HS - WaveCraft 2.0

Zdravíčko!

Já jsem Elík, majitelka tohoto Hráčského Serveru. Myslím si, že se vám nemusím představovat. Někteří z vás mne znají již z mého minulého HS projektu, který trval necelý jeden rok. Jelikož toto zrenovované HS běží již několik měsíců v plném proudu, tak jsem se rozhodla společně se svým Admin Teamem vám toto HS představit.

Ještě, než se dostaneme k samotnému HS, bych vám ráda ukázala dokumentaci HS minulého. Tuto dokumentaci jsem dělala již v září 2017, avšak se nenašla žádná výjimečná příležitost pro zveřejnění oné dokumentace zde. 

Nyní již k samotnému HS. Jako první vám ukážu náš současný spawn, na kterým se podílelo více hráčů. Já, Luckeeen, Happy_Gulas, a bývalí členové A-T ThomasRekorc_Sk a swagboy007.

Minihry (INSPIROVÁNO ZAHRANIČNÍM SERVEREM!) :

Gladiátorské PvP : 

MobAréna : 

Parkour Spawn : 

Ukázka jedné z Parkour map (/warp parkour4) : 

Doly : 

Příroda (spawn) : 

AKTUÁLNÍ ČLENOVÉ A-T (k 2.4.2018) : 
Majitelka : ElikDaBest
Post SpoluMajitele : AlexDaBest, Pavel2630_CZ
OP : AnistoDaBest
Vedení : Luckeeen, Happy_Gulas
Hlavní Builder : PentzCZ
Moderátorka : Anycka_
Helper : <empty>
ChatHunter : <empty>

TECHNICKÉ INFORMACE K SERVERU (platné ke dni 2.4.2018) : 

• Expirace : 354 dní
  • NonStop : 344 dní 
  • Váha pluginů : 300/300 
  • Sloty : 20
  • Aktuální pluginy : Asyncworldedit, MessageChanger, HealtBar, ChairsReloaded, MineResetLite, HolographicDisplays, Shopkeepers, Citizens NPC, Sentry, SimpleRename.

Děkuji za vaší trpělivost, a že jste to vydrželi číst až sem :D. Jakékoliv dotazy můžete pokládat do této diskuze, nebo na e-mail WaveCraft@post.cz 

Budeme se na vás těšit!

- ElikDaBest & WaveCraft A-T.

Komentáře

• NOVINKA - NOVÁ SERVEROVÁ WEBSTRÁNKA!

Ano, je to tak. Založili jsme pro vás webový přehled WaveCraftu. Na těchto stránkách můžete podat nábor do Admin Teamu, nahlásit neukázněné hráče či si pouze přečíst novinky o serveru. Stránku jsme se snažili udělat co nejpřehledněji.

ODKAZ NA WEB : http://wavecraft.mozello.cz/

- Elík & WaveCraft Team.

• Ahoj,
    web je veľmi dobrý, čo pri väčšine HS nie je samozrejmosť, ale je tam jeden preklep a jedna chyba

http://wavecraft.mozello.cz/novinky/

Myslim že tento text tam nemal byť..

http://wavecraft.mozello.cz/informace/

Preklep flye = fly

Keby si chcela viem ti zariadiť lepší web a vlastnú doménu - skoro zadarmo.

-Peyo
  • @Peyotillo Děkuji ti za upozornění, nyní je to již opraveno :)
    Myslím si, že tento web prozatím stačí, ovšem velice děkuji za nabídku.
  • upraveno 22. April

Hokej aneb Mistrovství Světa se blíží

Mistrovství světa v hokeji se nekontrolovatelně blíží, a naše HS toho samozřejmě musí využít. Toto krásné zakončení sezóny 17/18 vyšlo na 4. - 20. května. K této příležitosti jsme já (Elík) a Guláš (Happy_Gulas) vytvořily resource pack pro event, který bude brzy jak tady tak přímo na HS vyhlášen. 

ODKAZ NA STAŽENÍ RESOURCE PACKU ZDE -> Heslo wavecraft

-> Vše naleznete na http://wavecraft.mozello.cz <-

WaveCraft Team
  • @ElikDaBest ;
    Hokejová aréna vypáda užásně. <3
    Zajdu tam. :D
  • @SharkoLP ;
    Děkuji i za celý build team :D

- Elík.
  • Co máte s tím ,,Craft" už mi to leze pořádně na hlavu
  • MultiAcc 30 dní ? A jak vy zjistíte multiacc ? jak zjistíte autoclick
  • Hezký server
  • Tak příjďte ! :D
    Já jsem tam skoro on-line furt a sám. :D
    Jdeme, jdeme.
  • Ahoj,
    HS vypadá zajímavě a líbí se mi :) až na pár věcí na které jsem úplně elergický (Lépe řečeno - nelíbí se mi) a které se mi úplně nelíbí (maličkosti)

-ey 
  • Hm... Proč se tam jako vždy nikdo nepřipojí ?! Já jsem ten samý on-line. :D Je to těžký survival, vím, ale musíte si trochu zahrát survival na tom HS. Ptáte se proč ? Protože ten HS není sám na GT.
  • Koukám, že nikdo na HS nejde... Tak makejte do toho HS nebo si vás chytnu. :D 
    Není to vtipné, když Admin Team toho HS plátili kredity aby HS byl TOP a podporováli to. Proč tam nezajdete ? :)
  • Ahojte! Ráda bych vás jménem celého Admin Teamu všechny znovu pozvala na HS ElikDaBest, na kterém je nyní spousta novinek!
    ---------
    Asi bych začala tím, že po několika týdnech, ba i měsících, začal být celý náš Team aktivní a to díky hráčům, kteří, i přes naší neaktivnost, navštivovali HS. Děkujeme. :)

Dále jsme také přivítali nové pomocné ruce. Celý Team se postupně snažíme celé HS po kouskách upravovat, vylepšovat a přidáváme další novinky.
    ---------
    Mimo jiné zde přibyla RPG aréna s několika Bossy, z nichž si lze jednoduše vydělat Herní měnu, WaveCoiny. 
    ---------
    Dále pro vás postupně vytváříme nové, záludné questy!

Více se zaměřujeme na hráče a sem tam všechny hlídáme, jestli neprovozují nějaké nemravnosti! :smiley: 

Pořádají se častěji Eventy, nejen o WaveCoiny, ale i o všemožné kupony! Hlídej si chat, i v něm lze na event narazit!
    ---------
    To je ode mne zatím vše.

S přáním krásného dne, Luckeeen. Těšíme se na vás!

• :"DD
  • Tak a jde to !
  • upraveno 30. August

• Abych o tomto HS Řeknul pravdu, máme podobný spawn, moje popularita se rozrůstá..
    A Já řeknu pár věcí co se mi nelíbí a líbí
    1) Proč Goohn říkal že polovina spawnu a warp pvp je s schem?

• Ty jsi taky vtipny brasko, na GT jsou jen ti samí hraci neboli builderi na hs (snad se chapem), tak se nediv ze jsou vsechny stavby podobny. xd
  • Aspon vedet co to je schem
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.