Chyba na mém HS (možná způsobeno Trust Levlem)

Dobrá den, mé jméno je Cumajz a mám svoje HS. Vše fungovalo v pohodě. Ale jen do té doby než byl spuštěn TrustLevel na skywarsech. Například jsem si nemohl vzít z creative modu vajičko s moby, nebo sem si pomocí kolečka na myši nemohl vzít barriéru. A dnes jsem se připojil na moje HS a spawnu se někde uplně jinde než byl spawn. napsal jsem i /spawn a futr mě to dávalo na to místo. Také jsem na mém warpu našel to že nějaké bloky byly přeházené. byli prostě jinde, a můj spolumajitel na serveru nemohl byt protože mě právě vypršel nonstop. Toto je asi chyba způsobené TrustLevelem. Mým ůčelem je abych vám to nahlásil.

Komentáře

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

První příspěvek v této sekci:

Jak nahlásit chybku, bug a jinou technickou nepříjemnost na HS + ŘEŠENÍ UKÁZKOVÝCH PROBLÉMŮ

Do této diskuse vkládejte chybky a bugy, prostě nepříjemnosti které jste objevili na Hráčských serverech.

Tato sekce NESLOUŽÍ k veřejné diskuzi. Slouží výhradně ke komunikaci Majitelů HS a správci HS. Veškerá jiná komunikace je považována za SPAM a tak s ní bude zacházeno.

• První krok v případě chyby - Restartuj server. Hráčské servery obsahují samoopravovací systém který při startu server kontroluje a snaží se napravit chyby.
    • Před založením se podívej na web hráčských serverů zda tam nenajdeš řešení 
    • Jméno zakládané diskuse volte tak, aby co nejpřesněji vystihovalo daný problém. 
    • Jeden problém - jeden topik. Nedávejte do jednoho topiku více problémů.
    • Před založením nové diskuse si projdi sekci zda již někdo podobný problém nevyřešil!
    • Vždy prosím popište co nejpodrobněji váš problém, nebo nalezený bug, server na kterém jste chybku atd našli a za jakých podmínek se chybka, nebo bug vyskytují.
    • Čím podrobněji a srozumitelněji problém popíšete, tím dříve se dočkáte jeho nápravy.
    • Špatně pojmenované, nebo nesmyslně popsané problémy budu nekompromisně mazat.
  • Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Máš to zvýrazněné

• Před založením nové diskuse si projdi sekci zda již někdo podobný problém nevyřešil!
  • diky
    Cumajz

• Monty70Monty70
    Moderátor fóra
    Ahoj.

Opraveno - restartujte si HS
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.