Lucky-Craft = Server hrace Speed_hunter2014

124»

Komentáře

• Oznámení o náboru

Ahoj, chci vás upozornit na to, že se 24 listopadu až do 5 prosince, bude konat nábor!
    Nábor je na tyto 2 pozice:
    Builder - 2
    Helper - 1
    Díky za přečtení. Budu se těšit.
  • LC - Nábor - Předčasný

➤ Ahoj, jelikož já sám mám málo času, tak i hodně lidí píše abych udělal nábor dříve, dobrá tady ho máte..

➤  Na jaké pozice se bude konat Nábor LC?

➤ Helper - 1x
    ➤ Stavitel/Builder - 2x
    ➤ RSM - Redstone Master - 1x - U této pozice nemusíte znát příkazy na danou pozici, zde stačí znát opravdu hodně dobře s Redstonem a jeho obvody! Pokud budete vědět i nějaké základní příkazy, poslouží to jako výhoda.
    ___________________________________________________________________________________________________________________________

Jaké jsou podmínky? - 

➤ Věk minimálně 14 , Optimálně 15,  Doporučený 15 a více
    ➤ Znát a umět s příkazy pro danou pozici, příklad: Builder musí umět s WE
    ➤  Váš herní nick
    ➤ Něco málo o vás
    ➤ Jak dlouho trávíte u MC? 
    ➤ Jak dlouho už hrajete MC
    ➤ Pokud by jsme měli vybrat právě tebe, tak proč?
    ➤ Tvoje reálné jméno
    ➤ Máš u nás zakoupené Premium, pro lepší chod HS?
    ➤ Tvůj e-mail!!
    ___________________________________________________________________________________________________________________________

Co se stane, když budeš vybrán?

➤  Kontaktujeme tě na e-mail a také ve hře.
    ➤ Zeptáme se tě na několik otázek, pokud odpovíš správně = Gratulujeme!
    ➤ U některých, se může udělat i pohovor na TS!
    ➤ Pohovory na TS3 dělají většinou ti, kteří chtějí pozici RSM - Redstone Master

➤Přihlášky pište prosím do této diskuze!! AT vám na ně odpoví zde! Děkujeme!

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ Lucky - Craft 2017 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• /// JEŠTĚ DODATEK ///
    Pokud chcete jakoukoliv pozici na HS, musíte mít odehráno minimálně 2 až 3 hodiny. 
    Díky
  • A kdo bude stavět ty mapy ? :DDDD
  • LC - Akce

➤   Od dnešního dne na HS byla přidána permanentní AKCE o úlomky.
    ➤   Pokud máš na serveru odehráno více jak 40 hodin, můžeš si 1x měsíčně zažádat o 25 úlomků!
    ➤   Stačí napsat majitelovi a být přitom online na HS!
    ➤   Tedy: Pokud mám 40 hodin dostanu 25 úlomků, pokud bych chtěl úlomky zase, potřebuji již 80 hodin a tak dále..
  • Oprava chyb >_

➤ Opravena chyba s warpy na spawnu.
    ➤ Opravena chyba s prison warpy.
    ➤ Ooravena chyba, kdy hrac po RankUPU nebyl teleportovan do urciteho dolu.
  • Lucky - Craft - Novinky

➤ Po dlouhé době zase novinky!
    ➤ Do warp banka, byl přidán nový item, jmenuje se LC - Kredit, za tento kredit si můžete koupit barevný jméno, barevný zprávy do chatu nebo Premium. Kredit lze získat kupováním prodloužení HD a nonstopu.
    ➤ Na black-marketu, byly itemy přejmenovány!
    Toto je zatím vše.  Doufám že HS navštívíte.
  • Oprava Chyb >_

➤ Lootbox byl opraven, nyní je už plně funkční + pokud dostanete z lootboxu kupon, můžete si za něj něco koupit v black-marketu!

• Malá novinka --

➤ Ahoj, chci oznámit o takové menší novince tady na HS.
    ➤ Jedná se o Hráčské Shop nebo Obchody či stánky, nazveme si to jak chceme.
    ➤ Princip těchto "obchodů" Je celkem lehký, prozatím nejsou postaveny všechny obchody, ale řeknu vám jak takový obchod dostat. Předem napíšu, že obchůdky se nachází na spawnu. 
    ➤ Pronajmout si obchod můžeme za měnu serveru. Bude se jednat o Shop - Token.  Tenhle Shop - Token si můžete vyměnit na warp banka za jakoukoliv měnu tady na HS, to znamená: Za supercoiny,kredity nebo za obyčejné coiny.
    ➤ Ceny jednotlivých obchodů se budou lišit. Obchod si zde vytvoříte pomocí pluginu ChestShop.
    ➤ Prozatím si budete žádat admina aby vám obchod vytvořil a povolil na určitou dobu, ale nebojte! Brzy udělám systém v tom, že si budete moct koupit takovýto obchod i bez pomocí admina či majitele! O cenách vám ještě napíšu!

