Lucky-Craft = Server hrace Speed_hunter2014

Lucky-Craft

Zdravím, chci vám představit po roce neaktivní server Lucky-Craft!
Server je zaměřený na survival který je všemožně upraven, příklad: coiny,lootbox,klíče...
Server nabízí propracovaný survival, obchod, eventy, normální AT, pravidelné aktualizace...

__________________________________________________________________________________________________________________________

Spawn serveru:

➤ Spawn serveru LC neboli Lucky-Craft byl stavěn mým zástupcem Janglechillwishem a pesekjanem. Server byl stavěn na jejich build serveru a poté přenesen na můj HS.
➤ Zde přikládám fotky:

___________________________________________________________________________________________________________________________

Obchod serveru

➤ Obchod serveru je také postaven námi. 
➤ V obchodě neobchodujete s normální ekonomickou měnou ale s coiny!
➤ Tato měna je ještě v betě! a postupně se bude dodělávát její systém výdělku!
➤ V obchodě najdete vše: po bloky až dekorace...
➤ Opět fotky: 
___________________________________________________________________________________________________________________________

Příroda

➤ Přírodu najdete na warp priroda!
➤ Po opuštění residence se již spoleháte na vlastní PvP skilly! Žádná ochrana za residencí již není!
➤ Pokud si chcete zabezpečit své pozemky tak si musíte založit residenci, podrobnější info na warp res.
➤ Fotografie: 

Free věci

➤ Na warp free získáte itemy zadarmo, pokud jste přišli o kit start nebo třeba prostě nemáte žádne itemy.
➤ Itemy jsou neomezené, můžete si je narvat klidně i do 100 truhel a udělat si tak nějakej obchod :D 
➤ Fotka:

No a co bude dál?

➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤
➤ Dále bude navýšena váha pluginů aby server dostal velký update 2.0 který má hodně novinek.
➤ Přidat výdělek coinů které získáte způsobem.....  který vám zde nebudu zatím spoilovat!
➤ Nábor do AT, chceme založit kvalitní server s hodně vysokou aktivitou hráčů!
➤ Další, další, další a další novinky a možnosti jak se vůbec zabavit a neumřít nudou!
➤ Prison který bude lepší než na mém starém projektu!
➤ Eventy
➤ Arény s Bossy, o tomhle se ještě rozhoduji ale zatím to vypadá pozitivně.
➤ ➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤➤
«13

Komentáře

• NOVINKA!!! NYNI POKUD SI ZAKOUPITE PREMIUM DOSTANETE OP MEC A KRUMPAC!!
  • Hlasujte na serveru o minihry:
    1.- SkyWars
    2.- Spleef
    Rozhodnuti je na vas.
    cas do 7.1.2016
  • Pardon mel sem na mysli ze primo na serveru je hlasovani ale neva 
  • Mockrat dekuji vsem co se na tento prispevek podivali a pripojili se na server! :) opravdu  <3
  • Ahoj, zalíbil se mi tvůj server a tak mám pro tebe 1 typ, ranky v prisonu jdou udělat jinak než že o to hráči za žádají skus udělat shop s útěkem který bude vyjímečný, a postav na něj itemdetector který pak třeba otevře dveře do dalšího ranku ... :-)  Hráči by si mohli zvyšovat rank i bez adminů ;-) 
  • Zní to zajímavě. A jak bych mohl postavit ten item indicator? a taky jestli se dá item indicator podvést?
  • je zde prave 5/16 hracu!! tak pojdte tam jeste nekdo at je  nas alespon 10 :)  <3
  • Pridte pls nekdo uz :D
  • Pozastavuji Prison. Na serveru jsou opakovane griefy.
  • Regenerace prirody:

Dneska jsem opravil celou ./warp prirodu
    muzete tam jiz v klidu hrat a nikdo vas nebude obtezovat.

Spleef MiniGame

Jak uz asi vetsina hracu hlasovalo pro minihru spleef.
    Arenu jiz pripravuji a bude se hrat kdyz bude na serveru minimalne 4 hracu!
    Vsechny residence byly prodlouzeny do roku 2017!Uz zadne griefy na serveru! :)

• Lucky-Craft News:

Mini-Games:

Ahoj, dneska jsem udelal arenu pro spleef minihru ./warp spleef

Spleef se kona kdyz jsou na serveru 4 hraci!

Hraje se: 1. misto: OP Tools
    misto EnderEgg nebo diamanty
    1000 hernich penez.

SkyWars MiniGame:

Dneska jsem to bohuzel neudelal.
    Ale rozhodne se teste na minihru! Bude se to konat pri poctu 5/6 hracu!
    Hraje se o super veci! (dokonce i o fly)

Prison

Vylepseni prison.
    Bugs fixed
    Uz zadne griefy v dolech!
    Pridal jsem dalsich 4 dolu!

Spawn

Jiz od dneska byl Vanocni spawn predelan na obycejny klasicky spawn.
    Byla zvysena residence spawnu.

