Změna majitele guildy

Ahoj všichni,
chci se zeptat, jestli by šel změnit majitel guildy z mého starého účtu na nový. Na obou už mám lvl 50+. Nový účet jsem si udělala kvůli úkolům na SB a proto chci teď hrát na tom novém.
Starý účet: Knabbalina
Nový účet: Rainebowgirl
Název guildy: smradlavaponozka (omlouvám se za ten název :D)
Zkratka guildy: kndr
Předem děkuji za odpověď a omlouvám se pokud to píši do nesprávné sekce nebo mi tu něco chybí.
Přeji hezký den :)

Komentáře

• Tím, že používáš dva účty porušuješ pravidla.
  • @TenGoblinek ;
    Já na svém starém účtu už nehraju, pouze odtud řídím guildu  ;)
  • Používáš? Používáš.
  • A proč myslíš, že žádám o změnu majitele? Já ti odpovím. :) - Abych nemusela ten starý účet už zapínat a hrát jen na mém novém :wink: 
    @TenGoblinek ;
  • Já se tu jen zajímám o to, jak řídíš Guildu každý den ze stareho účtu. Level ti (nejspíš z denních odměn) roste.
  • upraveno 1. April
    ...
  • Tyto informace se dají snadno dohledat. Já tu nejsem od toho, abych někoho zastrašoval, nýbrž od toho abych věci v rámci možností uvedl na pravou míru.

PS: Teď jsi se "rektla" sama. Nikdy jsem nikoho nechtěl úmyslně na webech GT pohoršit, ale ty jsi si naběhla :D
  • @Variodriver ;
    Konečně někdo, kdo chápe mou situaci a netouží jen po tom, aby mě trestali, když se snažím řešit tento problém. Díky bohu za takový lidi! Chápu, že pravidla se porušovat nesmí, ale zkuste na to jít lidsky a říct mi, jak jinak to mam vyřešit, když takhle (jak říkáte) to ''nejde''.
  • @Variodriver Ano, to chápu, ale zase nechápu, proč přibývaly XP do Globálního levelu na obou postavách. Kdyby mi jednoduše napsala, že si už automaticky naklikla denní odměnu, tak bych jí i pomohl, ale pokud má potřebu mě shazovat, kvůli tomu, že si vymýšlím, lžu, nedají se informace zjistit, apod., tak na celou věc mám názor úplně jiný. Snad jsem ti to dostatečně vysvětlil.
  • @TenGoblinek ;
    Pomohl? Jiný názor? Už první komentář mi bylo jasný, že mi to chceš jen zhoršit, protože proč ne, když ti to zřejmě dělá radost. A já jsem neřekla, že sem denní odměny nevybírala. Ano vybírala, předtím, než sem požádala o změnu Guild Mastera. A přečti si prosím ještě jednou první komentáře:
    Ty: Tím, že používáš dva účty porušuješ pravidla.
    Já: 
    Já na svém starém účtu už nehraju, pouze odtud řídím guildu ;)
    Ty: Používáš? Používáš.
    Já: A proč myslíš, že žádám o změnu majitele? Já ti odpovím. :) - Abych nemusela ten starý účet už zapínat a hrát jen na mém novém  ;)
    - a po tomhle já se ti mám s něčím svěřovat a chtít po tobě pomoc? Díky, nemám zájem.

A dál už se opravdu nechci dohadovat. Každý na to koukáme z jiného pohledu, někdo mě chápe, někdo ne a já to toleruji. Vím, že jsem porušovala pravidla, ale to jsem se snažila vyřešit (ovšem to se mi stejně nevydařilo), takže ze svého nového účtu jsem z guildy odešla a buď si udělám novou, nebo se k někomu připojím a starý učet už nebudu zapínat. Doufám, že ti tohle stačí, abys mě už nemohl pohoršovat za porušování pravidel.
    Děkuju a přeji pěkný zbytek dne :)
  • @TenGoblinek ; Přečti si tuto diskuzi CELOU od znova a pochopíš co ti @Rainebowgirl říká..
    Na GT je pravidlo, že hráč nesmí mít 2 účty a oba dva aktivně využívat..
    Jenže Rainwbowgirl  z druhého jen řídí Guildu.. Což musí jinak by byla Guilda na dně..
    Proto aby nemusela využívat 2 účty požádala o změnu majitele..
    Takže vidíš, že se nesnaží podvádět a porušovat pravidla, a snaží se aby nemusela pravidla porušovat a
    proto zažádala o změnu GuildMastera.. Jako GuildMaster na to má právo..
    Ještě porád nechápeš, co tí tu říkám?
    Přečti si to ZNOVA.. 
    Ona hraje podle pravidel a jak vidíš tak je neporušuje..

• Ahoj, guild mastera změnit nelze.
    Hezký den.

-Luck
  • @Luckeeen ; Možné by to myslím bylo, kde jsi zjistila že ne?
    Určitě by si zvládl Monty / Dakado / M1nef4n pohrát s tím a změnit GMastera.. Těžké to snad není
    Toť můj názor
  • @CyborgManCZ vím to od Rosi..
  • upraveno 4. April
    @CyborgManCZ_ Já to chápu, ale nevím, proč hraje na dvou účtech. Nemluvím o tom, že se jí tam aktualizuje aktivita, ale že na druhém účtu minimálně vybírala denní odměny. To se považuje za MultiAcc.

//edit: Ty si to přečti ZNOVA..
  • @TenGoblinek ; Ano, VYBÍRALA, nevybírá.. Hráči jsou zvyklí už vybírat, a ona přestala
  • @CyborgManCZ_ Nikde jsem ji neviděl zmínit se o vybraní DO. Jsi si jistý, že k tomu ještě nehrála? 

Prostě se už poučila, @Luckeeen jí odpověděla. Diskuzi už asi ani nemá cenu dále řešit.
  • @TenGoblinek ;
    A jak ty jsi si jistý, že jí vybírám, nebo že jsem aktivní na mém starém účtu. A přestat tohle řešit jsi měl už jak dávno, protože se tady zbytečně snažíš mě ..... ani nevím o co se vůbec snažíš... Asi dokázat, že porušuji pravidla, aby mě zabanovali nebo co?
    - Hej lidi, vzpamatujme se a pojďme si přece všichni přát jen to nejlepší a né furt s někým bojovat, kvůli nesmyslným hádkám. <3
  • upraveno 4. April
    @Rainebowgirl jen se zeptám... proč mi dáváš palec dolů? Promiň že jsem ti jako jediná odpověděla na dotaz :((
  • @Luckeeen ;
    Protože Guild Master změnit jde, ale neber to nijak zle. Ber to jako nesouhlas proti tvému tvrzení.
    Hezký večer :)
  • @Rainebowgirl když to tedy "víš", proč tato diskuze? :D
  • @Luckeeen ;
    Nežádala jsem hráče o názory, ale adminy o pomoc :blush: 
  • Prostě ti nikdo nepomůže ;(
  • upraveno 4. April
    @Rainebowgirl tobě není pomoci.... Sad story :(

//Nebyl to názor, ale fakt.
  • @TenGoblinek ;
    Lidem jako jsi ty, bohužel také nikdo ne :'(
  • Já nepotřebuju pomoci, já pomáhám v Demokratickém státu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.