• Ahoj, žadam si o helpera
    věk: 14
    znalost prostředí serveru a GameTeamu- ano
    Umět pomoct každýmu hráči-aon
    Komunikace s hráči-ano
    Chovat se slušně-ne
    Umět s příkazamm-ano
    Mít na serveru odehráno minimálně 1 hodinu.-ani hovno
    Informace o sobě-skype
    Proč chcete být helperem- líbí se mi ten prefix

• Oznámení

Ahoj, chystám pro vás WEB kde najdete stručně popsané funkce HS + na webu bude také i vlastní forum. Prozatím mám hotovo pouze tak 40%. Vše se dozvíte zde.
  • upraveno 27. December 2017
    03:00 Nahlásit

3:00? Ty se nezdáš! :D
  • Webové stránky ---

➤ Ahoj, s radostí vám tu píšu že jsem dnes dokončil web pro hs + vlastní forum
    ➤ Web jsem dělal ve WP což je WordPress, samozřejmě jsem použil šablonu, protože neumím CSS, PHP...
    ➤  adresa: Klik 
    Prosím hlašte mi všechny chyby tady do této diskuze!!
  • ➤ Na webu byly opraveny chyby a nedostatky
    ➤ Změnil jsem barvu fora
  • Novinka na HS!

➤ Na hs jsem přijal novýho buildera! (GhostReaper_)
    ➤ Builder pro nás postavil krásné doly! Jedná se o důl D
    Tohle je prozatím vse!

• Prison

Dnes byl postaven důl G pro prison, důl G je posledním dolem v prisonu!

Pokud dokončíte prison tak na posledním ranku v dole na vás čeká odměna! Jedná se o prestige, který si můžete 1x za měsíc vyzvednout a v lobby warpu Prison vyměnit sa skvěle itemy!
    To je zatím vše.
  • Věk: 13, vím že berete od 14, ale zkusit to mohu.. Nepřijde mi dobré brát přímo od tohoto věku
    Znát a umět příkazy: Ano, ovládám základní příkazy a troufám si říct, že i pokročilý.. S WE nemám problém
    Herní nick: DeDenis33
    Něco málo o mně: Jak už jsem psala je mi 13, ráda radím hráčům a nemám problém pomoc se stavbami.
    Jak dlouho trávíte u MC: 1-2 hodiny během všedního dne
    Jak dlouho hrajete MC: pár let už to bude.. 4,5? Je to možný? :smiley: 
    Proč vybrat mě?: Ráda radím hráčům, jsem komunikativní a většinou nemám problém
    Reálné jméno: Denisa
    Premium: Bohužel nemám, v případě nutnosti se pokusím později podpořit server pomocí výher v quizech
    E-mail: karasova.denisa@seznam.cz

• A nábor je dělán na Helpra

• Příroda

➤  Krajina první přírody byla opravena a hráč který ji rozgriefoval byl potrestán.
    ➤  Byla otevřená nová Příroda číslo 2, dostanete se tam pomocí: /warp Priroda2

Díky za přečtení!
  • Nový item! + Poděkování

➤ Zdravíčko! Dnes jsem na ./warp doly - u Horníka jménem Vasiliy přidal nový krumpáč tz.: "Escape Plan"
    ➤ Funkce krumpáče: 

• Přidá vám rychlost o 0,25% 
    • Efektivita 20
    • Fortune 5
    ➤ Také jsem včera překonal rekord 12 hráčů na HS! Moc děkuji! 
  • = Projekt OneAnni =

➤ Zdravím vás všechny co tohle čtete a jdeme rovnou k věci:
    ➤ Z neočekávaných důvodů jsem musel tento projekt zrušit a ukončit. Možná někdy v budoucnu tenhle projekt oživne a doopravdy se zrealizuje, ale dnes, ani za  týden to určitě nebude.  Tohle patří všem co se na tohle těšili, ale bohužel projekt je zrušen.
    ➤ Další novinky jsou na cestě!
  • = Nový spawn! =

➤ Ahoj! Na HS jsme kompletně předělali náš spawn, nyní je tam nový spawn, avšak starý bude nadále sloužit.

➤ Stavitel: Zuno1Cze

➤ Na spawnu je skoro vše, až na parkour! Parkour najdete na našem starém spawnu pomocí warpu: /warp spawn+ ! - Tam si také můžete vyzvednout odměnu za parkour a v bance měnit měnu!
    ➤ Fotky zde:
    Hlavní fotografie: + Kovárna,Enchant, free věci a další pohledy ze spawnu!

• Musím říct, že pecka xd 
  • Menší update!

➤ Ahoj, zapomněl jsem v minulém komentáři také zmínit, že byl opraven dlouho očekávaný lootbox!

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.