Plugin - goBrush

Zdravím.
Nedávno jsem si všiml, že by někteří hráči chtěli na HS přidat VoxelSniper pro lepší úpravu terénu. Jenomže pro mně a pro některé hráče je to složitější a myslím, že to pasuje spíše pokročilejším hráčům.
Proto bych (pro úpravu terénu) raději uviděl na HS plugin goBrush.
Je to plugin, který si poměrně jednoduše hraje s terénem. Za mě je to jednodušší a navíc s tím jdou dělat opravdu krásné výtvory. Není tolik potřeba znalost příkazů, stačí kliknout levým tlačítkem na myši a zobrazí se menu goBrushe.
Více v tomto návodu/popisu:

(Bohužel jsem nenašel český video návod :confused: ).
-----
Stránka kde je plugin ke stažení:
https://www.spigotmc.org/resources/gobrush.23118/

Budu rád když se na to někdo koukne, je to podle mě zajímavý a jednoduše ovladatelný plugin.
-Mandari

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    ahoj.

Vypadá to zajímavě.

• Ahoj.
    To ano. :blush: 
    PS: Omlouvám se, ale nedopsal jsem tam, že se musí kliknout levým tlačítkem na flint, ale snad jste si toho všimli ve videu...
  • Ahoj,
    tento plugin som práve testoval a funguje veľmi dobre. Zo začiatku máme 18 pred pripravených "druhov brush" - https://i.imgur.com/oy0ExXE.png . Plugin funguje bez chýb ale netreba zabudnúť že na funkčnosť pluginu je porebný pluign WorldEdit a FAWE (FastAsyncWorldEdit).

-Peyo
  • Ahoj, 
    treba potom ale dávať pozor aj na to, že pri plugine ArmostStand Edit sa taktiež používa flint ako "pomôcka".

GrooWee
  • Ahoj.
    Aha, to s tím ArmorStand Editem jsem si neuvědomil. Tak to nevím jestli jde nějak vyřešit...
    (Nejsem expert na psaní pluginů ani jejich úpravu nebo překlad, ale nedalo by se nějakým způsobem přepsat funkci toho flintu na nějaký jiný item? Opravdu se v tomto nevyznám, takže nevím zda to možné je či ne).
  • Ahoj.
    Ak by sa to prehodilo cez dekompiler a upravila by sa tam ta konštanta, tak možno áno, každopádne nikto tu prehadzovať cez dekompiler určite nebude... Nebudem vysvetľovať prečo.
  • Ahoj, Ok.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.