ServerShop & Hracske Shopy

Stavim pro vas server-shop kde si budete moct nakoupit ruzne suroviny , itemy, potiony...
    Take pracuji na HShops (HracskeShopy)

Priroda opravena:

Nekdo griefoval prirodu je tam vsude lava neni tam bezpecno.
    NE! Okamzite jsem prirodu opravil a zabanoval grifery. Omlouvam se hracum kterym neco znicili.
    Nyni jako omluvu dostanete free itemy na ./warp priroda (Stone,jablka,steak)

To by bylo zatim vsechny novinky serveru! :) 
    Speed_hunter2014 - 

• Uz makam na SkyWars arenach!
  • AnniHilation na HS?!

Ano je to pravda..
    Delame annihilation na nasem serveru!!!
    Co tam bude?
    Nasi hru nazveme OneAnni proc OneAnni?
    No to protoze mate jenom jeden zivot! stejne je to s nexusem!
    Teamy jsou stejne: Red,Blue,Green,Yellow!
    Vyherni team ceka epicka odmena! 
    Vyvoj hry : 63% dokonceno!
  • Tak to jsem naplej :D
  • A kdy to bude ? Skusil bych to ! :yum: 
  • Prepokladam do pristiho utery tj. 5.1
  • HS OneAnni plany:

Ahoj! OneAnni jsem pridelil dve faze:
    1- spawn,natezte si irony a goldy abyste meli vybavu apod..
    2- Otvirani brany jiz nejste pod ochranou!

UPOZORNUJI VSECHNY: POKUD ZABIJETE VLASTNI TEAM TIM PADEM PROHRAVATE!
    OneAnni: Dokonceno 89%
  • Trochu presunu ten OneAnni na sobotu protoze jsem objevil par chyb ve hre takze zatim opravuju chybky
  • Prison Update

Zdravím! Od příštího pátku na mém HS očekávejte velký update prisonu! A to je: 100% hotové doly a automatické RankUP! Již nebudete potřebovat Admina na RankUP! Můžete si ho automaticky upgradnout! To by bylo vše. V bližší době budou novinky OneAnni!
  • OneAnni 

ahoj! Jak jsem vám slíbil tak i napsal! Takže dneska se spouští OneAnnihilation do 2-3 hodin. Jsou tam 4 teamy Red,Green,Blue,Yellow OneAnni má 3 Fáze. 1 fáze jsou všechny teamy na základně a dělají si armor,tools apod.. 2 Fáze: brány se otevřou a můžete si jít bojovat. Pokud jeden team zabije všechny postupuje do 3 kola kde musí natěžit diamanty a vycraftit 20 dia bloků a donést je do základny. Ale jednoduché to teda nebude! Ve středu jsou stráže kteří mají Full dia armor a meče sharp III Fire 2 Knockback 2! Pozor! Respawnují se! Fáze 3 nemůže začít pokud jsou všichni dead. Pokud ne tak ano. V každém teamu musí být min. 2-3 lidi. Tznm. 2x4=8 <--- Hra startuje při 8 hráčich! Celou hru kontrolují A-team pokud hráči mají hacky automaticky BAN! 
    ----------------
  • upraveno 24. January 2016

Nábor na Helpera

Ahoj, na mém serveru probíhá nábor na Helpera. 
    Podmínky pro přijetí:
    věk: 13 plus
    znalost prostředí serveru a GameTeamu
    Umět pomoct každýmu hráči
    Komunikace s hráči
    Chovat se slušně
    Umět s příkazamm
    Mít na serveru odehráno minimálně 1 hodinu.
    Informace o sobě
    Proč chcete být helperem
    Nabor konci pristi patek! tj. 29.1

Přihlášky házejte do Hopperu na spawnu!!

Já potom vyberu zk.Helpera a pokud bude dost dobrý tak bude oficiálně prohlášen za helpera.
    Pokud uvidím že grifuje apod. okamžitě ztráčí svůj post Helpera a dostává ban.

• Hlasování - Updaty serveru

ahoj! Mám pro vás otázku! Co chcete přidat na server? Různé nápady co vás napadnou? Tak mi to můžete přímo sem napsat! Já si pak pár nápadů vyberu a dané hráče odmněním na serveru! Tak je to na vás! Čas - neomezeno 
  • Speed_hunter ty musíš asi umět s pluginama co ? :D
  • upraveno 29. January 2016

Nábor ukončen!

V nejbližší době zkontroluji přihlášky (pokud jsou) a zde napíšu!
    P.S. Děkuji za více než 700 zhlédnutí !!! 
  • Mini-Event na HS

Ahoj! Zitra je na mem HS event spleef a hraje se o super-OP-sexy veci :smiley: 
    Tak dorazte kolem 1-2 hod ! tesim se na vas :)
  • Nábor

Nikdo nebyl vybrán protože nebyla žádná přihláška. Další nábor se koná příští úterý! 
  • Zachvilku tu asi bude 800 zhlednuti! Diky!
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.