Lucky-Craft = Server hrace Speed_hunter2014

2»

Komentáře

• OneAnni 

ahoj! Jak jsem vám slíbil tak i napsal! Takže dneska se spouští OneAnnihilation do 2-3 hodin. Jsou tam 4 teamy Red,Green,Blue,Yellow OneAnni má 3 Fáze. 1 fáze jsou všechny teamy na základně a dělají si armor,tools apod.. 2 Fáze: brány se otevřou a můžete si jít bojovat. Pokud jeden team zabije všechny postupuje do 3 kola kde musí natěžit diamanty a vycraftit 20 dia bloků a donést je do základny. Ale jednoduché to teda nebude! Ve středu jsou stráže kteří mají Full dia armor a meče sharp III Fire 2 Knockback 2! Pozor! Respawnují se! Fáze 3 nemůže začít pokud jsou všichni dead. Pokud ne tak ano. V každém teamu musí být min. 2-3 lidi. Tznm. 2x4=8 <--- Hra startuje při 8 hráčich! Celou hru kontrolují A-team pokud hráči mají hacky automaticky BAN! 
    ----------------
  • upraveno 24. January 2016

Nábor na Helpera

Ahoj, na mém serveru probíhá nábor na Helpera. 
    Podmínky pro přijetí:
    věk: 13 plus
    znalost prostředí serveru a GameTeamu
    Umět pomoct každýmu hráči
    Komunikace s hráči
    Chovat se slušně
    Umět s příkazamm
    Mít na serveru odehráno minimálně 1 hodinu.
    Informace o sobě
    Proč chcete být helperem
    Nabor konci pristi patek! tj. 29.1

Přihlášky házejte do Hopperu na spawnu!!

Já potom vyberu zk.Helpera a pokud bude dost dobrý tak bude oficiálně prohlášen za helpera.
    Pokud uvidím že grifuje apod. okamžitě ztráčí svůj post Helpera a dostává ban.

• Hlasování - Updaty serveru

ahoj! Mám pro vás otázku! Co chcete přidat na server? Různé nápady co vás napadnou? Tak mi to můžete přímo sem napsat! Já si pak pár nápadů vyberu a dané hráče odmněním na serveru! Tak je to na vás! Čas - neomezeno 
  • Speed_hunter ty musíš asi umět s pluginama co ? :D
  • upraveno 29. January 2016

Nábor ukončen!

V nejbližší době zkontroluji přihlášky (pokud jsou) a zde napíšu!
    P.S. Děkuji za více než 700 zhlédnutí !!! 
  • Mini-Event na HS

Ahoj! Zitra je na mem HS event spleef a hraje se o super-OP-sexy veci :smiley: 
    Tak dorazte kolem 1-2 hod ! tesim se na vas :)
  • Nábor

Nikdo nebyl vybrán protože nebyla žádná přihláška. Další nábor se koná příští úterý! 
  • Zachvilku tu asi bude 800 zhlednuti! Diky!
  • Event

Za necele 2 hodiny startuje!
  • to jsem zvědavý na ty Arény
  • Ja tam mam asi premium
  • Kdo se na toto dívá v roku 2017? xD
  • Ty, a díky tobě i já a spousta dalších lidí kvůli tobě, a kteří ti napíšou, stejně jako já, že oživuješ staré diskuze, takže... Neoživuj staré diskuze !
  • Zdravím, server dávno expiroval a již neexistuje, nemám v plánu ho znovu vytvářet. Dík za pochopení
  • @Jearca necroposting je zakázaný !
  • Jaka ip?
  • kdo se na toto dívá večer o půlnoci když se nudí ? :DDD
  • To mě moc mrzí myslím že to byl dobrý HS... rád bych sem viděl remake ale jak už řekl Majitel

(Zdravím, server dávno expiroval a již neexistuje, nemám v plánu ho znovu vytvářet. Dík za pochopení)

Opravdu mě to mrzí ten HS byl opravdu dobrý... no nic

Zdraví,Salexan
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.