
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 9. July
    Ahoj.

Málokdy reaguji na zprávy  tohoto typu, ale to co napsal BlockPklacer mě pravdu urazilo.
    Pokud mi připisuješ jen 1%-tní zásluhy na GT tak jsi idiot který absolutně netuší co píše! Ano nazval jsem tě idiotem, protože se to jinak nazvat nedá.
    Cesta ke GT pro mě začala již v roce 2003 kdy jsi ty pravděpodobně ještě ani nebyl na světě a já spouštěl prvni herní server (Call of duty). V roce 2009 došlo k oficiálnímu spuštění projektu GT a v roce 2018 se stále věnuji práci na tomto projektu. 
    Pokud umíš počítat tak již víš, že se provozování herních serverů věnuji již více než 15 let a tvé nařčení je tedy nesmyslné.

Rád zde uvidím tvou omluvu.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    upraveno 11. July
    Ahoj.

To, ze tě uráží mé vyjádření 
    Cesta ke GT pro mě začala již v roce 2003 kdy jsi ty pravděpodobně ještě ani nebyl na světě 
    jed dokazuje to, že ti není 24 jak se zde snažíš prezentovat. Proč by tě měl tvůj věk urážet? 

Dalši věc která nasvědčuje tomu, že nám zde lžes minimálně o svém věku je, že jsi stále nepochopil (a to by 24 letý člověk již věděl) v čem spočívá má práce na GT. Je to jako by jsi nadával na ředitele školy kam chodíš, že málo vyučuje. On má totiž, stejně jako já milion jinych povinnosti které jsou potřebné pro chod školy (v mém případě GT), to ale ty evidentně nechápeš a dost to o tobě vypovídá.

Trvám na tom, že má tvůj komentář pouze 2 cile. Zviditelnit tě a to i za cenu, že urazíš někoho kdo, na rozdíl od tebe dělá dlouhodobě něco pro druhé (coz je dnes napřiklad u náctiletých youtuberů dost trendy) a pošpinit GT což je taky věc kterou nechápu. Pokud se ti u nás nelíbí  tak jdi prostě jinam a nás svěř našemu osudu.

Prosím už neodpovídej. Jen by jsi mé mínění o tobě zhoršil.

Monty70

PS:
    Zkus se zamyslet nad tim kdo se stará o technicke zázemí, o právní servis, kdo zajišťuje pro GT finance ze kterých dotujeme HS, ......
    A když už budeš v tom používáni hlavy, tak se zamysli kdy tu naposledy byl Ondra a M1nef4n. Pak ti možná dojde jak obrovskou blbost jsi napsal a jak moc jsi urazil někoho kdo tu nejen pro tebe pracuje přes 15 let!

PS2:
    Nedalo mi to a koukl jsem se na datum tvé registrace a ejhle!!! Registroval jsi se jen chviličku před tím, než jsi postnul prvni urážlivé komentář. To je ale náhoda co? 
    Registrace z IP adresy proxy serveru ve Štokholmu!!!
    Takže předpokládám, že jsi jeden z těch debilů kvůli kterým jsem byl nucen změnit pravidla fóra.

Hele ja mám pro tebe návrh ty 24 letej imbecile. Co se sejit a můžeš mi své retardované připominky sdělit z oči do hrudniku? Nebo z oči do oči, ale to by jsi musel stat na židli!

Opravdu mám ubožaků jako jsi ty, ubožaků kteři si nejsou schopni udržet přátele a vynucují si pozornost tímto způsobem, plný zuby a chraň ruka páně toho z vás, kdo se mi dostane na dosah. Napravim to co zanedbali jeho rodiče!
  • upraveno 17. July
    @ShadowKillerCZ1 ; ----------------SMAZÁNO ADMINISTRÁTOREM -------------------

//Absolutně mimo téma.
    Držte se tématu.
  • upraveno 19. July
    Vidím že @Swappy_ ; se drží tématu. :innocent: 

// Poslední varování. Vyjadřuj se pouze k tématu! Za další nesmyslný komentář tě čeká ban.
    Monty70

• @Monty70 dej to dam zpátky to připojování mezi servery!
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

@JomaHar 
    Četl jsi vůbec proč jsem to dal pryč?
  •  @Monty70 Je starší než vy, a pochopte že už má větší význam proč dává pryč pluginy který stojí za prd. Lidi, bylo by to tam ale můžete poděkovat @_Zippo ;
    a @nwmcz ;
Tato diskuze je zavřená.